OĞLAK BURCUNDA DOLUNAY 2023

HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu haftanın ana gündeminde Mars Satürn kavuşum açısı ve Venüs’ün Balık burcuna geçişi var. Haftanın ilk günleri gerginlikler devam ederken, 5 Nisan sonrası kısmen dengelenmeye başlamakta.

Mars Satürn kavuşumu 3- 6 Nisan arasında etkili olacak. Ancak 4-5 Nisan en yoğun olduğu günler olacak. Bu açıyla stresler, dengesizlikler açığa çıkabilir.

Harekete geçmek isterken kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz ve bastırılmış öfke söz konusu olabilir. Aynı zamanda ay düğümleri ile kare açıda olması, oldukça kadersel etkileri beraberinde getirmekte. Maddi konularda, İş konularında, teknolojik konularda problemler olabiliyor. Bazı kişiler için korkuların evhamın artması, huzursuzluklar gündeme gelebilir. Kadınlarda ve anneyle alakalı stresler olabilir. Özellikle 4 Nisan tarihinde gerginlikler artabilir, güven problemleri gündeme gelebilir, gerginlikler yoğunlaşabilir

Diğer önemli geçmişimiz 5 Nisan tarihinde Venüs Balık burcuna geçiş yapıyor ve 2 Mayıs tarihine kadar bu yerleşimde kalacak.

Venüs’ün Balık burcunda transit edeceği bu dönem, ikili ilişkiler de sevgi dolu paylaşımların artacağının işareti. Kasım ayından buyana yoran ikili İlişkilerde esneme, duygusal bağ kurma etkisi başlayacak. Bu tarih aralığında birlikteliklerde, uyumlu, sevgi odaklı, paylaşımcı, yardım sever etkiler devrede olacak.

Aynı zamanda bu geçişte, yaratıcılık ön plandadır, sanatsal konularda faydalı etkiler olacaktır. Güzellik, estetik, müzik, resim, şiir, şarkı, vb konularla ilgilenmek başarı şansını artıracaktır.

Venüs balık sürecinde yapılabilecek en anlamlı hareket kalbinizin sesini duyabilmek, sevgiyi yayabilmek,

 

Haftalık yorumları burcunuz yükselen burcunuz da birlikte okuyunuz.

 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR
 
Haftanın ilk günlerinde genel olarak gergin stresli yönsüz hissedebilirsiniz. Maddi konularla veya sosyal hayatınızda ilgili bir takım mücadeleler olabilir. Çevrenizin desteğini almakta zorlanabilirsiniz. Temkinli ve sessiz kalmak iyi olacaktır. İdeallerinize odaklanın. Venüs Balık burcuna geçiyor bu durum sizin için, iç dünyanızda huzurlu olacağınızın işareti. Bu süreçte geri planda görüştünüz kişilerle keyifli zaman geçirebilirsiniz. Bazılarınız için ise, sevilmediğini düşünme veya sevgi alma verme sorunları oluşabilir. 12. evinizin aktif olduğu bu dönem hem rüyaların artışı, hemde psikolojik konular önceliğinizde yer alabilir
 
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR
 
Haftanın ilk günleri genel olarak güven sorunları gündeme gelebilir, bazı konular istediğiniz gibi ilerlemeyebilir, engellenmiş kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Bazı kişiler için stresler veya sakarlıklar gündeme gelebilir. İş yerinizde olabilecek problemler için yeni kararlar alabilirsiniz. Bazı kişiler ise teknik aksaklıklar, sakarlıklar olarak deneyimleyebilir. Venüs’ün Balık burcuna geçiş yapması ile birlikte, sosyal platformlarda kadınlar tarafından desteklenebilirsiniz, bazılarınız sosyal gruplar içerisinde sevgi dolu paylaşımları olabilir. İçsel önemli farkındalıklarınızda devreye girebilir. Sosyal çevrenizin genişlemesi ile birlikte kendini daha güvende hissedebilirsiniz. Hafta ortasından itibaren yapacağınız iş girişimlerinden faydalar görebilirsiniz.
 
