astroloji-egitimi

ONLİNE ASTROLOJİ EĞİTİMİ NASIL YAPILMAKTADIR?

Astroloji haritası yaşamımızın krokisini bizlere sunmaktadır. Haritamızı yorumlamayı öğrendiğimizde, kendimizi daha iyi tanımaya, yaşadıklarımızın nedenini anlamaya, hayatımızdaki soru işaretlerinin cevabını bulmaya başlarız. Sadece kendiniz için değil, çevreniz içinde bu eğitimi almış olmanız önemli faydalar sağlayacaktır. Astroloji eğitimi keyifli ve uzun bir yolculuktur.

Astroloji yaşamımıza tutulan ışıktır. Bu ışığı öğrenmek ise herkesin hakkıdır. Astroloji öğrenmekle yaşamınıza bakışınızda önemli değişimler yaşayabilirsiniz. Aklınıza takılan neden ve niçin sorularının cevabını Astroloji ile keşfedebilirsiniz. Astrolojinin en önemli katkısı yaşamla dans etmeyi öğretir ve kabul gücünüzü artırır. Güçlü yönlerinizi zayıf yönlerinizi öğrenip, kendi gelişiminize katkı sağlar. Ayrıca çevrenizdeki kişilere katkı sağlayarak, onlara yol arkadaşlığı yapabilirsiniz.

EĞİTİM SÜRESİ :

Eğitimimiz internet aracılığı ile haftada 1 gün, 3 saat olarak yapılacaktır. Toplam 6 ay, 81 saat sürecektir. Eğitim sonunda sertifika verilecektir. Bu eğitim programını bitiren kişi temel seviye olarak Astroloji Doğum haritasını yorumlayacak bilgi ve beceriyi kazanır. Temel seviye eğitimini bitirenler, ileri seviye ye geçiş yapabilecektir.

EĞİTİM GÜNÜ

08 Eylül 2021 19:00-22:00

EĞİTİM İÇERİĞİ

ASTROLOJİ TEMEL UNSURLARI-TARİHÇESİ
BURÇLAR VE ÖZELLİKLERİ
GEZEGENLER
BURÇLAR GEZEGENLER UYGULAMA
ELEMENTLER- NİTELİKLER
BURÇ YÖNETİCİLİKLERİ
EVLER
BURÇLAR-GEZEGENLER-EVLER KOMBİNASYONU
EVLER UYGULAMA
AY DÜĞÜMLERİ
KİRON
LİLTH – ŞANS NOKTASI
RETRO GEZEGENLER
AÇILAR
AÇILAR KULLANIM KURALLARI
AÇILAR UYGULAMA
TALİ AÇILAR
AÇI KALIPLARI
EV-BURÇ- AÇI GEZEGEN KOMBİNASYONU
EVLERİN KULLANIM KURALLARI
ASALETLER
ASALETLER UYGULAMA
AY FAZLARI
HARİTA MODELLERİ
HARİTA EKSENLERİ
UYGULAMA DERSİ
SINAV

İLETİŞİM

Mira Astroloji Akademisi
Astroloji Eğitmeni Nurgül DÜZENLİ

nurgul.duzenli@hotmail.com
Tel : 0 533 428 47 02