AKREP BURCUNDA YENİAY 2023

 BAŞAK BURCUNDA YENİAY

HAFTALIK ASTROLOJİ ANALİZİ

Haftanın ilk günleri girişimler ve iş ilişkileri için değerlendirilebilir. Hafta ortasından sonra cumartesi gününe kadar yine ay öncesinde belirsizlikler olabilir. Bu hafta genel olarak sorumlulukları odaklanmak, arınmak, düzenlemek, etrafınızı temizleme, şifalandırma için değerlendirilebilir. Yeni bir başlangıç için verimli etkiler de olunmayacak. Ayrıca 25 29 Ağustos arası Venüs’ün acıları sert olması nedeniyle iki ilişkilerde pürüzler değersizlikler ego sorunları, bir şeyi bitirme, maddi konularda dengesizlikler olabilir. Cumartesi günü gerçekleşecek yeni ayla birlikte iş ve çalışma koşulları ile ilgili yeni kararlar alıp uygulanmaya başlanabilir

BAŞAK BURCUNDA YENİAY

27 Ağustos 11:16 da Başak burcunun 4 derecesinde yeniay meydana geliyor. Yeni bir düzen oluşturma yeni kararlar verme etkisinde olunacak. Bu yeni Ay Mars etkisi ile olacağı için hızlı harekete geçme rekabet mücadele ile bir işi başlatma etkisi var.

Başak yeniaylarında düzen oluşturmak, hesap yapmak, muhasebe yapmak, durumları analiz etmek, yenilenmek için faydalı etkiler söz konusu. Yeniayın diğer önemli gündemi sağlık, şifa, hizmet, evcil hayvanlarla ilgili gelişmeleri beraberinde getiriyor.

Kendi yolunu çizenler, emek verenler, bilinçli olan kişiler için geliştirici olan bu yeniayda, güzel başlangıçlar var.

DETAYLAR

*23 Ağustos Merkür Plüton üçgeni

İş girişimleri, anlaşma, sözleşmeler için kararlı başlangıçlar

*23 Ağustos saat 06:15 Güneş başak burcuna geçiyor

Görev bilincinde sorun okullar hizmet ve sağlık koşullarının önemli olduğu bir aylık dönem başlıyor. Başak arkadaşlarımın doğum günün kutlu olsun

*24 Ağustos Uranüs retrosu başlıyor. Son aylarda düşünmeden ilerlediğimiz konuları tekrar hatırlama ve düzenleme zamanı

*25 Ağustos Venüs ay düğümleri kare

İlişkilerde aşkta parada güzellik estetik de dengesizlikler olabilir

*26 Ağustos Merkür Terazi burcuna geçiyor

İfade tarzımız daha uyumlu kibar barışçıl olarak ilerleyecek bir dönemde olacağız

*27 Ağustos Venüs Uranüs karesi

İki ilişkilerde uyumsuzluk huzursuzluk ayrıştırıcı etkiler

*27 Ağustos Güneş Mars karesi

Erkekler patron baba ile ilgili uyumsuzluklar. Tartışma ve rekabet etkisi

*27 Ağustos Başak burcunda yeniay

*28 Ağustos Venüs Satürn karşıt

İkili ilişkilerde engellenme kısıtlanması inanma değersizlik hissi

Yeniayın sizlere olan genel etkilerini burcunuz ve yükselen burcunuz ile birlikte okuyunuz

Detaylı dinlemek isteyenler YouTube kanalımdan dinleyebilirler

 

 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR

Hafta başlarken iş konularında kararlı istikrarlı davranabilirsiniz. Ev aileye dair kararlar alınabilir. Hafta genelinde ilişkilerde ve maddi konularda plansız durumlar oluşabilir. Büyük yatırımlar için risk almamanız daha iyi olacaktır. Eski işleri tamamlama, rutin işleri devam ettirmek iyi olacaktır. Yeni başlangıç için verimli bir haftada olunmayacak. İlişkilerde stresler uyumsuzluklar olabilir. Cumartesi Başak yeniayı gerçekleşmesi ile birlikte işlerinize düzen getirmeye başlıyorsunuz ve yeni kararlar için hareket geçiyorsunuz. Günlük rutinleriniz hızlanabilir. Yakın çevre akrabalarla ilgili sağlık konuları ile ilgilenebilirsiniz. Kullandığınız teknik malzemeler, yazışma anlaşma iletişimde alakalı konularda planlı ve sağlam adımlar atınız.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR

Haftanın ilk günleri kararlı ve istikrarlı etkiler var. Beklediğiniz haberler gelebilir. Haftanın ilerleyen günlerinde dengesizlikler olabilir. Bazıları için etrafında fikir ayrılıkları olabilir. Aile ev emlak konularında yolunda gitmeyen konular varsa artık bir karar verebilirsiniz. Yeni ay öncesi günlerdi belirsizlikler kafa karıştırıcı olabilir. Cumartesi Başak burcunda gerçekleşecek olan yeniayda odağınızda çocuklar, eğlence hayatınız, ilişkiniz, Sahneye yaratıcılık konuları yer almakta. Bu dönem yaşamı daha eğlenceli kılacak koşullarınız söz konusu. Ayrıca gerçekçi adımlar, mutlu koşullar için destekleniyorsunuz ancak evlilik konularında bir takım karşıt fikirleriniz oluşabilir.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR

