venus-ikizler-burcu

Venüs İkizler Burcuna Geçiş Yapıyor

Venüz İkizler 3 Nisan-7 Ağustos aralığında bu yerleşimde olacak. 12 Mayıs ile 26 Haziran tarihleri arasındada geri hareketinde olacak. İkili ilişkiler ve finansal konular açısından oldukça önemli gelişmelerin bizleri beklediği bir tarih aralığı bizleri bekliyor olacak. Birlikteliklerde özgürlük isteği ve sosyalleşme isteği artıyor.
Bu süreç İkili ilişkilerde, aşkta, finansal konularda hareketli koşulları açığa çıkartmakta. Bu dönem para harcama isteği artabilir, maddi konularda düşünmeden hareket edebiliriz. Ayrıca değerler açısından baktığımızda, bu yerleşimde bir durumun kalite olması ile ilgili değildir, kalite ve güzellikten öte, iletişim arayacağımız bir dönem olacaktır. Haziran ayında da bu alanda tutulmalarda gerçekleşeceği için, para harcaması, paranın değerinin düşmesi anlamlarıda taşımaktadır.

İlişkilerinizde iletişim kurmak, fikirlerinizi paylaşmak çok daha önemli hale gelecektir. Kıskançlık ve şüpheci yaklaşımlar bu dönem tercih edilmez, özgür bırakma isteği gelir. Ayrıca el yetenekleri, çizim yapmak, zekayı kullanarak sanat yapmak isteyebilirsiniz.

Retro yapacağı dönem ilişkilerde yalan, kandırılma, değer kaybı gibi kadersel temalar açığa çıkabilir.

Venüs ikizler transit süresinde etrafımızda sözler, düşünceler, fikirler çok daha önemli olacaktır.

Bu sürecin fayda ile geçmesini dilerim

Astrolog Nurgül Düzenli

 

İkizler burcu hakkında daha detaylı bilgi için akademimizin sayfasında ki burçlar bölümünden bilgi alabilirsiniz.