OĞLAK BURCUNDA DOLUNAY 2023

JÜPİTER BOĞADA

16 Mayıs 2023- 26 Mayıs 2024

Jüpiter boğa transiti başlıyor. Bu dönem maddi konularda sağlamlık önemli olacaktır. Genel olarak maddi değerleri ile ilgili kendini garantiye almak isteği artabilir. Kazançları geliştirmek ve yeni gelir yolları oluşturmak için son derece verimli bir transit sürecidir. Bu dönem tarım, gıda, toprak vb konularda ilerleme etkisi var. Birçok kişi kazancını toprağa veya gayrimenkule bağlamak isteyebilir. Ayrıca sanat, tasarım, yaratıcı çalışmalar açısından oldukça faydalı olacaktır Jupiter Boğa döneminde ekonomi canlanması olacaktır Bu dönem konfor düşkünlüğü artabilir ve kilo almak daha kolay olabilir. Dolayısıyla beslenme konusunda ölçülü olmasında fayda vardır.

Bu transitten fayda görecek burçlar Boğa- Başak-Oğlak-Yengeç – Akrep – Balık burçları olacaktır.

KOÇLAR VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR

Jupiter Boğa transiti ile maddi kaynaklarının veya gelirinin artacağı bir süreç olabilir. Bu dönem finansal açıdan refah ve başarı vaat eden bir zaman dilimidir. Özellikle ekonomik anlamda hem özgür hem de cesur hissedebilir. Buna dayalı olarak Jüpiter’in gölge yanıyla pahalı ve gereksiz harcamalar yapamaya eğilim gösterebilir. Ticari alanda finansal olarak kendisini maddi manevi yükseltecek teklifler alabilir. Fakat yine de ihtiyaçlarını belirleyerek aşırıya kaçmadan ve danışarak hareket etmesinde fayda vardır. Aşırı özgüven veya cesaretle özellikle finansal alanda aşırı risk almaktan kaçınmalıdır.

BOĞALAR VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR

Jupiter Boğa transiti ile ilişkilerine istediği biçimde yön verebildiği bir dönemden geçer. İlişkileri ve evliliği konusunda olumlu gelişmelerin olduğu bir süreçtir. Genel olarak hayata dair planlarına ve istediklerine kolaylıkla erişebildiği bir dönemde olacaktır. Bu süreçte seyahatler, uluslararası bağlantılar ve hukuki konularla alakalı kendisine başarı sağlayan önemli gelişmeler olabilir. Bu dönemde konfor alanında kalmaya ve fiziksel olarak kilo almaya eğilimli olacağından beslenme ve egzersiz programına özen göstermesi faydalı olacaktır. Yeni deneyimlere açık olmak bu dönemde gelecek fırsatları fark etmek adına fayda sağlar.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR

Jupiter Boğa transiti ile geri planda tuttuğunuz bir takım konular ya da ruhsal sağlığı açısından olumlu yönde etkileyecektir. Yaşamında görünür biçimde değil de daha çok iç dinamiklerinde hissedilir. İç dünyasında derin bir inançla ruhunun ve zihninin derinliklerine inerek bilgeleşebilir. Kendini geliştirmesi adına kendine yalnız kalacağı zamanlar ayırması bu süreçte önemli olacaktır. Soyut konular hakkında derinleşme ve fiziksel olarak iyileşme imkânı bulacaktır. Bu sürede yardıma ihtiyacı olanlara gizli yardımlar da bulunmak ve destek vermek kişiye fayda sağlar. Yurtdışı seyahatleri yapılabilir

YENGEÇLER VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR

Jupiter Boğa transiti ile mesleki kazanımları veya gerçekleştirmek istediğiniz sosyal projeleri adına bir takım fırsatlar elde edeceksiniz. Bu süreçte hiç olmadığı kadar geniş bir arkadaş kitlesine erişebilir. Hayata her zamankinden daha umutla ve inançla baktığı bir dönem içinde olacaktır dolayısıyla idealleri artabilir. Profesyonel girişimleri konusunda sosyal çevresi tarafından desteklenebilir. Şimdiye kadar yapılan çalışmaların ödülünün toplandığı bir dönem olabilir. Uzun vadede kendisine fayda sağlayan kimselerle bir araya gelebilirsiniz. Herhangi bir yardım projesi ya da toplumsal bir faaliyet içinde bulunmak adına olumlu bir transittir. Mesleki yatırımlar için ya da yeni iş ilişkileri içine girmek adına faydalı bir zaman dilimidir.

ASLANLAR VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR

Jupiter Boğa transiti ile mesleki alanda bir takım fırsatlarla karşılaşabilir. Geçmişte kariyeri için emek verdiği alanlarda çalışmalarının karşılığını fazlasıyla alabileceği bir dönem denebilir. Toplum içinde güçlü ve saygın kişilerle daha çok irtibat sağlayarak bu kişilerden mesleki destekler alabilir. İş hayatında pozisyon olarak kendinden üstün kişilerden ya da aile büyüklerinden fayda ve takdir görecektir. Geleceğe dair planları, mesleki hedefleri ve yönetim becerileri olumlu yönde etkilenecektir. Daha önce mesleki açıdan önemsemeyerek uygulamaktan vazgeçtiği tüm fikirleri yeniden gözden geçirmesi için oldukça faydalı bir dönemdir.

