OĞLAK BURCUNDA DOLUNAY 2023

VENÜS MERKÜR YAY BURCUNA GEÇİYOR 2022

🌟15 Kasım Güneş Neptün üçgeni

Venüs Jüpiter üçgeni

Haftaya başlarken gayet şanslı faydalı etkilerle ilerlenecek. Hayaller, yaratıcılık, ilişkiler, iletişim, anlaşmalar, maddi konular, sanat ile ilgili güzel geçişler var. Özellikle aşk ve maddi anlamda beklediğiniz haberler gelebilir. Yeni girişimlere başlayabilirsiniz.

Özellikle bu şanslı etkileri Akrep, Balık, Yengeç ve Boğa, Başak, Oğlak burçlarının son 22 ile 30 ° arası olanlar daha çok hissedecekler. Bu burçlarda ve derecelerde gezegeniniz var ise faydalı etkiler açığa çıkacak

🌟16 Kasım Merkür Jupiter üçgeni ile eğitim ticaret, anlaşma, araç alım satımı için değerlendirilebilir.

🌟16 Kasım Venüs yay burcuna geçiyor

🌟17 Kasım Merkür yay burcuna geçiyor

Bu dönem hem ilişkiler, hemde iş birlikleri için hareketli değişken ve hızlı bir dönemde olacağız. Bu süreçte yolculuklarda veya uzaklarda ilişki fırsatları gündeme gelecektir. Hayata karşı maceracı, meraklı, özgürlükçü olunabilir. Bu dönem spor veya dans gibi aktiviteler yapmak için hareket enerjisi artacaktır. Merkür ve Venüs’ün Yay yolcuğunda, eğitim, seyahatler, inançlar, farklı kültürler, yabancılar, yayıncılık, tanıtım reklam ilgili konulara daha fazla değer verebiliriz, bu konulardan fayda sağlayabiliriz. Doğada olmak, sevdiklerinizle sosyalleşmek, yolculuklara çıkmak için değerlendirilebilir. Bu dönemin bölgesi ilişkilerde fanatik, kibirli yaklaşmak veya iyimserliği abartmak şeklinde olacaktır.

 

Bu geçişten daha çok fayda sağlayacak burçlar, Yay, Aslan, Koç, İkizler, Terazi, Kova burçları olacaktır. Doğum haritalarınızdan Yay evlerinizden geçeceğini belirtebiliriz.

 

 

 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR

Haftanın ilk günlerinde enerjiniz oldukça yüksek olacak. Enerjik, dışa dönük, yaratıcılığınızın arttığı eğlenceli etkiler var. Beklediğiniz haberler varsa gelebilir. Hafta ortası itibariyle Venüs ve Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle birlikte daha hareketli bir dönem başlıyor. Seyahatler, hızlılık, yeni bilgiler öğrenme gündeminizde olacak. Genel gündeminizde yolculuklar, eğitim, hukuksal konular, seyahatler, sosyal medya, yayıncılık, reklam konuları olmaya başlayacaktır. Yeni bilgiler öğrenmek, yeni ufuklar keşfetmek isteyeceksiniz. Bu dönem sizler için heyecanlı, enerjik etkileri içermekte, motivasyonunuzun artığı bir süreçte olacaksınız.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR

Haftaya başlarken şanslar fırsatlar yakalayacağınız, kendimizi iyi hissedeceğiniz gelişmeler var. Partnerden, iş konularından ilerleme sağlayacaksınız. Haftanın ilk günlerinde kariyeriniz toplumsal statünüz önceliğinizde olacak, girişim başlatılabilir. Hafta ortası itibariyle Venüs ve Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle birlikte gündemimizde finansal konular yer almaya başlayacak. Özellikle ortaklaşa kazançlar, bankalar, krediler gündeminiz de olabilir. Bazılarınız için eşten veya başkasından kaynaklı gelir artışı yaşanabilir. Bazıları için güzellik estetik ile ilgili uygulamalar gündeme gelebilir

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR

Haftaya başlarken dışa dönük hareketli, yakın çevrenizle görüşeceğiz ön planda etkileriniz olacak. Kariyeri bağlı gelir artışı, destekler olabilir, iş yaptığınız konularda beklediğiniz haberler gelebilir. Hafta ortasından itibaren Venüs ve Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle birlikte sizler için hareketli koşullar oluşuyor. Gündeminizde evlilik konuları, partneriniz ortaklaşa çalışmalar olacak. Bu dönem iş birlikleriyle ilerlemek, eğitim yayıncılık seyahatlere odaklanmak sizlere fayda sağlayacaktır.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR

Haftaya başlarken para, iş görüşmeleri, yeni projeler odağınızda olacaktır. Genel olarak şanslı, faydalar gördüğünüz, ilişkilerden destek aldığınız bir süreci işaret ermekte. Seyahatler, yurtdışı konuları, eğitim yayıncılık ile ilgili faydalı etkileriniz var. Hafta ortasından itibaren Venüs ve Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle birlikte gündeminizde sağlık, sorumluluklar ve hizmet konuları yer alacak. Bazılarınız için ise sağlıkla ilgilenebilir, sağlık için harekete geçebilir. Aynı zamanda iş koşullarında hareketli olacağınız, günlük rutinlerinizin hızlanacağı bir süreç sizleri bekliyor.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR

