OĞLAK BURCUNDA YENİAY

 

 

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Haftanın ilk günü Jupiter Uranüs kare açısı ani gelecek konuların olabileceğini işaret etmekte. Eğitim yayıncılık, teknolojik konular, tepkileri abartma, finansal konularda ani iniş çıkışlar gündeme gelebilir. İçimizdeki devrimci yönümüz, özgürlük ihtiyacımız açığa çıkacak. Üniversite konuları, dini konular, teknoloji sorunları, uçak kazaları isyanlar, toplu protestolar getirebilir. Bu durum sabırsızlık, enerji artışı, dikkatsizlik gündeme gelebilir. Bilgi artışı olacaktır ancak abartılı yaklaşımlar gündeme gelecektir.

Salı günü saat 23:40 da Güneş Oğlak burcunda yolculuğunu tamamlayıp Kova burcuna geçiş yapıyor. Kova burçlarının doğum günleri kutlu olsun. Hava elementi olan Kova burcu, sabit niteliğiyle devrimci, marjinaldir, bu dönem olaylara farklı pencereden bakmaya başlayacağız. Önümüzdeki 1 ay boyunca orijinallik, bireysellik, sıradışı, yenilikçi, özgürlük, ekip ruhu, bilimsel konular ihtiyacımızda artışlar söz konusu olabilir. Bu süreçte sosyal gruplar içerisinde olmak, kalabalık arkadaş gruplarıyla zaman geçirmek isteğinde olacağız. Bu dönem bireysel duygularımızdan ziyade, toplumsal konuları önemseyip, ekip çalışmaları yürütmek açısından uygun bir süreçtir. Ancak genel olarak bu dönem Uranüs’ün ve marsın sert açıları ile birlikte daha çok toplumsal konulara isyan, ani gelişecek konular olarak daha aktif bir dönemde olacağız.

Çarşamba günü Mars Uranüs kavuşumu ile gerilim, agresiflik, toplumsal sorunlar, yangınlar, patlamalar, hava koşulları sorunu, deprem konuları, askeri konular, saldırgan konular, uçak kazaları. Ekonomik olarak çok hızlı artışlar, düşüşler spekülatif durumlar olabilir.

Perşembe günü gerçekleşecek olan Mars Jupiter karesi de var olan etkileri arttırmakta.  Tepkisel olma, stresler, ekonomik konularda ani değer kayıpları gündeme gelebilir.

Cuma günü Ayın Venüs ve Neptün ile uyumlu açıları ile güzellik, estetik, sanat, bakım ile genel olarak faydalar etkiler var. Maddi konularda genel olarak yapacağımız işlerden faydalar görebiliriz.

Haftanın günlerini okumak için tıklayınız

Bu geçişlerin sizlere olan etkisini burcunuz ve yükselen burcunuzda göre okuyunuz, sevgiler.

 

KOÇLAR VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR

Güneşin Kova burcuna geçeceği bu hafta sizler için gündemde sosyal gruplar arkadaşlıklar yer alacak, daha dışa dönük aktif olacağınız bir dönem sizleri beklemekte düşüncelerinizi özgürce dış dünyaya aktarmaya başlayacaksınız. Ancak bu haftaki sert açılarla birlikte maddi konularda iniş çıkışlar olabilir.

BOĞALAR VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR

Bu hafta Güneşin Kova burcuna geçiş yapmasıyla birlikte gündeminizde kariyer konuları yer almaya başlıyor. Önümüzdeki bir ay boyunca işiniz, kariyeriniz dış dünyadan daha çok görünür olacaksınız. Aynı zamanda bazı kişiler için hafta ortasında genel olarak stresli hissetme durumları olabilir, kendinizi daha gergin rotasız ve yönsüz hissedebilirsiniz. Bu hafta hızlı kararlar alabilirsiniz.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR

Güneşin Kova burcuna geçeceği bu hafta sizler için hareketli enerjik, fikirlerinizi dış dünyaya duyuracağınız etkileriniz var. Kendinizi daha çok ortaya koyacağınız bu dönem aynı zamanda gündeminizde yolculuklar, eğitim seyahatlerin olacağı bir dönem başlamakta. Hafta ortasında içsel olarak geri planda bir duruma kızabilirsiniz, tepki verebilirsiniz

YENGEÇLER VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR

Bu hafta Güneşin Kova burcuna geçiyor olması gündeminizde maddi konuların olacağı bir aylık döngüyü başlatıyor. Başkasının parası, miras, nafakalar, bunlarla alakalı odağınız olacak. Aynı zamanda daha içedönük, psikolojik olarak da bir şeylere karar vermeye çalıştığınız bir dönemde olacaksınız. Hafta ortasında genel olarak maddi konularda kendinizi güvensiz hissedebilirsiniz. Bazı kişiler için ise arkadaşlıklarla ilgili fikir ayrılıkları olabilir.