BAŞAKLAR VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR

Jupiter Boğa transiti ile eğitim, uluslara arası konular ve seyahatlerle alakalı gündemlerinde bir takım fırsatlarla karşılaşabilir. Yapacağı seyahatler veya geziler aracılığı ile yaşamını ve fikirlerini olumlu yönde etkileyen keşifler yapması mümkündür. Özellikle ruhsal olarak kendini geliştirme olanakları elde eder. Yaşama bakış açısı bu süreçte her zamankinden daha olumlu ve iyimser olacaktır. Hukuki dini, felsefi ve soyut konularla alakalı başarı veya yüksek makamlar vaat eden bir süreçtir. İletişim, eğitim ve bilgi ile alakalı başarı vaat eden bu süreçte kendi fikirlerini ve bilgisini başkalarıyla paylaşma imkânı yakalayabilir.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLALAR

Jupiter Boğa transiti ile başkalarının maddi kaynaklarıyla alakalı olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aynı şekilde bu transit psikolojik alana karşı bir yönelim sağlayabilir. Jüpiter transiti koruyucu etkiler getirerek olası tehlikeli durumlardan hasar almadan atlatması açısından fayda sağlar. Herhangi bir borç, kredi ya da başka finansal bir sorun varsa bu süreçte çözüme kavuşabilir. Bu dönem alım satımlardan, krediler, nafaka, miras, yatırımlardan karlar elde edilecektir. Ameliyat gündemleri olanlar ise kolaylıkla fayda sağlayacaktır

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR

Jupiter Boğa transiti ile ortaklı işlerinde başarı ve yükselmeler yaşayabilirsiniz. Evlilikle alakalı olumlu açıdan gelişmeler sağlayacaktır. İkili ilişkileri resmiyete dökmek adına olumlu bir süreçtir. Bu süreçte yüksek mevki sahibi, bilge ve toplumda saygınlığı olan kimselerle ikili ilişkilerini güçlendirebilir. Sosyal ilişkileri güçlenirken kazançları ve başarıları takdir edilecektir. Romantik ya da iş ilişkisi olarak hayatına gireceği kişilerden maddi veya manevi fayda sağlayacaktır. Bu dönemde varsa problemli hukuki gündemler iyileşerek çözüme kavuşacaktır.

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR

Jupiter Boğa transiti ile çalışma koşullarında olumlu gelişmeler yaşayabilir. İş hayatında bir takım fırsatlarla karşılaşırken iş ilişkileriniz faydalı yönde gelişecektir. Hizmet aldığı ya da verdiği alanda maddi kazançlar sağlayabilir. Günlük rutinleri ve alışkanlıkları konusunda daha rahat davranması söz konusu olabilir. Varsa eğer kötü alışkanlıklarından kurtulması adına olumlu etkiler sağlayan bir dönemdir. Aynı zamandan çalışma koşularında iyileştirmeye gitmek için bu dönem bir fırsattır. Sağlık ve beslenme düzenine özen gösterdiğinde fiziksel açıdan da sağlığında olumlu gelişmeler görülecektir.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR

Jupiter Boğa transiti ile aşk hayatı ve romantik ilişkiler adına olumlu gelişmeler yaşayabilir. Bu süreçte her zamankinden daha keyifli ve eğlenceli zaman geçirebilir. Eğer çocuk sahibi olmayı düşünüyorsa değerlendirilebilir. Aynı zamanda bir ebeveynse çocuklarıyla ilişkileri gelişir ve çocuklarının yaşamında olumlu gelişmeler görülebilir. Eğlence sektörü, sahne sanatları ve yaratıcılık adına ilham veren başarı vaat eden bir dönemdir. Yaratıcılığını kolaylıkla geniş kitlelere gösterme fırsatı yakalar. Bu dönem şans oyunları, eğlenceli aktiviteler ve keyif veren etkinliklere fazla yönelerek abartılı risklere girmekten kaçınmasında fayda vardır.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR

Jupiter Boğa transiti ile ev, yuva veya ailesinde refah ve olumlu yönde gelişmeler söz konusu olabilir. Jüpiter transit döneminde gayrimenkul sahibi olmak isteyebilir. Aynı zamanda bu dönemde aile bireyleri ile birlikte bir taşınma ya da seyahatler söz konusu olabilir. Aile bireylerinden destek gördüğü ve aile ilişkilerinin güvenilir şekilde ilerlediği görülebilir. Bu dönemde iç dünyasına yönelecektir dolayısıyla geçmişe daha iyimser bakabilir ya da tam aksi geçmişe dair ya da ailesiyle alakalı olumsuz gündemleri büyütebilir. Eğer aile içinde problemli gündemleriniz varsa bu dönem ilişkileri iyileştirmek adına adeta bir fırsattır.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR

Jüpiter Boğa transiti ile eğitim, kısa seyahatler ve iletişim alanında olumlu gelişmelerle karşılaşabilir. Bu dönemde yakın çevresinden desteklendiği aynı zamanda yakınlarının yaşamlarında olumlu gelişmelerin görüldüğü bir zaman dilimi içendedir. Dünya görüşü her zamankinden daha iyimser ve geniş bir perspektiften olacağından zihinsel olarak da rahat hissettir olacaktır . Medya, basın yayın, eğitim alanında bir takım fırsatlarla karşılaşarak fikirlerini ya da bilgisini dış dünyaya aktarma imkânı bulabilir. Bu dönemde bilginizi ve fikirlerinizi başkalarıyla paylaşarak farklı görüşlere açık olmak kişiye fayda sağlayacaktır.