Haftaya başlarken ön planda cesur girişimci etkilerle başlayacaksınız. Genel olarak eğlenceli güçlenmiş hissedebilirsiniz. Aile ile ilgili destekler, maddi konularda hareketlilikler olabilir. Hafta ortasından itibaren Venüs ve Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle birlikte, kendinizi daha enerjik, cesur, eğlenceli bir şekilde ilerleyeceğiniz dönemde olacaksınız. Genel olarak odağınızda ilişkiler aşk hayatınız çocuk konuları yer alacak. Aşk hayatınızda daha yapıcı, faydalı bir süreç sizleri bekliyor

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR

Haftaya başlarken, bir taraftan ilişkilerden ve birlikte ilerlediğiniz kişilerden destek alırken, aynı zamanda geri planda kalmayı tercih edebilirsiniz. Yakın çevre arkadaş ilişkilerinden faydalar gelebilir. Eğitim, yolculuk, anlaşmalara bağlı şanslar elde edebilirsiniz. Hafta ortasından itibaren Venüs ve Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle birlikte gündeminiz aileniz olacaktır. Aile bireyleri ile keyifli vakit geçirebilir, bazılarınız emlak, ev konuları ile ilgilenebilir. Önümüzdeki süreçlerde evde olmak geri planda kalmak tercihiniz de olabilir

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR

Haftaya başlarken isteklerinizin hızla ilerleyeceği etkiler var. Güzellik, estetik bakım için değerlendirilebilir. Sosyal yaşamdan çevrenizden destekler gelebilir. Hafta ortasından itibaren Venüs ve Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle birlikte, bu durum sizler için odağınızı yakın çevrenize getirmekte. Arkadaşlarla bir arada olmak , keyifli vakit geçirmek, yeni ufuklar keşfetmek isteyebilirsiniz. Bazılarınız yeni bilgiler öğrenmek için bazı girişimler başlatabilirler. Hızlı hareketli sosyal etkilerle daha enerjik hissedeceksiniz

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR

Haftaya başlarken ilişkilerden ve çocuk konularından güzel etkilerle başlayacaksınız. Yaşam enerjiniz yükseliyor kariyerinizde faydalar var. Hafta ortasından itibaren Venüs ve Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle birlikte kazançlarınızla ilgili hareketlilik başlıyor. Gelir artışı gündeme gelirken, diğer taraftan güzellik, estetik için harcamalarda artabilir. Bu dönem teklifler gelebilir, iş için terfiler olabilir. Bu hafta maddi konularda güzel etkiler var olacak. Sonraki haftalarda finansal konularda planlı ve düzenli ilerlemeniz daha iyi olacaktır

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR

Haftaya başlarken odağınız uzaklarda, seyahatlerde veya yayıncılık konularında olabiliriz. Ön planda işler yapabilirsiniz, yeni bilgiler öğrenebilirsiniz. Aileden veya geri planda olan bir konulardan destekler gelebilir. Hafta ortasından itibaren Venüs ve Merkür’ün sizin burcunuza geçmesiyle birlikte daha ön planda, fikirlerinizi duyuracağınız, hareketli olacağınız bir dönemde olacaksınız. Fiziksel imajınız, dış görüntünüz ile ilgilenebilirsiniz. Yeni başlangıçların olduğu , kendinizi daha iyi hissettiğiniz konularla ilgilendiğiniz bir dönem diyebiliriz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR

Haftaya başlarken işlerin kolaylıkla ilerlediğini görebilirsiniz. Finansal konularda gelir artışı olabilir, beklediğiniz paraları alabilirsiniz. Arkadaşlıklar dostluklarla alakalı destekler gelebilir. Bazılarınız için araç alış satışı ile ilgili faydalar olabilir. Hafta ortasından itibaren Venüs ve Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle birlikte, sizler için odağınızı iç dünyanıza çekmekte. Yalnız kalmak isteyeceğiniz veya özel insanlarla olmak isteyeceğiniz bir dönemde olacaksınız. Bazılarınız psikolojik sağlık veya manevi konularla ilgilenme gündeme gelebilir. Daha çok inzivada kalarak, geri planda bir proje ile ilgilenebilirsiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR

Haftaya başlarken odağınızda evlilik iki ilişkiler ortaklığı çalışmalar olacaktır. Birlikteliklerden fayda ve destek alacağınız etkilerle aynı zamanda ev aile yuva fırsatları gelebilir. Hafta ortasından itibaren Venüs ve Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle birlikte, sosyalleşme etkisi başlıyor. Daha çok gezebilir, daha sosyal olabilirsiniz.Arkadaş ilişkileri ekip çalışmaları kalabalık gruplar sosyal medya bu dönem gündemimizde olacaktır. Uzun süredir sıkıldığınız konular var ise, daha rahat akış ile faydalar olacaktır.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR

Haftaya başlarken hareketli dışa dönük etkilerle başlıyorsunuz. Seyahatler eğitim yurtdışı ve benzeri konulardan gelecek destekler olabilir. Hafta ortasından itibaren Venüs ve Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle birlikte iş koşullarına daha çok odaklanacağınız bir süreçte olacaksınız. Kendinizi daha çok göstermek isteyeceğiniz, ön planda olacağınız gelişmeleriniz olabilir. Diğer taraftan aile ile ilgili veya emlak konularıyla ilgili yenilik enerjisi gündeme gelebilir.

Nurgül DÜZENLİ