GÜNEŞ BOĞA BURCUNA GEÇİYOR 2022

 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

20 Nisan saat 05:24 de Güneş Boğa burcuna geçiş yapıyor. Öncelikle Boğa arkadaşlarımın doğum günleri kutlu olsun.

Astrolojik olarak dünya Boğa burcudur ve eski medeniyetlerde bolluk bayramların kutlandığı zamanlar ile ifade bulur.

Gündemimizde maddi konular, iş konuları olacak. Toprak elementi döneminin başlaması ile maddesel olanla, somut uğraşlarla, tarımla, toprakla, doğa ile daha çok bir arada olacağımız etlilerle ilerleyeceğiz. Bu dönemin ana konusu güvende hissetmek olacaktır.

Bu dönemin en önemli konusu tutulma etkilerinin başlamış olmasıdır. 30 Nisan da Güneş tutulması, 16 Mayıs’ta Ay tutulması gerçekleşecek.

Ekonomik olarak oldukça önemli bir süreçten geçilecek

⭐️18 Nisan genel olarak yoğun etkiler var. Düşüncelerimizi özgürce ifade edeceğimiz gelişmeler içerisinde olacağız. Merkür Venüs Uranüs güzel etkileşimler yapacaklar. Etkili konuşmalar açığa çıkacaktır.

Ancak diğer taraftan Güneş Pluton kare açısı bazıları için otorite ile ilgili engellenme fikir ayrılıkları çatışmalar getirebilir.

⭐️24 Nisan Merkür Satürn kare düşünceleri ifade ederken engellenme yazışmalar konuşmalar bilgi paylaşımında gecikmeler olabilir.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR

Güneşin Boğa burcunda transit ediyor olması önümüzdeki bir ay boyunca odağınızın maddi konulara yöneleceğini işaret etmekte. İş kariyer konularınızda hızlanmaların, yeni gelişmelerin olabileceği bir dönem başlıyor. Uzun süredir var olan maddi sorunlarınıza çözümler üretebilirsiniz. Diğer taraftan ekonomik olarak yeni atılımlar döneminde olacaksınız. Bazıları için radikal bir yön değişimi zamanı, bazıları için ise gelirini artırma zamanı olarak ilerleyecek. Genel olarak kariyer ve maddi olarak güçlü bir dönüşüm döngüsün olduğu bir dönem sizleri bekliyor.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR

Boğaların doğum günleri kutlu olsun sizin döneminiz başlıyor. Zaten çok önemli süreçlerden geçmektesiniz. Kendinizi daha çok ortaya koyacağınız değerlerinizi fark edeceğiniz bir dönemde olacaksınız Uzun süredir var olan sorunlara çözüm üretebilirsiniz, geri plana ittiğiniz konular için artık harekete geçebilirsiniz. Bu dönem var olan iş sorunlarınıza daha farklı kararlar gündeme gelebilir. İlişkiler, maddi konularla, iş konularında ilgili yenilik enerjisinde olacağınız etkiler var. İmajınızı yenilemek isteyebilir, güzellik estetik uygulamaları yaptırabilirsiniz. Ay sonunda sizin burcunuzda gerçekleşecek tutulma ile hayatınıza önemli kararlar vereceğiniz bir dönemden geçmektesiniz.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR

Güneşin Boğa burcunda transit ediyor olması sizler için Önümüzdeki bir aylık sürede içe dönük hareket edeceğiniz koşulları işaret etmekte. Daha geri planda kalmayı tercih edebilir, en sevdiklerinizle içe dönük hareket edebilirsiniz. Bu dönem iş kariyer konularında bir hazırlık aşamasında olabilirsiniz, tek başınıza çalışmalar yürütebilirsiniz. Diğer taraftan aşk ilişkiler veya çocuk konularında var olan sorunlarla ilgili çözüm için harekete geçeceğiniz etkiler gündemde. Daha somut adımlar zamanında olacaksınız. Rüyalarda artışlar sağlık konusunda yapılanmalar dönemi sizi bekliyor olacak. Bilinçaltınızda önemli korkularınızla yüzleşmeler dönüşümler yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR

