OĞLAK BURCUNDA DOLUNAY 2023

19 ŞUBAT ASTROLOJİ ANALİZİ

Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Gün genelinde geçmiş konular odağımızda olacaktır. Aile ev, emlak, gıda, beslenme gündemleri ile ilgilenmek fayda sağlar. Geleneksel lezzetler ev yemekleri veya evde yemek pişirmek iyi olacaktır

Gün içinde ayın temel açısının olmaması nedeniyle programlarda değişkenlikler olabilir yönsüz hissedilebilir.

Sabah saatleri Ay Pluton 150 açısı ile kontrolcü hareket edebiliriz.

Akşam saatleri Ay Satürn Üçgeni tam da bunu öğretir! Duygusal zorluklarla başa çıkmayı öğretirken birazcık baskı yapabilir, ama sonuçta disiplin ve sorumluluk duygusunu kazanmak için bize yardımcı olur.

GÜNEŞ BALIK BURCUNDA
19 Şubat saat 07:12 de Güneş Balık burcuna geçiyor.

Balık burçlarının doğum günleri kutlu olsun. Balık Zodyak burçlar kuşağının son burcudur ve su grubu bir burçtur.

Güneş’in Balık burcunda olduğu bu süreçte Balıklar, Akrepler, Yengeçler, Boğalar, Oğlaklar daha uyumlu bir dönemde, Başak, İkizler ve Yay burçları için ise uyumsuz iniş çıkışlı bir süreç olacaktır.

Balık burcu değişken niteliği ile çabuk adapte olabilir ve esnektir. Balık burcunda başkalarının isteklerine karşı daha duyarlı olmak vardır. Balık sınırsızlığı ve sonsuzluğu simgeler. Sınırsızlıkla birlikte kırılganlıkları ve hassaslıkları daha belirgin bir hale getirir. Balık burcunda mantıktan ziyade, akışa bırakıp, kabul etme vardır. Balık konularında koşulsuz sevgi, şefkat, sezgiler, mistik konular, psikoloji, duygular, hayaller, yardımseverlik vardır.

Bu dönem sorun yaşadığınız konularda, direncinizin daha esnek olduğunu ve sınırların ortadan kolay kalktığına tanıklık edebilirsiniz. Gölge yönüyle, alkol tüketiminde artışlar olabilir, unutkanlıklar, duygusal dalgalanmalar daha sık gözlemlenebilir.

Yaratıcı çalışmalar içinde verimli bir süreci işaret ettiği için, şiir yazmak, sanatla ilgilenmek, müzik çalışmaları yapmak, mistik konularla ilgilenmek, meditasyon yapmak, dua , zikir gibi çalışmalar için uygun bir dönemdir.

CHİRON KUZEY DÜĞÜM

Geçmişten gelen cesaret sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz. Aile sorunları ilişkilerle alakalı blokajlar için şifalandırmayı seçmek iyileşmek için harekete geçmek iyi olacaktır.
Eski alışkanlıklarınızı ve inançlarınızı bir kenara bırakın! Yeni deneyimlere ve öğrenmelere açık olun. Yaraları saymak yerine yaralarınızı sarın

20 ŞUBAT ASTROLOJİ ANALİZİ

Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Tanıdık güvenli kişilerle görüşmek isteyebiliriz. Aile büyükleri ile bir araya gelinebilir, ev için düzenlemeler yapılabilir. Duyguların yoğun olduğu bir gündeyiz. Alım satım için verimli etkilerde olunmayacak. Sağlık hassasiyeti olabilir.

Gün genelinde Chiron Kuzey Ay düğümü kavuşumu ile geçmişten gelen sorunları şifalandırma için harekete geçin.

Öğleden sonra isteklerimiz ile ihtiyaçlarınız arasında çatışma olabilir. Risk almak isterken, eski konular nedeniyle endişe olabilir.

Akşam saatlerinde Ay ve Uranüs üçgen açısı ile harekete geçirici etkiler var, hızlabiliriz

21 ŞUBAT ASTROLOJİ ANALİZİ

Ay Yengeç burcunda boşlukta ilerleyecek. Sabah 09:37 ile 16:40 arasında ay boşlukta olacak. Ay boşlukta olduğunda yeni bir işe başlamak için uygun saatler olmaz. Hayatı akışına göre yaşamak gerekir, plansız ilerleme olabilir. Ay boşlukta beklediğiniz haberler gelmeyebilir. Ev işleri, temizlik düzen, yarın kalan işleri tamamlama için verimli olacaktır

Sabah saatleri Ay ve Neptün arasında bir üçgen var, Hayal gücünüz artıyor, iyimser ve yardımsever yaklaşımlar olabilir

Ve saat 16:40’ta Ay, Aslan burcuna geçiyor! Daha özgüvenli, cesur, eğlenceli hissederiz. Sahnede olmak isteyebiliriz, sanatsal becerilerimizi sergilemek iyi gelecektir. Özgüvenimiz artarken bazı kişiler için ego yapmalar gündeme gelebilir.

