HAFTALIK ASTROLOJİ ANALİZİ (11- 17 EKİM )

 

Pazartesi gününe başlarken Ay Yay burcunda transit edecek.  Ay Yay burcunda olduğunda iyimser ve neşeli bir ruh hali içinde olabiliriz. Bu süreçte olaylara bakış açısı daha evrensel ve olumlu olacaktır. Artan merak ve keşif duygusu ile öğrenmek istenilen herhangi bir konu için oldukça destekleyici etkiler hâkimdir. Acele bir karar alarak ve merakla bu kararın peşinden gidilebilir. Ay Yay transitleri seyahat etmek, yabancılar, yurtdışı, turizm, yayıncılık ile ilgilenmek odağımızda yer alabilir.

Sabah saatleri Ay Jüpiter uyumlu açısının etkisi ile güne başlıyoruz akşam 20:14’te ay Oğlak burcuna geçiş yapmakta

Saat 07:31 ile 20:16 arasında ay boşlukta olacak. Bu durum plansız yarım kalmış işleri tamamlamak için fırsatlar verirken yeni başlangıçlar için verimli etkide olunmayacak.

Salı gününe başlarken Ay Oğlak burcunda transit etmekte. Ay Oğlak burcunda transit ederken odağımızda hedeflerimiz kariyer ve mesleki konular olabilir. B transit etkisiyle daha mantıksal ve gerçekçi yaklaşımlar sergileyebiliriz. Görev odaklı ve disiplinle ilerlemenin kolay olacağı bir evredir, dolayısıyla çalışmak ve üretmek için uygun etkiler hakimdir. Bu transit kariyere dair bir girişimde bulunmak, karar almak veya otorite figürleri ile iş birliğinde olmak adına olumlu etkiler sağlayabilir.

Sabah saatleri Merkür Uranüs stresli açısı elektronik sorunları psikolojik huzursuzluklar gündeme getirebilir.

Akşam saatleri Ay Merkür kare açısı fikir ayrılıkları teknolojik sorunlar iş sorunları açığa çıkartabilir.

Diğer taraftan akşam saatleri Ay Uranüs üçgen açısı hızlanacağımızı iş konuları ile ilgili yeni fikirlerin oluşabileceğini işaret etmekte

Çarşamba gününe başlarken Ay Oğlak burcunda transit etmekte. Ay Oğlak burcunda transit ederken odağımızda hedeflerimiz kariyer ve mesleki konular olabilir. B transit etkisiyle daha mantıksal ve gerçekçi yaklaşımlar sergileyebiliriz. Görev odaklı ve disiplinle ilerlemenin kolay olacağı bir evredir, dolayısıyla çalışmak ve üretmek için uygun etkiler hakimdir. Bu transit kariyere dair bir girişimde bulunmak, karar almak veya otorite figürleri ile iş birliğinde olmak adına olumlu etkiler sağlayabilir.

Sabah saatlerinde Ay Neptün altmışlık açısı duygusal yardımsever paylaşımcı etkilerin olacağını işaret etmekte.

Öğlen saatlerinde Ay Plüton kavuşumu iş konularında dönüşüm yaratacak etkiye sahip.  Bir durumu kafamıza taka biliriz.

Venüs Satürn uyumlu açısı gün genelinde etkili olacak.  Ancak akşam saatlerinde kesinleşecek iş konularında maddi konuları da ilişkiler konularında yapılandırıcı etkiler var.

Saat 13:54 ile 23:48 arasında ay boşlukta kalacak. Bu zaman diliminde girişilen işlerde askıda kalabilir, başlangıçlar için verimli değildir.

