GÜNEŞ KOÇ BURCUNA GEÇİYOR

İLKBAHAR EKİNOKSU BAŞLIYOR

20 Mart itibariyle ilkbahar ekinoksu başlıyor. İlkbahar Ekinoksu, ilkbahar mevsiminin habercisi, yaşamın enerjisinin yükseldiği zamanlardır.

Astrolojide Güneş’in Koç ve Terazi burcuna geçtiği ekinoks zamanları çıkartılan “İngrees Haritalar” ile, önümüzdeki 6 aylık dönemin nasıl geçeceği yorumlanır. Ayrıca her mevsim geçişinde 3 aylık haritalar çıkartılır ve dönemin etkileri yorumlanır.

Güneş Koç Burcunda

20 Mart – 20 Nisan

Koç Burcu dönemi hem doğanın uyanışı hem insanlığın canlanma dönemidir.

Bu dönemin ana konusu, cesaret, hız, öncülük, girişimcilik, başlangıçlar, irade ve enerji olacaktır. Uzun süredir var olan karmaşalar artık netleşmeye başlıyor.

Doğum haritanızda Koç olan evlerinizde hareketlilik başlayacaktır. Ayrıca Ateş ve hava elementi olan arkadaşlar için ekstra faydalı etkiler açığa çıkacaktır.

 

⭐️⭐️⭐️Tüm Koç arkadaşlarımın doğum günlerini kutlu olsun

KOÇLAR VE YÜKSELEN KOÇLAR

Sizin için hızlı hareketli bir dönem başlıyor. Kendimizi daha çok ortaya koyacağınız, cesaretinizin artacağı gelişmeleriniz var, yeni başlangıçlar için kararlı olacaksınız. Güzellik, estetik, ilişkiler adına desteklendiniz bir dönemde olacaksınız. Yakın çevreniz, kardeşleriniz, dostluklar, yolculuklar ve eğitim için harekete geçeceğiniz bir dönem sizleri bekliyor

BOĞALAR VE YÜKSELEN BOĞALAR

Boğalar için iş ve para gündemleri ile ilgili yön bulmaya çalıştıkları bir dönem. İçe dönük olacaksınız, geri planda olmayı tercih edeceksiniz. Bazılarınız için geri planda bir iş için hazırlık süreci olabilir. Bu dönem ikili ilişkilerde veya kadınlarla ilişkilerde bazı gelgitler olabilir. Kontrolü bırakarak, yaşama güvenmeyi öğrenmek gerekiyor.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Sizin için sosyal, dışa dönük etkilerin olduğu bir dönemde olacaksınız. Arkadaşlarınızın desteğini alacağınız, ilişkilerden aşktan faydalar göreceğiniz bir dönem sizi bekliyor. Motivasyonunuz artıyor, gelecek planları yaparken kararsızlıklarınızla oyalanmayın. Hayatınızın genelinde hareket enerjisi başlıyor

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR

Sizin için iş ilişkilerinin, kariyerin önemli olduğu bir dönemdesiniz. İş konularında atılım yapmak için uygun bir dönemde olacaksınız, genel olarak hareketli bir dönem sizleri bekliyor. Geri planda konuşulanlara takılmayın veya içsel huzursuzluklarınıza kendinizi kaptırmayın. Bilinçaltında, fikirlerinizde değişim dönemindesiniz, istikrarlı hareket edin ki, başarı sizinle olsun.

ASLANLAR VE YÜKSELEN ASLANLAR

Bu dönem sizler için oldukça harekete geçirici etkiler var. Seyahatler, yolculuklar, yayıncılık, hukuksal konular, eğitim, ticari konularda faydalar olacağı bir dönemdesiniz. Uzaklara seyahatler gündeme gelebilir, ikili ilişkilerden destekler alabilirsiniz. Estetik, güzellik, uyum, maddi konulardan faydalı bir dönemde olacaksınız. Arkadaşlıklar, grup aktivitelerinden destekler var. Alacağınız risklerde uzun vadeli planlar yapın.

BAŞAKLAR VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR

Bu dönem sizler için gündeminizde maddi konular yer almakta. Özellikle maddi konularda, krediler, borçlarla alakalı faydalar görebilirsiniz veya başkasından desteğini alabilirsiniz. Odağınızın para olduğu bu dönem gelir artışı olabilir. Aynı zamanda iş konularında hareketliliklerin olduğu, yoğun olduğunuz bir dönemde olabilirsiniz. Kaygı yapmadan, hesap yapmadan hayatın tadını çıkarın.

TERAZİLER VE YÜKSELEN TERAZİLER

Bu dönem odağınızda ilişkiler yer alacak. Etrafınızın desteğini alacaksınız, evlilik veya ortaklı yapılan konularda gelişmeleriniz gündeme gelebilir. Yeni başlangıçlar için verimli dönemde olacaksınız. Aynı zamanda ilişkilerde harekete geçirici etkiler var. Motivasyonunuz artıyor ve kararsızlıklarınızı artık netleştiriyorsunuz. Kendi iradenizi hatırlama ve kararlı duruş sergileme zamanı.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR

Bu dönem gündeminizde hizmet konuları, sağlık, iş çalışma koşullar olacak. Odağınızı bedeninize sağlığınıza, günlük iş sorumluluklarına çevirmeye başlıyorsunuz. Diğer taraftan maddi konularda hareketlilikler olacağı bir dönemdesiniz. Gereksiz harcama yapmamaya özen gösterin. Bu dönem bastırdığınız duyguları direk ifade edeceğiniz etkiler var.

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR

Bu dönem gündeminizde aşk, ilişkiler ile ilgili faydalar gündemde. Dışa dönük aktif olacağınız bu süreçte, yaptığınız işleri ön planda ortaya koyabilirsiniz. Genel olarak hareketli, motivasyonu yüksek bir dönemde sizi bekliyor. Ayrıca çocuklarla ilgili konuları başlatmak için faydalı bir dönemde olacaksınız. Bu dönem yargılamadan, çok düşünmeden harekete geçmeniz fayda sağlar.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR

Bu dönem gündeminizde ev, aile, anne babalarınız olacak, aile çevrenizin desteğini alacağınız bir dönemde olacaksınız. Bazı kişiler için evle ilgili değişimler, düzenlemeler yapılabilir. Daha içe dönük olduğunuz bir dönemde, bireysel hareket etmek isteyebilirsiniz. Diğer taraftan iş ile ilgili günlük rutinlerinizin arttığı bir dönemdesiniz. İş konularında harekete geçirici etkiler var, yeni kararlarınız gündemde.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR

Bu dönem sizin için gündeminizde, ikili ilişkiler, akrabalar, dostluklar, en yakınlarınız yer alacak, etrafınızın desteğini alacağınız bir dönemdesiniz. Uzun süredir var olan sorunlarınıza, çözüm üretmeye başlayabilirsiniz. Bu süreçte seyahatleriniz artabilir, hareket halinde olabileceğiniz etkiler var. Aynı zamanda ilişkiler cephesinde, çocuklarla ilgili konulardan da destekler alacağınız bir dönemdesiniz.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR

Bu dönem gündeminizde maddi konular yer alacak. İş konularında, finansal konulardan desteklendiniz bir zaman diliminde olacaksınız. Sorumluluklarınızın arttığı bu süreçte, yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda bu dönem gündeminizde aile ilişkileri ile alakalı, anne babanızla ilgili veya ev konuları ile alakalı harekete geçirici durumlar olabilir. Genel olarak hassaslaştığınız bir dönemi geride bırakıyorsunuz

 

Astrolog Nurgül Düzenli