Akşam saatleri Ay ve Plüton arasında bir karşıtlık var. Daha kontrolcü veya kıskanç olabiliriz. Karşınızdaki kişilerin egoist tavırları gündeme gelebilir veya siz bencilce hareket edebilirsiniz.

22 ŞUBAT ASTROLOJİ ANALİZİ

Ay Aslan burcunda transit ediyor. Daha ön planda olmak isteyeceğiniz eğlence coşku sanat yöneticilik gibi konularla ilgileneceğimiz bir gündeyiz.

Venüs Mars kavuşumunda ise, ilişkilerde çekim gücümüzün arttığı bir zaman dilimine gireriz. Hem duygusal hem de maddi olarak kazanç sağlarız. İşte bu da aşkın ve para kazanmanın mükemmel bir kombinasyonu demek Bu durum aynı zamanda para harcama isteği gider artışı getirebilir. Diğer tarafta yüksek enerji motivasyonu artışı olabilir.

Öğlem saatleri Ay Jüpiter kare açısında olduğunda ise, inançlarımızla ihtiyaçlarımız arasında bir çatışma yaşarız.

23 ŞUBAT ASTROLOJİ ANALİZİ

Uzun bir süre ay boşlukta kakacak. 23 Şubat saat 07:17 de başlayan boşluk 24 şubat sabah karşı 04:37 de bitecek. Dün genelinde boşlukta olduğu için yeni bir şeye başlamak için verimli bir günde olunmayacak. Beklediğiniz haberler gelmeyebilir işler askıda kalabilir.  planlamadığınız karşılaşmalar olabilir. İşleri kontrol etmeye çalışmaktan uzak kalmak gerekir. Alım satım tavsiye edilmez.

Ay aslan burcunda ilerliyor. Özgüven cesaret bazı durumlarda bencillik gündeminizde olabilir.

Ertesi gün gerçekleşecek olan dolunay etkilerine yoğun bir şekilde hissettiğimiz bir gündeyiz

Görünen o ki bugün şifalanacağımız ve içsel yüklerimizden kurtulmak için harika bir gün bizi bekliyor. Ay Chiron üçgeni ile seans alabilir ve şefkat dolu bir gün geçirebiliriz. Duygusal değişimler beklenmedik duygusal patlamalara neden olabilir, ancak endişelenmeyin, bu da geçecek.

Saat:10:28’de MERKÜR BALIK burcuna geçiş yapıyor. Merkür balık döneminde zihnimiz daha duygusal empatik ve sanatsal çalışacaktır. Merkür Balık burcunda zarardadır, yani iletişim konularında bazı belirsizlikler yaşayabiliriz. Somut düşünceden ziyade soyut yaklaşımlar gündeme gelecektir.

Bu yerleşim sanatsal konularda, ruhsal alanlarda başarı vaat eden bir yerleşimdir. Şiir yazma, hikayeler yazma, fantastik hayaller anlatma için başarı vaat eder. Yaşamda mantıktan ziyade sezgileriyle ilerler. Kararlarını alırken ya da fikirlerini açık ederken çoğunlukla duygularının etkisi altındadır. Hayat görüşü, inançlarınız ve savundukları sıklıkla değişebilir.

24 ŞUBAT ASTROLOJİ ANALİZİ

BAŞAK BURCUNDA DOLUNAY

24 Şubat saat 15:30’da 5° başak burcunda dolunay gerçekleşiyor olacak. 

Geleceğe yönelik hedeflerinize odaklanırken, yeni ve yaratıcı yollar aramak için eski alışkanlıklarınızı ve inançlarınızı sorgulayabilirsiniz.

Bu dolunay, büyümeniz ve mutluluğunuz için olumlu değişikliklere işaret etmektedir, ancak disiplin, istikrar ve çalışma arzusu gerektirecektir.

Detaycılık ve takıntılı olabilir. Eleştiri ve mükemmeliyetçilik gibi gölge yanlardan uzak durmamız gerekiyor. Temizlik yapmak ve düzenleme işleriyle uğraşmak için harika bir gün olabilir.

25 ŞUBAT ASTROLOJİ ANALİZİ

Ay Başak burcunda ilerliyor. Tatil günü olsa da çalışmak görevlerimiz odaklanmak hizmet etmek isteyeceğiz. Her durumu en ince ayrıntısına kadar analiz edebiliriz. Toprakla uğraşmak bahçe işleri için değerlendirilebilir.

Venüs Jüpiter karesi ise ilişkilerde beklentilerimizi alamayacağımız bir gün demek. Gereksiz harcamalardan da uzak duralım. Bu durum abartılı yaklaşımlarımızın olabileceğini işaret etmekte

Akşam saatleri Ay Uranüs üçgeni ise heyecanlı ve coşkulu bir enerji yaratıyor. Değişim arzusu içindeyiz ve kendimizi ifade etme fırsatı buluyoruz. Bu da demek oluyor ki, özgünlüğümüzü ortaya koyma zamanı