AKREP BURCUNDA YENİAY 2023

TERAZİ BURCUNDA YENİAY

 

26 Eylülde saat 00:54 de,   2derece Terazi burcunda yeniay gerçekleşecek. Yeniay dönemleri başlangıçları, yeni adımları, yenilikleri getiren bir süreçtir. Yeni başlatılacak işler yeniay sonrasında yapıldığında daha kalıcı adımlar getirirler.

Terazi yeniayını genel olarak değerlendirdiğimizde ana gündeminde ilişkiler, ortaklıklar, hak, hukuk, adalet, mahkemeler, sanatsal konular, güzellik, estetik yer alıyor. Terazi yeniayı barış ve uyum yeniayı diyebiliriz. Gölgesi ise uyumsuzluklara dur demek diyebiliriz.

Bu yeniayda ilişkiler cephesinde fırsatları da beraberinde getirecektir. Bazı kişilerde yeni görüşmeler tanışmalar gündeme gelebilir. Bazı kişiler için ilişkilerini sağlamlaştırma fırsatı çıkabilir. Etrafınızdan desteklendiğinizi hissedeceğiniz gelişmeler var diyebiliriz.

Bu yeniayın sizlere olan etkisini burcunuz ve yükselen burcunuz ile birlikte dinlemeniz de fayda var.

 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR

Terazi burcunda gerçekleşecek olan yeniayda ilişkileriniz, hak, hukuk adalet konularında yenilenmeleriniz söz konusu. Özellikle evlilik konularında uzun süredir konu olan bir gelişmeye başka bir bakış açısı ile değerlendirme fırsatı bulabilirsiniz. Bu dönem ortaklıklarla ilgili bir takım yeni gelişmeleriniz oluşabilir.   Yeniay sizler için önem arz ediyor, bazı konularda dengeye getirmek, biz olabilmek, başka insanları da hesaba katabilmek gerekliliği açığa çıkıyor.    Bazılarınız için ise yolculuklar , yabancılar , yurtdışı ile ilgili bazı yenilikler gündeme gelebilir.  Bazı kişiler için evlilikte veya ilişkilerde zorlanmalar açığa çıkabilir ancak kendinizle ilgili önemli farkındalıklarda gündeme gelebilir.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR

Terazi burcunda gerçekleşecek olan yeniayda günlük rutinleriniz, yanınızda çalışmalar veya sağlık ile ilgili konularda düzenlemeye gidebilirsiniz. Yeniay etkisi ile sağlık kontrollerinizi yaptırabilirsiniz, şifalanabilirsiniz.  Bazı kişiler psikolojik sağlık, kişisel gelişim gibi konularla ilgilenebilir. Bu dönem yurtdışı veya seyahatleriniz ile ilgili bir takım engeller gecikmeler söz konusu olabilir.  Bazılarınız için ise,  şehir dışında ki sevdikleri kişilerle ilgili bir takım konularla ilgilenme durumu oluşabilir. Ayrıca ilişkiler cephesinde gizli veya geri planda kalmış konularla ilgilenebilirsiniz. Yeni ay ile birlikte sizi geri çeken iş arkadaşları veya ilişkilerle ilgili önemli bırakma kararları gündeme gelebilir ancak bu sizin için önemli bir başlangıç olacaktır.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR

Terazi burcunda gerçekleşecek olan yeniayda ilişkiler cephesinde önemli gelişmeler sizleri bekliyor. Bir ilişkisi olanlar için geçmiş konularla ilgilenme durumlarınız olabilir veya eski birlikteliklerle ilgili yeni kararlar verilebilir. Ayrıca çocuklar, aşk hayatınız adına bir gelişme yaşanabilir. Bazılarınız Ortaklı gelirlerinizle ilgili, ödemeler, borçlar, yardım konularında yeni girişimleriniz olabilir. Ancak bilelim ki bu yeni başlangıçlar, eski konuları düzenlemek, hataları ayıklamak, geçmişi iyileştirmek adına kullanılabilir.  Birçok ikizler burcu için ise ilişkilerde yeni birliktelikler gündeme gelebilir. Yenileneceğiniz, kararlı olacağınız bir yeniay süreci sizleri bekliyor.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR