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR
 
Haftanın ilk günlerinde iç dünyanızda birtakım gelgitler olabilir. Bir taraftan iç dünyanızda, maddi konular veya güvende olmakla alakalı stresler devam ederken, aynı zamanda yeni idealler hedefler peşinde olabilirsiniz. sizi huzursuz eden güvensiz hissettiren durumlardan uzaklaşabilirsiniz. 
Venüs’ün Balık burcuna geçiş yapması ile birlikte, iş hayatınızdan daha ön ilanda, daha sevgi dolu olacağınız etkiler devrede. Kadınlarla ilişkileriniz daha verimli olabilir. İşinizde güzellik, uyum ve paylaşıma açık etkilerde olacaksınız. Bazılarınız iş hayatında birileriyle tanışma durumu oluşabilir. İş hayatınızda, yaratıcılığınız, sezgileriniz, duygularınız yoğun bir süreçte olunacak.
 
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR
 
Haftanın ilk günlerinde duygusal hassasiyetleriniz olabilir. İçsel olarak isyan duygusu ile kapalı alanlarda olmak istemeyebilirsiniz. Maddi konularda plansız harcamalar yatırım problemleri gündeme gelebilir. Bazı kişiler için ikili ilişkilerde fikir ayrılıkları oluşabilir. Venüs’ün Balık burcuna geçiş yapması ile birlikte uzaklar, seyahat, eğitim, yeni ufuklar keşfetme isteği yoğunlaşabilir. Hafta ortasından itibaren kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Uzak akrabalarınızla daha çok bağlantıda olabilirsiniz, bazılarınız için ise uzaktan bir ilişki gündemi devreye girebilir, uzaktaki bayan arkadaşlarınızla irtibata geçebilirsiniz
 
ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR
 
Haftanın ilk günlerinde harekete geçmekte zorlanabilirsiniz, sakarlıklara karşı dikkatli olmak gerekiyor. Eş veya ortaklı işlerle alakalı fikir ayrılıkları stresler olabilir. Tepkileriniz sert ve eleştirel olabilir. Pazartesi ve salı günü gerginliklerden uzak kalmak iyi olacaktır. Venüs’ün de Balık burcuna geçiş yapması ile birlikte ortaklaşa gelirlerle alakalı fırsatlarınız olabilir, eşten para geliriniz olabilir. Başkalarından kazançlarınız olabilir, maddi olarak kolaylıkla bir şeyleri halledebilirsiniz. Bazılarınız için ise borç ödemelerinde kolaylıklar olabilir.
 
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR
 
Haftanın ilk günlerinde sağlık hassasiyeti, günlük rutinlerde gecikmeler, iş planlarında aksilikler olabilir. Bazı kişiler için ise eğitim öğretim, iletişim, problemi uzaklardaki tanıdıkları ile alakalı aksaklıklar olabilir. Çıkacağınız yolculuklarda daha özenli olmanız iyi olacaktır. Venüs’ün Balık burcuna geçiş yapması ile birlikte, ilişkilerle ilgili güzel bir dönem başlamış oluyor. Ancak eski defterleri problemli olanı kapatmanız gerekmekte. Genel olarak sevildiğinizi gözlemleyebilirsiniz, değer görebilirsiniz veya bazıları için ilişki fırsatı karşısına çıkabilir. Daha duygusal olabilirsiniz ancak karşınızda kişilerden destek göreceğiniz bir süreç olacak. Ayrıca bu süreçte yaratıcı bir dönemden geçmekte olacaksınız.
 
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR
 
Haftanın ilk günlerinde ilişkiler aşk konuları veya çocuklarla ilgili konularda dalgalanmalar, stresler ve bunların sonucunda güçlü kararlar olabilir. Kararsız kaldığınız konularda artık netleşmeniz gerekmekte. Eski defterler kapanıyor. Genel olarak gider artışı, para çıkışı ödemelerle ilgilenebilirsiniz. Bu hafta Venüs’ün Balık burcuna geçiş yapıyor olması, günlük işlerinizde, daha rahat akışta olacağınızı işaret etmekte. İş arkadaşlarımız tarafından destekler görebilirsiniz. Bazılarınız evcil hayvanlarla ilgilenebilirsiniz. Aynı zamanda güzellik, sağlık, bakım konuları odağınızda olabilir
 
AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR
 
Haftanın ilk günlerinde ev aile yuva ile alakalı karmaşalar olabilir, psikolojik olarak yorgunluklar olabilir. Yaşadığınız yerde kendinizi sıkışmış daralmış hissedebilirsiniz etrafınızda gerginlikler olabilir, bu nedenle dışarda olmak doğada olmak size iyi gelecektir. Bu teknik aksaklıklar, sakarlıklara karşı dikkatli olmak gerekir. Hafta ortasından itibaren biraz daha esmeyebilirsiniz. Venüs’ün Balık burcunda hareket edeceği bu dönem, aşka dair güzel gelişmeler sizleri bekliyor. Bazılarınız çocuklarla keyifli zaman geçirebilir. Bazılarınız hobilerle ilgilenebilir, bazılarınız ise ön planda olduğu işlerden fayda görebilir.
 
YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR
Haftanın ilk günlerinde gündeminizde eğitim, iletişim, anlaşmalarla alakalı konular olabilir, hedeflere giderken gecikmeler gündeme gelebilir. Bazı kişiler için sağlık konusunda hassasiyetler gündeme gelebilir. Yakın çevrenizde kardeşler, arkadaşlarla alakalı iletişim sorunları olabileceği için daha temkinli davranmak da fayda var.
Teknik problemlere karşı dikkatli olmak gerekiyor. Venüs’ün de Balık burcunda hareket ediyor olması, ev hayatın da daha sevgi dolu paylaşımlarınız olacağını işaret ediyor. Evinizde ailenizle daha huzurlu olabilirsiniz. Bazılarınız evi güzelleştirmek adına eşyalar alabilir.
 
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR
 
Haftanın ilk günlerinde, maddi konularda harcamalar, iş konularında hassasiyetler gündeme gelebilir. Bugünlerde para konusunda daha planlı olmanız gerekmekte. Plansız harcamalar, alacak verecek konularında tıkanıklıklar olabilir. Aynı zamanda bazı kişiler için keyifsizlik, ilişkilerde iletişim sorunları olabilir.  Bazı kişiler için aşk veya çocuklarla alakalı hassasiyetler oluşabilir. Venüs’ün Balık burcunda hareket edeceği bu dönem, akrabalar, kardeşler, yakın çevre dostlarınız ile ilgili güzel bir dönem. Çevrenizle uyumlu olacağınız, sevgiyi paylaşacağız etkiler devrede.
 
KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR
 
Haftanın ilk günlerinde çevrenizle uyumsuzluklar olabilir. Bir duruma isyan etme, tepkisellik veya sakarlıklar gündeme gelebilir, özellikle aile içerisinde güven problemleri yanlış anlaşılmalar olabilir. Haftanın ilk günleri daha kendi halinizde olmanız, fiziksel aktiviteyi arttırmanız iyi gelecektir. Bazı kişiler bu etki ile güçlü hedefler belirleyebilir. Hafta ortasından sonra yönünüzü daha net görmeye başlıyorsunuz. Venüs’ün de Balık burcunda hareket etmesiyle birlikte finansal konularda gelir artışınız olabilir. Bazılarınız ise güzelliği konfora para harcayabilir
 
BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR
 
Haftanın ilk günlerinde içtin içe psikolojik olarak dalgalanmalar olabilir, bir duruma kızabilirsiniz, tepki vermekte zorlanabilirsiniz. Yakın çevre akrabalarla alakalı huzursuzluklar olabilir. İletişim sorunları teknik problemler huzursuzluklar olabilir. Hafta ortasından sonra toparlanma etkisi olacak. Venüs’ün de Balık burcunda hareket edeceği bu dönem etrafınızdan ilgi görmeye başlıyorsunuz. Sevgi daha çok paylaşmak adına sosyalleşmeye başlıyorsunuz. Bazılarınız imajını değiştirebilir güzellik adına birtakım çalışmalar yapabilir, dış görünüşü ile ilgili değişimler devreye girebilir.