Saat 23:47’de Ay Kova burcuna geçiş yapmakta

Perşembe gününe başlarken Ay Kova burcunda transit etmekte. Ay Kova burcunda olduğunda ruhsal olarak özgürlük ve bireysellik ihtiyacı artabilir. Odağımızda sosyal gruplar ve arkadaşlık ilişkilerine dair gündemler olabilir. Bu süreçte olaylara daha akılcı ve analitik yaklaşarak gerek mesleki gerekse teknik konularda rahatlıkla çözüme gidilebilir. Aynı zamanda ani duygu değişimleri yaşanabileceğinden, asi tutumlar sergilenmesi de mümkündür. Bu transit sürecinde fikir paylaşımları, sosyalleşmek veya gruplarla yapılan aktiviteler için olumlu etkiler hâkim olacaktır.

Sabah ilerleyen saatleri ay Satürn kavuşumu etkisiyle tedbirli planlı kuralcı hareket edebiliriz. Öğlen saatlerinde Ay Venüs uyumlu açısı güzellik estetik ilişkiler adına faydalı etkiler açığa çıkartmak da.  Akşam saatleri Ay Merkür üçgen açısı fikirlerimizi paylaşmak için konuşmak için değerlendirilebilir.

Cuma gününe başlarken Ay Kova burcunda transit etmekte. Ay Kova burcunda olduğunda ruhsal olarak özgürlük ve bireysellik ihtiyacı artabilir. Odağımızda sosyal gruplar ve arkadaşlık ilişkilerine dair gündemler olabilir. Bu süreçte olaylara daha akılcı ve analitik yaklaşarak gerek mesleki gerekse teknik konularda rahatlıkla çözüme gidilebilir. Aynı zamanda ani duygu değişimleri yaşanabileceğinden, asi tutumlar sergilenmesi de mümkündür. Bu transit sürecinde fikir paylaşımları, sosyalleşmek veya gruplarla yapılan aktiviteler için olumlu etkiler hâkim olacaktır.

Sabahın ilerleyen saatleri Ay Mars üçgeni açısıyla hızlı olacağımız harekete geçeceğimiz durumlar var.

Güneş Jüpiter üçgeni açısı gün genelinde etkili olacak genel olarak fayda veren fırsat sağlayan şanslı etkileri açığa çıkartmakta.  Daha iyimser neşeli keyifli hissedebiliriz.  Bu durum akşam saatlerinde de devam etmekte.  Ay güneş uyumlu açısıyla genel olarak şanslı etkiler var.

Saat 15:33 ile gece 05:22 arasında ay boşlukta kalacak. Bu zaman dilimi önemsiz işler değerlendirilebilir ancak yeni başlangıç yapılmaz.

 

Cumartesi güne başlarken Ay Balık burcunda transit etmekte. Ay Balık burcunda transit ederken duyarlı, fedakâr, yardımsever etkilerle ilerleyeceğiz.   Hassasiyet artar ve başkalarının ruh haline kolaylıkla uyumlanabiliriz. Bu transit sürecinde ihtiyaç sahiplerine destek olmak, hastalara yardımcı olmak ya da manevi ve ruhsal birtakım çalışmalar yapmak fayda sağlar. Ay’ın bu transiti ilham gerektiren etkinlikler için verimli bir evredir.

Akşam saatleri ikili ilişkiler cephesinde fikir ayrılıklar olabilir.  Ay Venüs karesi ilişkilerde stresler yaşanabilir.

Pazar gününe başlarken ay balık burcunda transit edecek. Ay Balık burcunda transit ederken duyarlı, fedakâr, yardımsever etkilerle ilerleyeceğiz.   Hassasiyet artar ve başkalarının ruh haline kolaylıkla uyumlanabiliriz. Bu transit sürecinde ihtiyaç sahiplerine destek olmak, hastalara yardımcı olmak ya da manevi ve ruhsal birtakım çalışmalar yapmak fayda sağlar. Ay’ın bu transiti ilham gerektiren etkinlikler için verimli bir evredir.

Gün genelinde Güneş Plüton karesi etkili olacak otoriteyle sorunlar fikir ayrılıkları anlaşmazlıklar takıntılı hareketler, kardeşlerle uyumsuzluklar gündeme gelebilir.

Akşam saatleri Ay Neptün kavuşum etkisi ile daha duygusal paylaşımcı hassas yaklaşımlarımız olabilir.