MARS OĞLAK BURCUNDA

24 Ocak Pazartesi saat 15:52 de Mars Oğlak burcuna geçiş yapıyor ve 6 Mart tarihine kadar bu yerleşimde olacak.

Mars Oğlak burcunda çok çalışmaya ve başarmaya güdüsüyle, kontrol, disiplin açığa çıkacaktır. Bu yerleşimde yücelir, kendi doğasının özelliklerini en güzel biçimde ortaya koyacaktır. Bu dönem hedefler için kendini adama, başarı için çalışmak olabilir. Hayalperest yaklaşımlarla vakit kaybetmeden, somut ve gerçekçi veriler elde edebilmek için kararlılıkla aksiyon alınacak bir dönemde olunacak. Başarmak için tüm beceriler ortaya koyma, dayanıklı, ciddi ve motivasyonu yüksek olacaktır.   Bu dönem sahip olunan gücü ve enerjiyi hayatın tüm alanları içinde kullanmayı öğrenmek gerekir. Çıkarlar uğruna ilişkilerini ve başkalarının imkânlarını kullanabilir. Bazı kişiler için ise iş mücadeleleri, çalışma hayatında stresler veya aile içi sorunlar gündeme gelebilir. Hedef belirlemeli iş hayatında planlı davranmalı ve kariyer alanında gereksiz rekabetlerden uzak durmalıdır.

26 Ocak Çarşamba günü Merkür retrosu devam ederken Oğlak burcuna geçiş yapacak. Bu durumda haritanızın Oğlak olan alanlarında önemli deneyimler ve kararlar gündeme gelecektir.

29 Ocak Cumartesi günü Venüs retrosu bitiyor ve bu durumda ilişkilerle ilgili bir müddettir sorun yaratan konularda artık ilerleme etkisi açığa çıkacaktır.

30 Ocak Pazar günü Güneş Uranüs kare açısı isyan ettiren, özgürlük isteyen gündemleri açığa çıkartmakta. Elektrik, elektronik, teknolojik sorunlar açığa çıkabilir.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR

Mars Oğlak burcuna geçiş yapıyor kariyerinize daha çok odaklanacağınız bir dönem sizleri bekliyor. Bir taraftan mücadeleci bir yapı açığa çıkarken, aynı zamanda ilerleme gücü bulacaksınız. Hırslara kapılmadan, yeni güçlü hedefler belirlemek iyi olacaktır. Mesleki olarak atacağınız adımlarda finansal faydalar olabilir. Aynı zamanda aileyle ilgili konularda harekete geçirici gündemleriniz olabilir. Daha planlı organize olacağınız gündemleriniz var. Geriye giden Merkür oğlak burcunda retro hareketine devam edecek. Bu durumda yine işinizle ilgili olarak birtakım kararlar dönemi diyebiliriz. Şubat genelinde kariyer ve aile yaşamınızla ilgili alacağınız hızlı kararlar sizleri bekliyor.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR

Mars Oğlak burcuna geçiş yapıyor ve sizin için hareket enerji başlıyor. Bir müddettir devam eden eğitim uzaklar yurtdışı yabancılar hukuksal konularla alakalı deneyimleriniz hızlanıyor. Yeni bilgiler öğrenmek isteyebilir, eğitim konularında harekete geçebilirsiniz. Eğitim veya iş için seyahatler gündeme gelebilir. Hayatınızla alakalı özellikle iş konularında harekete geçirici durumlarınız var Merkür’ün de retrosunun oğlak da devam etmeye başlamasıyla birlikte hem bir taraftan içedönük diğer taraftan da güçlü kararları aldınız bir dönemde olabilirsiniz

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR

Mars Oğlak burcuna geçiş yapıyor ve finansal anlamda gelişmeler sizleri bekliyor. Bir müddettir gündeminizde olan maddi konular iş konuları ile ilgili artık harekete geçiyorsunuz. Başkasından kaynaklı gelirleriniz yönünde, banka, vergi nafaka gibi konularda yeni adımlarınız söz konusu. Merkür’ünde üründe oğlak burcunda geri gitmeye başlaması ile birlikte iç dünyanızdaki karmaşayı netleştirmeye başlıyorsunuz. Şubat ayı genelinde sorumluluklar ve parayla ilgili önemli ilerlemeleriniz olacaktır. Bu dönem bazıları için maddi konularda tartışmalar gündeme gelebilir. Bu dönem ödemelerinizi varsa borçlarınızı düzene koymanız için değerlendirilebilir

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR

Mars Oğlak burcuna geçiş yapıyor ve Bir müddettir devam eden ilişkilerle ilgili mevzularınız artık daha net davranışlarla ilerlemeye başlıyor. Bu dönem karşıt fikirler rekabetler açığa çıkabilir. İlişkilerinizle ilgili yaşadığınız gelişmelerde karar aşamasına gelebilirsiniz. Evlilik ilişkiler ortaklı işler açısından bir taraftan harekete geçirici bir taraftan da netleşmenizi sağlayacak konularınız olabilir. Merkür’ün de oğlak burcunda geri gidecek olması İlişki konularınızda odanızı yoğunlaştırmakta eskiden kalan sorunlarla yüzleşme döneminde olacaksınız özellikle şubat ayında ilişkilerle ilgili netleşme durumları olacaktır. Bu dönem daha iddialı yaklaşımlar gündeme gelebilir.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR

