AKREP BURCUNDA YENİAY 2023

 KOVA BURCUNDA YENİAY

1 Şubat saat 08:45 de 12 derece Kova burcunda yeniay meydana gelecek. Bu yeniayda özgürleştirici, yenileyici etkiler mevcut.

Bu yeniayda yenilik enerjisi streslerle birlikte gerçekleşebilir. Satürn ve Uranüs’ün bu yeniayda başrolde olması, bir sistemin düzenin değişmesi anlamına gelmekte. Bu süreçte güçlü yenilikler devreye girerken, uyumsuzluk ve streslerinde aktif olduğunu görmekteyiz.

Kova yeniayında gündemler nedir diye değerlendirdiğimizde; özgürlük, eşitlik, uzay, teknoloji, elektrik, elektronik, bilim, sıradışı konular, icatlar, keşifler, arkadaş grupları, dernekleri, insanlık adına önemli olan konular, evrensel konular, uzay, hava yolları, astronomi, astroloji vb. konuları barındırmakta. İkili ilişkiler, kalabalık gruplar, arkadaşlıklar ekip çalışmaları ile ilgili yeni kararlar gündemde.

Bu yeniaydan en çok etki alan burçlar sabit burçlar olan, Kova, Aslan, Boğa, Akrep   yoğun etki alacaklar.

Sizlere olan etkisini burcunuz ve yükselen burcunuz ile birlikte okuyunuz sevgiler.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR

Bu yeniayın etkisi ile maddi konularda ve sosyal yaşamınızda hızlı değişiklikler olabilir. Arkadaş çevrenizde, dahil olduğunuz gruplarda yeni gelişmelere açık bir zaman kalitesindesiniz. Bu dönem arkadaşlıklarınız yenileniyor veya idare ettiğiniz kişilerle yüzleşip yol ayrımları gerçekleşebilir. Bu dönem kısıtlanmalar olabilir veya kısıtlandığınız konularda isyanlar olabilir.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR

Bu yeni ay süreci sizin için oldukça önemli olacak. Sizi geriye çeken bir konuda ani değişimler, bitişler ve yeni kararlar gündeme gelebilir. İş yaşantınızda isyanlar, kuralların değişmesi gündeme gelebilir.

Bazılarınız işi ile ilgili yeni kararlar alabilir veya yeni görevler verilebilir bazılarınız ise yaşamsal hedeflerinin farkına varabilir. Ev aileye dair yenilik kararları alınabilir.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR

Kova burcunda gerçekleşecek olan yeniay sizleri cesaretlendirici durumları açığa çıkartıyor. Bu gelişmeler öncelikle yabancılar, yurtdışı, uzak şehirler, yolculuklar cephesinde yeni gelişmeleriniz devrede. Bazılarınız yabancı dil eğitimine başlayabilir. Bazılarınız için ise eğitim, öğretim, seminer, akademik konular, hukuksal konularda yeni durumlar açığa çıkıyor. Diğer taraftan gizli bir bilgiyi öğrenebilir, bir konuda içsel özgürleşme gündeme gelebilir.

 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR

Kova burcunda gerçekleşecek olan yeniayın sizlere olan etkisi finansal konularda gelişmekte. Maddi konularda yenilik enerjisinin hakim olduğu bu geçişte bazılarınız zamlar alabilir, bazılarınız bankacılık işlemleri ile ilgili konularda faydalar elde edebilir. Miras, nafaka, hisseli paralarla ilgili gündemi olanlar ise yeni kararlar alabilirler. Aynı zamanda bir arada olduğunuz kişilerle uyumsuzluk neticesinde yeni karar alınabilir.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR

Kova burcunda gerçekleşecek olan yeniayda bir durumu bırakarak yeni bir karar verme aşamasına gelebilirsiniz. Evlilik, ortaklı işler alanında radikal kararlar gündeme gelebilir evlilik gündemleri mercek altında. Bazılarınız ilişkilerle ilgili teklifler alabilir yeni ilişkiye başlayabilir. Bazılarınız için ise yeni eğitim başlangıçlar, teknolojik konularda yeni adımlar devreye girebilir. İş hayatınız, kariyeriniz de radikal değişimler gündeme gelebilir, toplumsal statünüzle ilgili yeni kararlar olabilir

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR

Kova burcunda gerçekleşecek olan yeniayda iş ve çalışma koşullarında özgürlük isteğinizin arttığı durumlar devrede. Bazılarınız için ise yanında çalışanlar veya iş arkadaşlarıyla ilgili yenilik gündemleri oluşabilir, iş ilişkileri ile ilgili yeni bir karar gündeme gelebilir. Bu yeniayda finansal konularla ilgilide gelişmeler yaşayabilirsiniz. Teknolojik konular, bilgi paylaşımı, internet, sosyal medya konularında adımlar devreye girebilir. Bu hafta bazılarınız için sağlık ile ilgili yeni kararlar oluşabilir. Bazı durumlar için kaygı ve endişe duymak yerine kendinizi direkt ifade etmeyi, net olmayı öğrenmeniz gerekebilir.