Güneşin Boğa burcunda transit ediyor olması Önümüzdeki bir aylık süre zarfında daha sosyal dışa dönük olacağınızı işaret etmekte. Sizler için sosyal dışa dönük, arkadaşlarınızın önceliğinizde olacağı bir dönem olacak. Ayrıca ilişkilerden, aşktan, çocuk konularından oluşabilecek fırsatlar gündeme gelebilir. Bu dönem duygusal güvence arayışınız için kalıcı adımlar atabilirsiniz, sağlam ve kararlı bir duruş sergileyebilirsiniz. Etrafınızın desteğini alacağınız bu dönem kalabalık ortamlarda daha çok bulunabilirsiniz. Bu dönem bir çok kişi için aşk çocuklarla alakalı veya arkadaşlıklarla alakalı güçlü kararların olacağı bir süreç olacak

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR

Güneşin Boğa burcunda transit ediyor olması önümüzdeki bir ay boyunca sizler için iş kariyer konularının önceliğinizde olacağı durumları işaret etmekte. Daha dışa dönük olacağınız bu süreçte kararlarınızın arkasında durup iş görüşmelerinizde net duruş sergileyebilirsiniz. Diğer taraftan var olan ilişki sorunları uyumsuzluklar içinde radikal kararlar gündeme gelebilir. Toplumsal olarak daha görünür olacağınız, iş ilişkilerinde destekler alacağınız etkiler gündeme gelebilir. Bu dönem daha iddialı hareket edebilirsiniz. Ay sonunda gerçekleşecek tutulma etkisi ile de güçlü kararlar dönemindesiniz yer değişimleri taşınmalar kariyerde yeni bir yöne gitme potansiyeli olabilir

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR

Güneşin Boğa burcunda transit ediyor olması Önümüzdeki bir ay boyunca aklımızın uzaklarda seyahatlerde şehir dışında yurtdışında olacağını işaret etmekte. Daha bilinçli kararlı istikrarlı olacağınız bir dönem sizi bekliyor Yeni girişimler, seyahatler gündeme gelebilir. Radikal bir şekilde resmi başlangıçlar yapılabilir, diğer taraftan yeni bir eğitim veya sınavlarla ilgili faydalı etkiler gündeme gelebilir. Eşin akrabalarının da desteğini alacağınız bu süreçte, yeni bir yola gidebilirsiniz. Genel olarak yaşadığınız sorunlara çözüm üretebileceğiniz, daha kalıcı adımlar atacağınız etkilerle ilerleyeceksiniz, ilişkilerden destekler var. Bazı kişiler için uzaklarda kişilerden destek almam yeni bir ilişkiye başlama şeklinde deneyimlenebilir.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR

Güneşin Boğa burcunda transit ediyor olması önümüzdeki bir ay boyunca sizler için gündemde para konuları yer alacak. Bu dönem gelir artışı gündeme gelebilir, kredi, miras, nafaka, gibi konular önceliğinizde yer alacak. Diğer taraftan bir takım estetik işlemler yaptırmak isteyebilirsiniz. Bu dönem daha içe dönük, geri planda kalmayı tercih edeceğiniz etkilerle ilerleyebilirsiniz. İlişkilerde paylaşımların artacağı bu dönem, etrafınızın ilgisini daha çok çekebilirsiniz. Bu dönem psikolojik olarak değişim dönüşüm ve farkındalığınız yüksek olacaktır.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR

Güneşin Boğa burcunda transit ediyor olması önümüzdeki bir ay için odağınızda karşınızdaki kişilerin olacağını işaret etmekte. Yeni kararlar, istikrarlı bir duruş sergileyebilirsiniz. Ev aile yuva konularınızdaki sorunlara yeni radikal çözümler üretebilirsiniz. Ayrıca bazıları için ilişki veya evlilik adına yeni başlangıçlar gündeme gelebilir. Bu süreç sizin için daha dışa dönük, yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir süreci beraberinde getirecek. Etrafınızda güven arayışınız artarken, maddi konuları önceliğinize almaya başlıyorsunuz. Tutulma döngünüz başladı, Bu dönem sizin için oldukça önemli olacak yeni bir gün yeni bir karar kalıcı adımlar değişimler sizleri bekliyor.

