MARS BOĞA BURCUNDA 2024

MARS BOĞA BURCUNA GEÇTİ

9 Haziran saat 07:34 de Mars Boğa burcuna geçti. Harekete geçmek konusunda yavaşlıklar görülse bile kararlılık bir istikrarlı olma görülecektir. Mars boğa yerleşimi iki zıt durumun bir araya gelmesi olduğu için bu yerleşimde rahat etmemektedir. Mars harekete geçmek isterken, boğa rahatından ve konforundan ödün vermek istemeyecektir. İnatlaşmalar bu dönem söz konusu olabilir ve yön değiştirmek çok kolay olmayacaktır. Maddi konularda rahat para harcama görülebilir

Mars Boğa yerleşimi 11 Haziran da Pluton ile kare açıda olacak. Bu durum gerginlik, tepkiler, şiddet, patlama, savaşlar enerji getirecektir

15 Temmuz da ise Mars Uranüs kavuşacak ve Algol sabit yıldızı ile çalışacak. Bu kavuşum etkisi ile birlikte, 15 Temmuz haftası, ani gelişen konular, yaşanabilecek stresli gündemler, patlama, yangın, ekonomik istikrarsızlık, elektronik sorunları tarım ve toprakla alakalı olabilecek zıtlıkları işaret etmekte.

MARS BOĞA GEÇİŞİNİN BURÇLARA ETKİSİ

KOÇLAR VE YÜLKSELEN KOÇ OLANLAR

Mars Boğa burcuna geçti ve maddi konularda ve sağlık konularında etkili olacak. Ekonomik olarak uzun süredir alamadığınız kararı alabilir, harekete geçebilirsiniz. Bazı dönemlerde beklenmedik harcamalar gündeme gelebilir. Bu dönem maddi iyi planlama yapabilmeniz olacaktır.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR

Mars sizin burcunuza geçiyor bir taraftan harekete geçiyorsunuz diğer taraftan tepkileriniz artabilir. Uzun süredir alamadığınız kararları alacağınız bir dönemde olacaksınız. İş ilişkilerinde veya ikili ilişkiler cephesinde idare ettiğiniz konuları artık idare etmek yerine, konuşmaya başlıyorsunuz.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR

Mars boğa transitini 12. Evden deneyimleyeceğiniz için, geri planda hazırlık aşaması olarak ilerleyebilirsiniz. Mars boğa geçişi, içten içe kızdığınız durumlar yaratabilir. Bazı kişiler için uyku sorunları olabilir veya akşam gezmeleri artabilir. Bu dönem yardımlar yapmak iyi gelecektir

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR

Bu geçiş ile birlikte sosyal çevrenizle ilgili hareketlilikleri getirmekte. Arkadaşlarla ilgili konular odağınızda daha aktif hızlı olacağınız konularınız olabilir. Aynı zamanda birliktelikler açısından pürüzler, tartışmalar gündeme gelebilir. Para alışverişlerinde dikkatli olmak gerekiyor, harcama artışı olabilir

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR

Bu geçiş sizler için iş konularında hareketlilikleri getirmekte. Alamadığınız kararı alabilir, cesaretle hareket edebilirsiniz. Ancak bu durumun gölgesi fazla özgüvenle davranabileceğiniz için tartışmalar çıkabilir, iş uyumsuzlukları olabilir. Hayatınızda tepkilerin arttığı bir dönem olabilir, bazılarınız aile konularıyla ilgilenebilirsiniz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR

Mars Boğa burcuna geçiyor ve sizler için harekete geçirici faydalı etkileri getirmekte. Sağlık, kardeşler, eğitim, uzaklar, yabancılar alanında gündemler getirecek olan bu geçiş, alamadığınız kararları aldırtacak etkileri beraberinde getirmekte. Dikkat etmek gereken sağlık konularınız olabilir.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR

Mars Boğa burcuna geçti ve sizler için finansal konular, sağlık, psikoloji, aşk konularında etkili olacak. Bu geçişle birlikte harcamalar artabilir, vergiler, bankalar, krediler alanında hareketlilikler olabilir. Özellikle eşin parası, ortaklı işler geliri ile ilgili hareketlilikler olacaktır.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR

Bu geçiş ile birlikte hareketlenmeye başlıyorsunuz. İlişkiler alanında hareket edecek olan Mars, sizler için cesaret getirirken, bazende tepkisellik getirecektir. Karşılıklı görüştüğünüz kişilerle uyumsuzluklar, tepkiler olabilir. Eş ve ortaklı işlerde fikir ayrılıkları olabilir

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR

Bu geçiş ile birlikte gündeminizde sağlık ve iş konuları yer alacak, günlük hayatınız hızlanıyor. Öncelikle işiniz ile ilgili hareketlilikler artarken, aynı zamanda iş arkadaşlarınızla ilgili uyumsuzluklar gündeme gelebilir. Tavsiyem sağlıklı beslenme programlarına dahil olun, bedeninizle daha çok ilgilenin.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR

Bu geçiş ile birlikte sizler için hareketli etkileri var. Öncelikle ilişkiler cephesinde destekler alacağınızı, kendinize daha çok güveneceğinizi işaret etmekte. Çocuklarla daha çok zaman geçirebilir, onlarla daha keyifli olabilirsiniz. Bu dönem eğlence, hobilerle ilgilenmek iyi gelecektir

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR

Bu geçiş ile birlikte gündeminiz hareketleniyor ve aile ile ilgili gündemleriniz hızlanmaya başlıyor, bazı günler ev içinde tartışmalar olabilir. Evinizde hareketlilikler artarken, ev içinde streslerde olabilir. Tavsiyem evde tamirat işleri ile ilgilenmeniz, ev için spor aktiviteleri yapmanız olacaktır.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR

Mars Boğa burcuna geçişi sizlerin yakın çevre ilişkileri ve seyahatlerinizi artırabilir. Odak noktanızda akrabalar, arkadaşlar, eğitimi, iletişim konuları yer alacak. Sizin için genel olarak, olumlu karar aldırtıcı etkiler var. Hem fiziksel hem düşüncelerinizde hareketlilikler olacaktır. Bazı kişiler için geri planda konuşmalar veya dedikodular olabilir.