Haftaya başlarken hızla birçok işi halledebilir, hareketli olabilirsiniz. Yarım kalan İşleri tamamlamak için bu hafta değerlendirilebilir. Haftanın ilerleyen günlerinde ilişkilerde uyumsuzluk, fikir ayrılığı olabilir. Geri planda iç dünyanızda huzursuz eden konuların etkisi devam etmekte. Bu hafta kalıcı yeni adımlar büyük girişimler için desteklenen etkiler yok. Araştırma geliştirme için değerlendirilebilir. Evinizi arındırmak şifalandırmak temizlemek düzen kurmak için değerlendirilebilecek bir haftadasınız. Cumartesi Başak burcunda gerçekleşecek olan yeniayda odağınızda yaşamınızın temelleri, aileniz, eviniz yer almakta. Yaşadığınız yer ile ilgili yeni bir karar alabilirsiniz, ev içi değişimler söz konusu olabilir veya evinizi yenilemek isteyebilirsiniz. Yeni ay süresinde işiniz ve eviniz ile ilgili denge kuracağınız koşullar söz konusu.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR

Haftaya başlarken girişimleriniz kararlı ve istikrarlı olacaktır, görev bilinciyle hareket edilebilir. Aile ev emlak konuları ona gündeminizde yer alabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde belirsizlik kafa karışıklığı oluşabilir. Maddi konularda veya işinizi ilgilendiren konularda bir durumu bitirme kararı alabilirsiniz. Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek olan yeniayda yakın çevreniz, akrabalarınız, komşularınız odağınızda yer alıyor. Yeniay etkisi ile hızlanmaya başlıyorsunuz. Bu yeniayda çevrenizle kuracağınız iletişimde önemli yenilikler içerisindesiniz. Bu dönem yeni bir eğitime başlamak isteyebilirsiniz veya kısa seyahateler gerçekleştirebilirsiniz. Kardeşler arkadaşlar yakınlarla alakalı iletişim sorunları olabilir. Bu dönem tepkilerinizi baskılamak yerine, mantıklı bir şekilde çözüm üretmeniz iyi olacaktır.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR

Haftanın ilk günlerinde odağınızda maddi konular, alacak verecekler yer alabilir fayda görebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde yeni başlangıçlar için verimli değil, ancak rutin işler devam ettirilebilir. Bu hafta güzellik estetik ile ilgili uygulamalar yaptırmayınız. İkili ilişkilerde kafanızı karıştıran konular bu hafta sizi bir karar almaya itebilir. Gizlediğiniz gündemleriniz var ise bunlar size içsel huzursuzluk yaratabilir. Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek olan yeniayda odağınızda finansal konular yer almaya başlıyor. Yeni planlamalar, yapılanmalar, anlaşmalar söz konusu olabilir. İşinizle alakalı rekabet hırs mücadele etkisi olabilir. Bu dönem işinizi güçlendirmek yeni kararlar almak çalışmak emek vermek daha faydalı olacaktır. Genel olarak sağlığınıza ekstra özen göstermeniz iyi olacaktır

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR

Haftaya başlarken ne istediğini bilen, kararlı istikrarlı olarak hareket edeceksiniz. Ancak haftanın ilerleyen günlerinde dengesizlikler olabilir. İlişkiler, para veya kadınlarla ilgili uyumsuzluklar olabilir, iç dünyanızda duygusal sıkışıklığınız olabilir. Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek olan yeniayda odağınızda hayatınızın genelini ilgilendirecek konular yer almakta. Özellikle ilişkiler cephesinde hareketlilikler yaşanabilir. Bu dönem dış görünüşünüzü yenilemek isteyebilir, kendinizle ilgili değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Bazılarınız için bu durum ortaklı işlerle ilgili yeni bir adım anlamına gelebilir. Sizin burcunuzda gerçekleşecek olan yeniayda değerlerinizi sorgulayın ve yapıcı güçlü kararlar alın. Bazı kişiler için rekabet enerjisi ile harekete geçmeler olabilir, etrafa tepkisel yaklaşımlar gündeme gelebilir. Bu dönemi verimli kullanmak için emek vermek üretmek çalışmalarınızı odaklanmak iyi olacaktır.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR

Haftanın ilk günlerinde İçedönük ve detaycı olabilirsiniz. Geri planda çalışma üretme işleri toparlamak için değerlendirilebilir. Haftanın sonraki günlerinde bir şeyleri tamamlama bitirme onarma için değerlendirilebilir. Güzellik estetikle ilgili büyük uygulamalar yapmak için uygun dönemde olunmayacak. İkili ilişkilerde sorun yaşayanlar için bu hafta uyumsuzluklar daha belirgin hale gelebilir. Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek olan yeniayda odağınızda geri planda kalmış konular, gizli gündemler olabilir. Bu dönem ruhsal sağlığınız içsel endişeleriniz konusunda yeni durumlar gerçekleşebilir. Ayrıca genel sağlık kontrollerinizi yaptırmanız faydalı olacaktır. Bu dönem kadınlarla ilgili yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Detoks programlarına katılma arınma şifalanma için değerlendirilebilecek bir dönemde olacaksınız