 

ASLANLAR VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR

Güneşin Kova burcuna geçeceği bu dönem odanızda ikili ilişkiler, evlilik ortaklıklar olacak.  Bu dönem iş birliğine açık olacaksınız ancak bu hafta genel olarak ev yuva konularında aile konularında bazı stresleri ilgilenebilirsiniz. Evinizle ilgili değişimler yapabilirsiniz veya bazılarınız elektronik sorunları yaşayabilir.

BAŞAKLAR VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR

Güneşin Kova burcuna geçiyor bu dönem gündeminizde sağlık konuları, hizmet ettiğiniz konular, iş konuları yer alacak. Bu dönem sizler için fikirlerinizi özgürce duyuracağınız, Çalışma arkadaşlarınızla gündemlerinizin yoğun olacağı bir dönem diyebiliriz.  Hafta içinde genel olarak yurtdışı, yabancılar, uzaklar, eğitim konularında pürüzler olabilir. Uzaklarda yaşayan tanıdıklarınızla ilgili gelişmelerle ilgilenebilirsiniz aynı zamanda maddi konularda yön bulmakta zorlanabilirsiniz

TERAZİLER VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR

Güneşin Kova burcuna geçeceği bu hafta genel olarak gündeminiz hareketleniyor kendinizi dış dünyaya karşı daha aktif, ortaya koyacağınız etkileriniz olacak. Aşk ilişkileri açısından genel olarak faydalı bir döneme gireceksiniz. Bu dönem düşüncelerinize daha çok aktif bir şekilde duyura bilirsiniz.  Ancak hafta ortasında maddi konularda harcama eğiliminiz olabilir, gereksiz harcamalara dikkat etmenizde fayda var

AKREPLER VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR

Güneşin Kova burcuna geçeceği bu hafta gündeminizde aile, ev konuları yer alacak. Önümüzdeki bir ay boyunca daha içedönük ev, yuva alanımızla alakalı kararlar alacağınız bir dönem olacak. Aynı zamanda hafta ortasında ikili ilişkiler, evlilik ortaklıklar bazen danışmanlıklarla alakalı sorunlar, pürüzler gündeme gelebilir. Sakin kalmanız gereken bir haftada olacaksınız.

YAYLAR VE YÜKSELEN YAY OLANLAR

Bu hafta Güneşin Kova burcuna geçiş yapması ile birlikte kendinizi daha çok ifade edeceğiniz bir dönem başlamakta. Genel olarak kardeşler, akrabalar, yakın çevreniz, dostluklar önceliğiniz de olacak. Aynı zamanda yeni eğitimlere başlayabilirsiniz, hafta içerisinde genel olarak maddi konularla alakalı gündemler de sıkıntılar yaşayabilirsiniz, fikir ayrılıkları gündeme gelebilir.

OĞLAKLAR VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR

Güneşin Kova burcunda hareket edeceği bu dönem, maddi konular önceliğiniz olacak. Kazançlarınız, iş girişimleriniz gündeme gelebilir, iş başvuruları yapılabilirsiniz. Aynı zamanda hafta ortasında para harcama eğiliminde olacaksınız, giderler artabilir, yatırımlar açısından uygun zamanda olunmayacak

KOVALAR VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR

Güneşin Kova burcuna geçeceği bu dönem sizler için hareketli koşulları getirmekte, doğum gününüz kutlu olsun. Kendinizi daha çok ortaya koyacağınız, daha hareketli olacağınız fikirlerinizi özgürce duyuracağınız bir dönemde olacaksınız.  Hafta ortasında iş ilişkilerinde veya ev aile yuva konularında bazı karşıtlıklar fikir ayrılıkları olabilir bazı streslerle karşılaşabilirsiniz

BALIKLAR VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR

Güneşin Kova burcunda transit edeceği bu dönem sizler için gündeminizde içe dönük konular var. Geri planda bilinçaltınızda sorgulamalarınız devam etmekte, iç dünyanızda bazı şeyleri halledip harekete geçmek istemektesiniz. Ancak önümüzdeki bir aylık dönem daha çok sizin için inziva dönemi diyebiliriz. Hafta içerisinde iletişim aksilikleri, akrabalarla kardeşlerle ilgili veya yakın arkadaşlarımızla ilgili iletişim aksilikleri gündeme gelebilir

Astrolog Nurgül DÜZENLİ