BAŞAK BURCUNDA YENİAY 2023

YENGEÇ BURCUNDA YENİAY

17 Temmuz saat 21.32’de 24° Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşecek.

Yeniay yeni adımlar, yeni girişimler, başlangıçlar demektir.

Yengeç yeniayı aile ile ilgili konuları daha belirgin hale getiriyor ve sevgi bağlarının güçlendiriyor.

Yeniay dönemi ve takip eden günlerde yaşamınızın temelleri ile daha çok ilgilenebilirsiniz. Planlamalarınızı yaparken, geleneksel olana sahip çıkarak, aile bağlarını önemseyerek girişimler başlatabilirsiniz. Beslenme alışkanlıklarınızla ilgili değişimler yapabilirsiniz. Yeniay ile birlikte yaşadığınız yer, eviniz önceliğiniz de yer alabilir, bazılarınız için ev değişimleri olabilir. Bu süreçte aile konuları ön plana çıkacağı için, evlenmek, çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz.

Genel olarak daha duygusal etkiler olsa da, kendi gerçekliğinizi daha çok fark edeceğiniz bir dönem.

Ayrıca beslenme alışkanlıkları, sağlık ile ilgili konularda yeni kararlarda gündeme gelebilir.

Eski konular, geçmiş değerler, atalarımızdan getirdiğimiz maddi, manevi miraslar önceliğimizde olacaktır.

Bu yeniaydan Pluton etkisi güçlü bir bitiş sonrası başlangıç etkisi şeklimde deneyimler gerçekleşebilir

 

 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR

Yeniay ile birlikte ev, emlak, aile konularında yenilik enerjisi getirmekte. Bu yeniay ile birlikte ev, taşınma gündemleri olabilir veya sürüncemeden olan konularda kararlar alabilirsiniz. Bu yeniay ile birlikte iş konularında yeni adamlar gerçekleşebilir. Hayatınıza güçlü yön belirleyeceğiniz etkileriniz var.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR

Yeniay sizler için yeni fikirler, anlaşmalar, yolculuklar olacağını işaret etmekte. Kardeşler, akrabalar, arkadaşlarla ile ilgili yeni bir durum gelişebilir. Sizler içinde yeni bir sözleşme, imza, eğitim gündemi olabilir. Duygularınızı yazarak veya konuşarak ifade etmek için değerlendirilebilir.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR

Yeniay ile birlikte parasal konularda yaşadığınız gündemleriniz var ise bunun için çözümler bulabilirsiniz, yeni bir iş kararı gündeme gelebilir. Zam görüşmeleri yapılabilir, gelir artışı üzerinde düşünebilirsiniz. Diğer taraftan aile, ev konularında yeni yatırımlar gündeme gelebilir.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR

Yeniay sizin burcunuzda gerçekleşiyor ve yeni kararlar gündeme geliyor. İlişkiler veya evlilikle ile ilgili kararlar gündeme gelebilir. Kariyerinizle ilgili uzun süredir gerçekleşmeyen konularda hızlanma olabilir Evlenme, çocuk sahibi olma, taşınma için hareketlilik olabilir. Maddi konularda hedef belirlemeye ihtiyaç var

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR

Yeniay enerjisi ile geri planda, gizli olan bir durumla ilgili kararlar gündeme gelebilir . İçsel olarak kaygı yaptığınız bir durum ile ilgili birşeyler öğrenilebilir, sırlar açığa çıkabilir. Bu dönem bazıları için sağlık ile yeni tedaviler, kontroller gündeme gelebilir. Bu dönem geri planda kalmak isteğiniz artabilir

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR

Yeniay ile sosyal gruplar, arkadaşlıklar, aşk ge çocuklarla ilgili yeni bir kararı işaret etmekte. Tanıtım, duyuru yapmak için değerlendirilebilir. Yeni, bir çevreye girebilir, onların desteğini alabilirsiniz. Ayrıca kadınlarla ilgili veya ilişkilerle ilgili ani kararlar gündeme gelebilir

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR

Yeniay sizler için kariyer ile ilgili yeni bir kararı işaret etmekte. İşinizle ilgili, yeni bir teklif gelebilir, var olan işin şeklini değiştirmek isteyebilirsiniz. Bazılarınız ise aile ile ilgili yeni kararlar gündeme gelebilir. İş hayatında veya ilişkilerde sizden saklanan konuları öğrenebilirsiniz. Bu yeniayda yeni hedef belirlemek iyi olacaktır.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR

Yeniay ile birlikte gezmek, keşfetmek, tatil planları, şehirdışı ile ilgili gündemler, eğitim, hukuksal konular, yayıncılık vb konularda yenilenme enerjisinde olacaksınız. Uzaklarda olan tanıdıklarınızla ilgili gelişmeler olabilir. Yaşadığınız sağlık sorunları var ise bunlara çözüm üretebilirsiniz.

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR

Yeniay ile birlikte finansal konularda yeni kararlar gündeme gelmekte. Miras, nafaka, borçlar, bankacılık, yatırımı ile ilgili yeni kararlar olabilir. İş konusunda planlamalar yapabilirsiniz. Bazı kişiler için sağlık veya diyet ile ilgili programlar olabilir. Genel olarak iç dünyanızla , psikolojinizle ilgili derin dönüşüm yaşayacağınız bir yeniay süresinde olacaksınız .

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR

Yeniay ile birlikte İlişkiler, ortaklık işleri ile ilgili önemli yeni kararlar gündeme gelmekte. Evlilikle ilgili kararlar gündeme gelebilir, bazı kişiler için ise kariyer ile ilgili yenilik enerjisi olabilir. Duygularınızı bastırdığınız kişilere karşı açıkça kendinizi ifade edebilirsiniz. Anlaşmalar imzalar yeniay sonrası yapmak daha iyi olacaktır. 

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR

Yeniay ile birlikte iş ve günlük rutinlerinizde yeni kararlar gündeme gelebilir. Ayrıca sağlık konularında yenilenmeler, yeni tedaviler gündeme gelebilir. Sağlıklı yaşam, detoks programlarına dahil olabilirsiniz. Bazıları için ise yakın çevresi ile ilgili yaşadığı sorunlarla ilgili yeni bir karar gündeme gelebilir.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR

Yeniay çocuklar ve aşk konusunda etkili olacaktır. Uzun süredir gündemde olan çocuklarla ilgili konularda çözüme gidilebilir. Bazıları için bu gündem yeni bir aşk konusu olabilir veya mevcut ilişki ile yeni bir karar gündeme gelebilir. Yeniay sizlerin yaratıcılığınızı artıracak ve artık harekete geçeceğiniz durumlar gündeme gelebilir.