astroloji-egitimi

KARMA ASTROLOJİ EĞİTİMİ BAŞLIYOR

Karma astroloji eğitimi , geçmişin gizemini çözme yolcuğunda, daha derin tekniklerle ilerlediğimiz bir eğitimdir.

Astroloji geçmiş, şimdi ve geleceği anlatan bir sistemdir. Karma eğitim ile geçmişi, Temel seviye ile var olan potansiyeli, ileri seviye ile de geleceğin öngörülerini çalışırız. Astrolojiyi temel klasik bilgilerle tüm teknikleri öğrenen kişi, geçmiş yaşam yorumlarını daha verimli yapabilir.   Temel ve ileri eğitimlerimde bol uygulamalı harita yorumlarımızla, profesyonel ilerleme sağlamaktayız. O nedenle benim eğitim modelimde, karma eğitimi, astroloji temel bilgileri sindirildikten sonra öğrenilmesi gereken bir alandır. Bu eğitime temel seviye astroloji eğitimini almış kişiler katılabilir.

Karma astroloji eğitimi ile  birlikte astrolojide tam anlayamadığınız detayları anlayacaksınız ve aklınızdaki sorunların cevaplarını almış olacaksınız. Geçmiş yaşam değerlendirmeleri, Sabit yıldızlar ve Asteroitlerin gizemli dünyasında ilerlemek oldukça keyifli ilerleyen bir yolculuktur. Bu eğitim yolculuğunda benimle yol almak için aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz.

Eğitim kayıt altında olacağı için, eğitim bitene kadar istediğiniz kadar tekrar etme şansınız olacaktır. Canlı yapılacak olan dersleri kaçıranlar sistemden tekrarlarını seyredebilirler.

Eğitim Başlangıç Tarihi: İlk eğitim günü 24 Kasım 2022

Eğitim haftada bir gün 2 saat olarak yapılacaktır ve 8 ay sürecektir.

0 533 428 47 02
nurgul.duzenli@hotmail.com
Astrolog Nurgül Düzenli

 

KARMA EĞİTİM PROGRAMI

 Program 8 Ay sürecektir.

Karmik Evler ve Açılar
Drakonik Haritalar 2 Hafta
Karmada Satürn-Chiron
Karmada Ay düğümleri
Karmada Retrolar
Sabian Sembolleri
Ay Menzilleri
Karmada Sabit Yıldızlar 12 hafta
Karmada Asteroitler 12 hafta
Vertex
Hermetik Bilgilerde Geçmiş Yaşam

Astrolog Nurgül DÜZENLİ