 

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR

Kova burcunda gerçekleşecek olan yeniayda aşk ilişkilerinde gelişmeler devreye giriyor. Bu geçiş sizlere yeni tanışmalar, ilişkilerde yeni başlangıçlar veya kararlar olarak devreye girebilir. Bazılarınız için ise ön planda olmak veya hobilerle ilgili yaratıcı çalışmalar yapmak şeklinde yansıyabilir. Kova yeniayında diğer önemli gelişme ise çocuklarla ilgili yenilik enerjisi devreye girmekte. Sizler için önemli yenilik adımları olabilir, bilgiye dayalı konularda girişimler başlatabilirsiniz. Bu yeniay süresinde maddi konularda harcamalarda planlı olmakta fayda var.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR

Kova burcunda gerçekleşecek olan yeniay sizleri ev ve aile alanınızda etkisi altına alıyor. Yaşamınızın temelleri ile ilgili kararlar alabilirsiniz, bazılarınız için taşınmalar devreye girebilir, bazılarınız için ise evlilik gündemleri ile ilgili gelişmeler yaşanabilir. Bu yeniayda aile ev konular, sorumluluklarınızla ilgili olarak stresler sonucunda yeni durumlar gündeme gelebilir. İkili ilişkilerde yaşanabilecek uyumsuzluklar, özgürlüğün kısıtlanması sonucu özgürlük isyanı olarak yansıyabilir.

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR

 

Kova burcunda gerçekleşecek olan yeniayda bilgiye dayalı konularda önemli adımlar başlamakta. Bazılarınız yeni okula veya eğitime başlayabilir, bazılarınız ise seminer çalışmalarına katılabilir. Teknolojik konular, sıradışı farklı uğraşlar, teknik detaylar odağınızda yer almakta. Bu yeniay içinde stresleri barındırdığı için yakın çevre ilişkilerinde huzursuzluklar olabilir. Bazı kişiler için uzun süredir yoran sağlık konuları için harekete geçtikleri durumlar olabilir. Bazı kişiler için iş hayatı veya sorumluluklarla ilgili düzen değişimi olabilir.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR

Kova burcunda gerçekleşecek olan yeniay da odağınızda finansal konular yer almakta. Maddi konularda yeni girişimler, yeni projeler devreye girebilir. Bazılarınız için maaş zammı almak olarak gerçekleşebilir.  Bu geçişte iş koşullarında yaşanabilecek olası gelişmeler geliştirici nitelikte. Uzun süredir var olan iş koşullarınızda farklılıklar oluşabilir, yeni adımlar devreye girebilir.  Bu yeniay maddi konularda hızlı gelişmeleri beraberinde getirirken, dikkatli olunması gereken durumlarda var. Harcama yaparken dürtüsel ve plansız hareket etmeyiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR

Sizin burcunuzda gerçekleşecek olan yeniayda yaşamda yeni kararlarınız devreye girmekte. Kısıtlandığınız konularda isyan etme sonucunda yeni bir yöne gitme olabilir. Aynı zamanda aile içerisinde değişiklikler hızlı kararlar, bazıları için isyanlar gündeme gelebilir. Sizler için yılın en önemli günlerinden geçmektesiniz. Atamadığınız adımlar için gökyüzü destekliyor. Ancak bir taraftan uğraştığınız durumların olduğunu biliyoruz ancak yinede motivasyonunuzu yukarı çıkartıcı etkiler devrede.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR

Kova burcunda gerçekleşecek olan yeniayda sizler için geri planda yaptığınız uğraşlarla ilgili yenilikler devrede. Bu konular eskiden süregelen miras konularında gelişmeler olarak yansıyabilir. Bazılarınız için alacak verecek konularında gelişmeler olabilir. Bazılarınız ise sizden gizli olan konuları öğrenebilir. Bu yeniay ile birlikte iç dünyanızda uzun süredir sizi yoran konularda yeni kararlar alabilirsiniz.  Diğer taraftan yakın çevreniz , kardeşler, akrabalar, arkadaş ilişkilerinde pürüzler olabilir , yeni kararlar alabilirsiniz.

ASTROLOG NURGÜL DÜZENLİ