Terazi burcunda gerçekleşecek olan yeniayda aile ilişkileri, yaşadığınız yer, eviniz ile ilgili konularda bir takım yenilikler içerisinde olacağınız durumlar söz konusu. Bazı kişiler için ise bu yeni başlangıçlar, karmaşa ile olabilir.  Bu süreçte iş mevzularında karara varmanız gerekebilir. Özellikle ortaklı işlerde yeni durumlar oluşabilir, şartlar tam istediğiniz gibi olmayabilir ancak iş fırsatları gündemde. Oluşan yeni durumları acele etmeden değerlendirilmeli. Bu yeniay ile yeni ev, yeni adres veya bazıları için ise yeni aile üyesi anlamına gelecektir. Bazıları için bu yeniay evlilik ile ilgili netleşme durumu yaşatabilir.   Bazılarınız için ise sağlık gelişmeleri yaşanabilir.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR

Terazi burcunda gerçekleşecek olan yeniayda odağınızda eğitimsel konularla ilgili yenileniyorsunuz. Eğitim, öğretim, akrabalar ile ilgili bir yakım yeni konular içerisinde olabilirsiniz. Başlangıçların yeniayı olsa da, stresli açıları da söz konusu olduğu için, alınan kararlarda iyi değerlendirme yapmak gerekiyor.  Günlük rutinlerinizde sizi sınırlandıran, işlerinizi kısıtlayan durumlar sizleri strese zorlasa da, karara varmak durumunda kalabilirsiniz.  Aşk ve ilişkiler ile ilgili yakın çevrenizin desteğine ihtiyaç duyduğunuz bir süreçte olacaksınız. Bir müddettir kafanızın karışık olduğu kişi ile ilgili artık net bir karar verebilirsiniz.  Ayrıca bazı aslanlar için ise yayıncılık, sahne, çocuklar veya aşka dair fırsatlar karşınıza çıkabilir.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR

Terazi burcunda gerçekleşecek olan yeniayda gündeminizde maddi konular yer almakta.  Maddi konularda bir takım planlamalar yapıp, ilerlemeye ihtiyacınız olabilir.  Bazılar için yeni kazanç yolları gündeme gelebilir. Bu yeniayda sizi finansal gelişim sağlasa da, planlama yapmadan girişim başlatmayalım. Detayları iyi değerlendirip, hata payını azaltıp yol alınabilir.  Aşk ve ilişkiler açısında içsel karmaşanız olabilir, eski ilişkiler odağınızda yer alabilir. Bazılarınız için yeni tanışmalar da gündeme gelebilir.  Başak arkadaşlarım bu yeniayda öz güveninize yatırım yapın, eleştiriden uzak, sevgiye odaklandığınız bir dönem başlatın, ilişkilerle ilgili yapılanma, olgunlaşma döneminden geçiyorsunuz.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR

Sizin burcunuzda gerçekleşecek olan yeniayda dış görünüş, imajınız, yaşamınızın geneli ile ilgili yeni bir adım atıyorsunuz. Bu başlangıcınızın şartları kafanızı karıştırsa da, yinede ilerleme sağlayacaksınız.  Yaşam enerjinizi, yaşama bakış açınızı düzenlediğiniz takdirde önemli değişimler sizleri bekliyor. Bu dönem ilişkiler cephesinde sizlere düşündüren durumlar var. Önemli güçlü kararlar alıp, bazı konulara son noktayı koyup yeni adımlar alabilirsiniz. Bu yeniay sizlerin özgüvenini sağlamlaştırmak için iyi bir fırsat olacaktır. Bazı kişiler evlilik teklifi alabilir, bazı kişiler ise kendini geriye çeken ilişkiyi sonlandırabilir. Yeniay etkisi ile yakınların desteğini alacağınız bir süreçte olacaksınız.

 

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR

Terazi burcunda gerçekleşecek olan yeniayda iç dünyanızda ilişkilerle ilgili bazı konuları düzenleme, kararlar alma aşamasına gelebilirsiniz. Birlikteliklerinizde bir takım gizli gündemler kafa karışıklığı yaratabilir. Özellikle aile ile ilgili konularda içsel kızgınlıklarınız veya kaygılarınız olabilir. Gizli konular, dedikodular, kadınlarla alakalı gündemler, gizli ilişkiler odağınızda yer alabilir. Aşka veya ilişkilere dair gizli olan gündemler bu yeniay le daha görünür bir duruma geçebilir. İçsel güçlü kararlar almaya ihtiyacınız var. Düşünce sisteminiz yenileniyor, esnek olmayı öğreniyorsunuz. Bu yeniayda içsel olarak, psikolojik düzeyde bir yenilenme durumu olabilir. Bazıları için finansal fırsatlar yeniay ile gündeme gelecektir.  Bazı akrep arkadaşlarım için ise yeni tanışmalar olabilir ancak daha geri planda, daha kapalı durumda bir tanışma olabilir.