Mars Oğlak burcuna geçiş yapıyor ve bu durum sizin sorumluluklar hizmet sağlık alanımızı etkiliyor. İş konularında yoğunlukların olacağı bir dönem sizleri bekliyor. Aslında bir müddettir odağınızda olan gündemler de artık netleşmeye başlıyorsunuz iş ilişkilerinde veya iş arkadaşlarınız da sizi yoran geriye çeken konuları artık bir karara bağlıyorsunuz. Bu dönem ikili ilişkiler cephesinde rekabet enerjisi devreye girebilir. Merkür’ün de oğlak burcunda geri gidecek olmasıyla birlikte sağlık aile sağlığı eski iş meseleleri tekrar odanızda olacaktır.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR

Mars Oğlak burcuna geçiş yapıyor ve bu durum sizin için Bir müddettir gündeminiz olan aşk çocuklar sportif aktiviteler yaratıcılık hobilerle alakalı konuları hızlandırıyor. Çok net bir aşk gündeminiz varsa bunla alakalı oyalandınız herneyse artık şubat ayında karar almaya başlayacaksınız. Aynı zamanda aşk çekimi yaşayacağınız bir dönemde olacaksınız. Merkür’ün de bu alanda retro yapacak olması eski ilişkilerle alakalı konuyu tekrar karşınıza çıkarabilir. Zihniniz eskiden kalan konularda olabilir bu dönem net ve kararlı planlar yapmaya ihtiyacımız var.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR

Mars Oğlak burcuna geçiş yapıyor ve eviniz, yaşamınızın temelleri yönünde gelişmeleriniz söz konusu. Bu dönem ilişkileriniz ile ilgili ani kararlarınız söz konusu. Ev aile yuva emlak konuları ile alakalı hızlanacağınız harekete geçeceğiniz bir dönemde olacaksınız. Ayrıca aile geçmişi atalarınız köklerinizle alakalı yüzleşmeler gündeme gelebilir. Ev içerisinde tamirat tadilatlar yapılabilir, ev içinde sportif aktiviteler yapılabilir. Gayrimenkulle alakalı bazı kişiler için harekete geçirici durumlar söz konusu.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR

Mars Oğlak burcuna geçiş yapıyor ve bir müddettir gündeminiz olan yakın çevre, arkadaşlar, kardeşler, akrabalar ile ilgili mevzular daha da hareketlenme ve hızlanmaya başlıyor, daha net bir duruş sergileyip ne istediğinize karar vereceğiniz bir dönemde olacaksınız. Daha hareketli olabilir, seyahatleriniz artabilir, reklam, yayıncılık eğitim konuları ile ilgilenebilirsiniz. Merkür’ün de bu alanda retro yapacak olması, eskiden gelen konularla yüzleşmelerin olabileceği bir döneme işaret ediyor. Özellikle şubat ayında daha net bir tutum içerisinde olabilirsiniz ve harekete geçebilirsiniz

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR

Mars Oğlak transiti başlıyor ve finansal gelişmeler, iş aktiviteleri, kurumsal hedefler açısından önemli adımlarınız söz konusu. Maddi manevi değerlerinizi yükseltmek niyetindesiniz. Aynı zamanda Merkür’ün de bu alanda retro yapacak olması ile geçmiş aile parası, aile mirası gibi konularla ilgilenebileceğinizi işaret etmekte. Bu dönem para harcamanız artabilir, para çıkışları söz konusu olabilir, bazılarınız da yatırımlar için harekete geçebilir. Bu dönem iş mücadelesi, maddi konularda hırs ve rekabet gündeme gelebilir. Tüm performansınızı kariyer gelişimimize aktaracağız bir dönemde olacaksınız

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR

Marsın sizin burcunuza geçmesiyle birlikte, yoğun gündemlerinizin olacağı bir dönem sizleri bekliyor. Uzun süredir geri planda kaldığınız konularda artık harekete geçmeye başlıyorsunuz. Merkür’ün de sizin burcunuzda retro yapacak olması eskiden gelen sorunları ile ilgili yeni kararlar alacağınızı işaret etmekte. Durağan enerji sizi öfkelendirebilir kızgınlık oluşabilir. Bu dönem hareket halinde olmanız spor yapmanız fiziksel aktiviteyi arttırmanız iyi olacaktır. İmaj değişimi ile alakalı gündeminiz varsa 1 Şubat sonrasında yapmanız uygun olacaktır.

 

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR

Mars Oğlak burcunda ilerleyecek, bu dönem sizin geri planda olan konularınızı harekete geçirmekte. İç dünyanızda yenilik ihtiyacınız artıyor. Kendinizle ilgili sorun haline getirdiğiniz bir konuyu geçmişte bırakarak yenilenme yaşayabilirsiniz. Bu dönem içsel bir mücadele anlamına gelebilir. Psikolojik olarak yeni kararlar alabilirsiniz. Bu dönem uyku sorunlarınız olabileceği için ruhsal manevi çalışmalar yapmanız iyi gelecektir. Uzun süredir odağınız olan bir konuda çalışmalar yürütebilirsiniz. Bu süreçte sağlık, aile sağlığı ile alakalı konularda dikkatli olmakta fayda var

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR

Mars’ın oğlak burcunda transit edeceği bu dönem, sosyal gruplar, arkadaşlıklar kalabalık gruplarla alakalı deneyimleriniz söz konusu. Çevrenizin desteğini alacağınız bu dönem, size uymayan durumlara net bir duruş sergilenebilir. Bir müddettir odağınızda olan arkadaşlıklar, ilişkiler sorunları için artık netleşmeye başlıyorsunuz. Merkür’ün de bu alanda retro yapmasıyla birlikte daha çok geçmiş odaklı olacağınız eski ilişkilerinizin gündeminizde olacağı bir süreç sizleri bekliyor. Bu dönem gelecek planlarınız için hedefleriniz için harekete geçirebilir.