astroloji-egitimi

TEMEL SEVİYE ASTROLOJİ EĞİTİMİ

Astroloji eğitimi yüzyüze ve online olmak üzere iki farklı şekilde verilmektedir.

Astroloji haritası yaşamımızın krokisini bizlere sunan Astrolojiyi yorumlamamızı sağlayan en önemli haritadır. Astroloji eğitimi alarak haritamızı yorumlamayı öğrendiğimizde , kendimizi daha iyi tanımaya, yaşadıklarımızın nedenini anlamaya, hayatımızdaki soru işaretlerinin cevabını bulmaya başlarız. Sadece kendiniz için değil , çevreniz içinde bu eğitimi almış olmanız size ve çevrenize önemli faydalar sağlayacak hale getirecektir. Astroloji eğitimi keyifli, kaliteli ve uzun bir yolculuktur.  Astroloji yaşamımıza tutulan bir yol gösterici bir ışıktır. Bu ışığı öğrenmek ise herkesin hakkıdır. Astroloji Eğitimi  alarak yaşamınıza bakışınızda ve geleceğinizi yorumlamanızda önemli değişimler elde edebilirsiniz. Aklınıza takılan neden ve niçin sorularının cevabını Astroloji Eğitimi alarak kısa sürede keşfedecek ve cevaplayacaksınız. Astrolojinin en önemli katkısı yaşamla dans etmenizi öğretmesi ve kabul gücünüzü önemli ölçüde arttırmasıdır. Bu sayede güçlü yönlerinizi ve zayıf yönlerinizi öğrenecek, kendi gelişiminize  katkı sağlamanız bu eğitimle mümkün olacaktır. Sadece sizin değil ayrıca çevrenizdeki kişilere katkı sağlayarak , onlara yol arkadaşlığı yapabilecek duruma geleceksiniz.

ASTROLOJİ EĞİTİMİ EĞİTİM SÜRESİ :

Astroloji eğitimi , haftada 1 gün, 3 saat olarak Astrolog Nurgül Düzenli  tarafından Mira Astroloji Akademisi sınıflarında gerçek zamanlı ve yüz yüze yapılacaktır. Toplam 6 ay, 72 saat sürecek eğitim sonunda katılımcılara Temel astroloji Eğitimi sertifikası verilecektir. Bu eğitim programını bitiren kişi temel seviye olarak Astroloji Doğum haritasını yorumlayacak bilgi ve beceriyi kazanacak duruma gelecektir. Temel seviye eğitimini bitirenler,  daha sonra  ileri seviye astroloji eğitimlerine katılarak 2. seviyeye geçiş yapabilecek duruma gelerek Astrolog olma yolunda önemli bir adım atmış olacak ve Astrolojiyi büyük ölçüde hayatının her evresinde kullanmaya başlayacaktır.

EĞİTİM GÜNÜ

Eğitimlerimiz Covid-19 nedeni ile Online devam etmektedir. Online Astroloji Eğitimi sayfamızdan tarihlerimizi takip edebilirsiniz.)

ASTROLOJİ TEMEL UNSURLARI-TARİHÇESİ
BURÇLAR VE ÖZELLİKLERİ
GEZEGENLER
BURÇLAR GEZEGENLER UYGULAMA
ELEMENTLER- NİTELİKLER
BURÇ YÖNETİCİLİKLERİ
EVLER
BURÇLAR-GEZEGENLER-EVLER KOMBİNASYONU
EVLER UYGULAMA
AY DÜĞÜMLERİ
KİRON
LİLTH – ŞANS NOKTASI
RETRO GEZEGENLER
AÇILAR
AÇILAR KULLANIM KURALLARI
AÇILAR UYGULAMA
TALİ AÇILAR
AÇI KALIPLARI
EV-BURÇ- AÇI GEZEGEN KOMBİNASYONU
EVLERİN KULLANIM KURALLARI
ASALETLER
ASALETLER UYGULAMA
AY FAZLARI
HARİTA MODELLERİ
HARİTA EKSENLERİ
UYGULAMA DERSİ
SINAV

ASTROLOJİ EĞİTİMİ İÇİN İLETİŞİM

Mira Astroloji Akademisi
Nurgül DÜZENLİ
nurgul.duzenli@hotmail.com
Tel : 0 533 428 47 02