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR

Güneşin Boğa burcunda transit ediyor olması önümüzdeki bir ay boyunca, İş yoğunluklarımızın artabileceğini hizmet ettiğiniz alanlarda yoğunlukları olabileceğini işaret etmekte. Sizler için, iş gündelik rutinleri, hizmet ettiğiniz alanlarda hareketliliklerin olabileceğini vurgulamakta. Bu dönem günlük rutinlerinizde, iş konularında uyumlu ve dengeli etkilerle ilerleme sağlanacaktır. Çalışma hayatında yoğunluklarınız artsa da, kalıcı adımlarda atabilirsiniz. Aynı zamanda sağlık, güzellik konularıyla ilgili uygulamalar yaptırabilirsiniz. Sağlıkla ilgili problemlerimiz var ise çözümler üretebilirsiniz sağlıkla dikkat etmesi gereken bir süreçten geçmektesiniz

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR

Güneşin Boğa burcunda transit ediyor olması Önümüzdeki bir ay boyunca desteklenme ve ilerleme sağlayacaksınız. Gündeminizde aşk, çocuklar, yaratıcılık, sahne konuları önceliğinizde olacak. Uzun süredir var olan sorunlarınıza çözümler üreteceğiniz, planlı olacağınız bir dönemde olacaksınız. Diğer taraftan iş sorunları veya maddi konularda uğraştığınız gündemler var ise daha net kararlar alabilirsiniz. Bu dönem sizler için değer göreceğiniz, kendinizi iyi hissedeceğiniz, huzurunuzun artacağı etkiler var. Netleşme harekete geçme zamanı sizleri bekliyor. Yeni tanışmalar kadersel birliktelikler daha istikrarlı bir duruşla ilerleme potansiyelimiz olacak

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR

Güneşin Boğa burcunda transit ediyor olması önümüzdeki bir ay boyunca eviniz, aileniz gündeminizde olacak ve daha içe dönük hareket edeceksiniz. Ayrıca gayrimenkul konuları odağınızda olabilir, ev için alışverişler gündeme gelebilir. Ailenizle daha sevgi dolu paylaşımlar yapacağınız bir dönemde olacaksınız. Uzun süredir var olan iş, sağlık aile sorunlarınız var ise net kararlar alacağınız bir dönemde olacaksınız. Bu dönem güvende olmanın önemini daha çok hatırlayacaksınız. Sizin için oldukça önemli kararlar alacağınız bir ay sizi bekliyor taşınmalar aileye dair gelişmeler işle ilgili kararlar alabileceğiniz bir dönemdesiniz

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR

Güneşin Boğa burcunda transit ediyor olması sizler için faydalı etkileri açığa çıkartmakta. Eğitim, sözleşmeler, anlaşmalar yazışmalar, yolculuklardan faydalar göreceğiniz bir dönemde olacaksınız. Bu dönem gündeminizde yakınlarınız olacak ve desteklendiğinizi hissedeceksiniz. Kardeşler, akrabalar, yakın dostlarınızla daha çok zaman geçirebilirseniz ve ilişkilerde fırsatlar olabileceği bir dönemde olacaksınız. Geri planda sizi yoran gündeminiz var ise net kararlar alabilirsiniz. Duyguları ifade etme zamanı. Önümüzdeki bir ay boyunca yakın çevre ile alakalı gündemleriniz yoğun olacaktır ilerleme döneminde olacaksınız bazıları için şanslar ve fırsatlar yakalayacağını bir süreçte bulunacak.

 

Astrolog Nurgül DÜZENLİ