 

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR

Terazi burcunda gerçekleşecek olan yeniayda sosyal gruplarla, arkadaşlarınızla alakalı konularda yeni durumlar söz konusu. Ancak bu yeni başlangıçta kafa karışıklığınız, içsel endişeleriniz var. Bazılarınız için ilişkiler cephesinde yeni kararlar gündeme gelebilir. Ancak alacağınız bu karar bir bitiş neticesinde bir yenilikte olabilir.  Maddi manevi değerlerinizin yapılandığı bu süreçte, finansal olarak hesaplarınızı iyi yapmanız gerekebilir.   Ancak genel olarak sosyal çevrenizde genişlemeler olacaktır. Bu yeniay sizlere kendinizi iyi hissettirecek fırsatları yakalayacağınız bir süreçte olacaksınız. Gelecek beklentileriniz artık değişmeye başlıyor. Aşkın sevginin eğlencenin yaşamınızda daha çok yer kaplayacağı bir dönemde olacaksınız.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR

Terazi burcunda gerçekleşecek olan yeniayda iş hayatınız ile ilgili bir takım yenilikleriniz söz konusu. Bu dönem iş teklifleri, terfi gibi durumlar olabilir, iş yerinde neyi hakettiğinizi, kurallarınızı hatırlayın. Hedef belirlemek için ve harekete geçmek için kullanılabilecek bir yeniay sürecinde olacaksınız. İlişkiler, ortaklıklar adına da bu dönem başlangıç yapılabilir ama atılan adımlarda bir takım zorlanmalar olabilir.  Bu yeniay sizin için itici kuvvet oluşturup alamadığınız kararı aldırabilir. Bu yeniayda psikolojik olarak kendinizi iyi hissedeceğiniz, bazı konularda bırakma kararı olacağınız bir süreç Oğlak burçları aşka bakış açısı biraz daha kuralcı ve ciddidir. Bu dönem ilişkilerde daha dışa dönük olmanız ve kuralları bir kenara bırakabilmeniz iyi olacaktır.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR

Terazi burcunda gerçekleşecek olan yeniayda uzaklar, eğitim, yayıncılık yolculuklar adına yenilikleriniz söz konusu. Ancak alacağınız kararların arka cephesinde bir takım kaygı endişe durumu olabilir veya çıkacağınız yolculuklar da gecikmeler, iptaller oluşabilir. Özellikle mesleki olarak veya kariyerinizle ilgili konularda bir takım yeni başlangıçlar olabilir ancak buna bağlı bir takım stresler de oluşabilir.  Bu yeniay ile birlikte yeni konular öğrenme, yeni bir eğitime başlama gündemleri olabilir, arkadaşlardan destekler alabilirsiniz bazılarınız yeni gruplara dahil olabilir.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR

Terazi burcunda gerçekleşecek olan yeniayda finansal konular, ortaklı gelirde, gündemleriniz söz konusu. Ancak bu gündemler özellikle başlangıçlarda bir takım karmaşa yaratabilir.   Yeniay sürecinde olabilecek yenilenme gündemi sizin duygu dünyanızı da derinden etkileyebilir. Ayrıca arkadaşlarla alakalı konularda bir takım gelgitleriniz olabilir. Çözülmemiş sorunlarınız var ise bu dönem sonuca bağlayabilirsiniz. Bir taraftan ilişkilerle ilgili yeni gündemler kararlar oluşurken diğer taraftan kazançlarınız ile ilgili yeni durumlar oluşabilir.  Bu yeniayda ilişkilerde sorun olanlar bitirme kararı alabilir ve yenilenme enerjisi çalıştırabilirler. Psikolojik düzeyde ilişkilerle ilgili kendinizi yenileyeceğiniz farkındalıklar olabilir.