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR

Haftanın ilk günlerinde fikirlerinizi sağlamlaştırabilir etrafınıza desteğini alabilirsiniz. Haftanın sonraki günlerinde bir durum kafanızı meşgul edebilir. Kadınlarla ilgili veya ilişkiler, evlilikle ilgili uyumsuzluklar olabilir. Kalabalık gruplar sosyal hayatın içerisinde arkadaşların desteğini alabilir dışa dönük çalışmalar yapabilirsiniz. Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek olan yeniayda odağınızda sosyal gruplar, dernekler, arkadaşlarınız yer almakta. Gelecek beklentilerinizle ilgili yeni kararlarınız söz konusu olabilir. Bazılarınız ilişkilerle ilgili, evlilikle ilgili yeni kararlar alabilir. Çevrenizin genişleyeceği bu yeniayda, sosyal olacağınız, dernek veya kalabalık grupların içerisinde olacağınız yeni gelişmeler olabilir. Aşırı kontrolcü davranmadan üretmek emek vermek bu dönem iyileştirici olacaktır.

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR

Haftanın ilk günlerinde İşinizle ilgili kararlı istikrarlı hareket edeceğiniz etkiler var. Haftanın ilerleyen günlerinde kariyeriniz mesleğiniz önceliğinizde olacak. Ancak hafta ortasından sonra yeni büyük girişimler başlatmak için verimli değil. Sorumlukları daha çok odaklanacağınız kendinizi ortaya koyacağınız bir dönem sizleri bekliyor. Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek olan yeniayda odağınızda mesleki konular yer almakta. İşinizle ilgili yeni adımlar atmayı destekleyen bir yeniay süresinde olacaksınız. Kendinize hedefler koyabilmeli, yeni projeler başlayabilmelisiniz. İkili ilişkilerle alakalı rekabetler gündeme gelebilir. Bu dönem yargısal davranmak yerine harekete geçmeli işbirliği ve cesaret açığa çıkartılmalıdır

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR

Haftanın ilk günleri sizler için verimli istikrarlı etkileri getirmekte. Aşk çocuklar riskli kazançlar ile ilgili harekete geçirici etkiler var. Ancak bu hafta kalıcı büyük girişimler için desteklenmeyen etkiler var ancak yeniay sonrası günlere iş girişimleri için harekete geçebilirsiniz. Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek olan yeniay ile birlikte seyahatler artabilir, tatil planları yapılabilir. Bazı konularda yeni gerçekçi net adımlar atmak için gökyüzü destekliyor. Bu dönem çevrenizle kuracağınız iletişim önem arz ediyor. Bu yeniayda sağlamlaşmak, kalıcı adımlar atmak için gökyüzü desteğini alıyorsunuz. Yeni ay sonrası günlerde iş girişimleri başlatmak, iş seyahatleri yapmak, tatil planları yapmak eğitim öğretim almak için verimli etkileriniz var

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR

Haftanın ilk günlerinde günlük rutinleriniz yoğun ve hızlı olabilir, sağlık konuları ile ilgilenebilirsiniz. Hafta genelinde maddi konularla alakalı yoğun düşünceler içerisinde olabilirsiniz. Alım satım kredi için sonraki haftayı değerlendirmek daha mantıklı olacaktır. Etrafınızda fikir ayrılıkları, ev aile veya ilişkilerle ilgili dengesizlikler olabilir. Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek olan yeniayda odağınızda finansal konular yer almakta. Paylaşımlı gelirler, banka işlemleri, miras, nafaka konuları ile ilgili yaşanabilecek gelişmeler söz konusu. Bu dönem toprak veya gayrimenkul ile ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir. Bu dönemi para ve sağlıkla alakalı planlı ve düzenli olarak geçirmek fayda sağlayacaktır, detoks ve arınma programları iyi gelecektir

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR

Haftanın ilk günlerinde ilişkiler ortaklıklar ve evlilikle alakalı anlaşmalar sözleşmeler kararlar için değerlendirilebilir. Ancak haftanın ilerleyen günlerinde yeni başlangıçlar için verimli etkiler de olmayacak. Bu dönem odağınızda eşiniz birlikte çalıştığınız kişiler ortaklı çalışmalar olacak. Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek olan yeniayda odağınızda ilişkileriniz yer almakta. Ortaklı işler, evlilik ile ilgili konularda birtakım gelişmeler sizleri beklemekte. Yeni kararlarınız, gerçekçi adımlarınız olabilir. Uzun süredir mücadele ettiniz ilişkilerle alakalı konularda yine ay sonrasında net bir karar verilebilir. Aile içi rekabet fikir ayrılıkları olabilir. Bu dönem sizlerin planlı ve programlı olmanız size fayda sağlar. Hayatı akışına bırakmadan harekete geçmeye ihtiyacınız var.