astroloji danışmanlığı

Astroloji Danışmanlığı

ASTROLOJİ DANIŞMANLIĞI HİZMETİ

Astroloji danışmanlığı yüz yüze ve online olarak yapılmaktadır. Yüz yüze çalışmamız Antalya Mira Astroloji ofisimizde, online çalışmamız ise tüm dünya geneline internet aracılığıyla  verilmektedir. Bireysel danışmanlık için randevu öncesinde , doğum tarihi, doğum saati, doğum yeri bilgilerini almaktayız ve randevulaştığımız tarihte çalışmanız yapılmaktadır. Astroloji Danışmalığı hizmeti ortalama 1,5 saat sürmektedir. Yaşamınız hakkında önemli bir sürü veriyi doğum haritalarımız bizlere sunmaktadır. İletişim bilgilerimiz gönderinin sonuna eklenmiştir.

Astroloji doğum haritası,   iç ve dış dünyamıza ışık tutan önemli bir sistemdir. Doğduğumuz tarihteki gezegen konumlarının yaşamımıza etkisi yorumladığımız bir alandır. Doğum haritası kişilik yapısının bir tablosudur, temel ihtiyaçların ne olduğunu direk gözler önüne serer.  Kişinin güçlü yanlarını fark ederek, kör noktalarını aydınlatarak, yaşam yolunda  ayarlama yapılmasına olanak tanımaktadır. Hayattan  aranılan cevaplar, doğum haritasında sunulmuştur.  Benim için Astroloji, gelişim odaklı ve bireysel yaşamı güçlendirmek amaçlı bir modeldir. Aklınıza takılan soruların cevaplarını Astroloji danışmanlığında alabilirsiniz.

ASTROLOJİ DOĞUM HARİTASI DANIŞMANLIĞI NE TÜR SORULARA CEVAP VERİR?

-Ben kimim ?

-Hayat amacım nedir ?

-Ruhsal yolculuğumda nelere fark etmem gerekiyor ?

-Hayatımda beni geriye çeken davranışlarım nelerdir?

-Hangi yönlerimi değiştirmem veya kabul etmem gerekiyor ?

-Hayatımda çaba sarf edeceğim konular nelerdir?

-Nasıl yapıda bir eş veya sevgiliyle anlaşırım?

-Ortağımla veya eşimle uyumlu olduğum konular nelerdir?

-Hayatımın şanslı olduğu alanları nelerdir?

-Hangi mesleği seçersem başarılı ve mutlu olurum?

-Kariyerimde nasıl başarılı olurum?

-Bu sene hangi konularda güçlü olacağım veya hangi konularda sabır göstereceğim

 

Danışmanlık çeşitlerimiz aşağıdaki gibidir.

GENEL DOĞUM HARİTASI DANIŞMANLIĞI

Haritanızdaki yer olan genel potansiyeller tespit edilir. İlişkiler, finansal gündemler, kariyer, eğitimler vb. birçok alanda yaşamınızla alakalı bilgilendirme yapılır. Bu danışmanlık ile yaşamınız hakkında çok önemli farkındalıklar sağlanır.  Yaşam planımızı bilmek yaşamımızı kolaylaştırır.

KARMA ASTROLOJİ  DANIŞMANLIĞI

Kişinin en derinde nasıl bir geçmiş yaşam modelinden geldiğinin detayları tespit edilir. Gerçek benliğine ulaşması için ve ruhsal amacını keşfetmek için yapılan çalışma türüdür.

MESLEK SEÇİMİ DOĞUM HARİTASI DANIŞMANLIĞI

Özellikle çocuklar ve gençler için,  eğitim hayatı ve mesleki seçimleri açısından önemli bir danışmanlıktır. Güçlü, zayıf yönleri, yetenekleri doğum haritasında tespit edilir. Yetişkinler içinde mesleki kararsızlık yaşayabilir için bu danışmanlık türü fayda sağlayacaktır.

ASTROLOJİ İLİŞKİ ANALİZİ HARİTA DANIŞMANLIĞI ( SİNASTRİ)

Evlilik, ilişkiler, ortaklıklar için yapılan danışmanlıktır. Bir araya gelecek iki kişinin haritasının uyumu, güçlü zayıf yönleri değerlendirilir. Birlikteliğin kalitesi, zorlu ve kolay yönleri değerlendirilir. İki kişinin harita incelemesi aynı anda analiz edilir.

GELECEK 1 YILLIK ASTROLOJİ ÖNGÖRÜ TAHMİNİ

Daha önceden harita danışmanlığı almış kişilerin sonraki yıllarda, yıllık gündemlerini belirlemek için kullanılan bir danışmanlık türüdür.

KUANTUM YAŞAM KOÇLUĞU

Yaşam yolumuzda ayağımızın takıldığı küçük taşlar bazen bizleri duraklatır. Yaşamda bir labirentte döndüğümüzü hissederiz. Aşmakta zorlanılan konularda farklı bir bakış açısı ile , farklı dönüşüm teknikleriyle çalışılır. Bireysel karşılıklı görüşme şeklinde seans yapılır.

Astroloji Danışmanlığı hakkında daha detaylı bilgi almak için akademimiz ile iletşiim kurabilirsiniz.

** Ücret ve randevu bilgisi için tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Mira Astroloji Akademisi

Astrolog Nurgül DÜZENLİ

0533 428 47 02