OĞLAK BURCUNDA YENİAY

 

 

BALIK BURCUNDA YENİAY

Bu hafta genel olarak çarşamba günü sonrası ilerleme yenilik başlatma şanslı etkilerinin olduğu koşullar devrede olacak.

🔆Pazartesi ve salı günü, Mars Venüs ay düğümleri ile uyumlu ilerleyecek. Bu durum ilişkilerle alakalı kadersel desteklerin olabileceğini işaret etmekte. Eskiden kalan bir şeyi tamamlamak için değerlendirilebilir

🔆2 Mart akşam 20:34’te Balık burcunun 12 derecesinde yeni ay gerçekleşecek. Bu yeni ayda Jüpiter ve Uranüs ‘ün desteği devrede. Değişiyoruz ve başkalaşıyoruz, motivasyon artıyor Şifalandırıcı,  iyileştirici manevi rahatlık sağlayan bir yeni ay sürecinde olacağız. Bu yeni aydan en çok fayda görecek burçlar,  yengeç, akrep, balık ve boğa, başak, oğlak burçları olacak

🔆Aynı zamanda bu hafta Mars Venüs Plüton Oğlak burcunda kavuşumda olacak. Bu durum bir taraftan büyük güç potansiyeli verirken, diğer taraftan manipülasyon ve kıskançlık yaratabilir. Uzun süredir üzerine düşündüğümüz planladığımız iş ilişki meseleleri ile alakalı olarak artık netleşip güçlü bir adım atma sürecinde olunacak. Bu durum bazıları için kıskançlık ve tartışma etkisi yaratabilir.

🔆 5 Mart’ta Güneş Jupiter 14 ° Balıkta kavuşuyor, yılın en şanslı günlerinden biri. 2 Mart yeniay sonrası güzel enerjiler devrede olacak.

Yengeç, Akrep, Balık, Boğa, Başak, Oğlaklara fırsat zamanı.

Bu burçlarda gezegenleri olanlara da olumlu açı alacak (-5/+5)

Bu hafta gerçekleşen yeni ayla birlikte manevi olarak inancımız artarken yenilik yapma motivasyonunu hissedeceğiz.  Psikolojik çalışmalar yapmak, maneviyata yönelmek yaratıcılığımızı artırmak için oldukça faydalı etkiler var.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR

Bu yeniayda iç dünyanızda sizi yoran konularda yeni çözümler üretmeye başlıyorsunuz. Manevi konularda, sağlık konularında, içinize attığınız durumlarla ilgili yenilenmeler var, rüyalarda artış olabilir.  Ritüeller yapmak, manevi çalışmalara yönelmek, arınma ve şifalanma çalışmaları yapmak iyi gelecektir. Ayrıca geride kalan bazı konularda bırakma kararı alabilirsiniz, sigara, diyet vb konular için yeni kararlar alınabilir. Bu dönem sizin için hazırlık dönemi gibi geçen bir süreç olabilir. Aynı zamanda uzun süredir sizi yoran ev, aile ile ilgili konularda yeni kararlar alabilirsiniz. İş için ilerleme sağlama ve yeni teklifler anlaşmalar gündeme gelebilir.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR

Bu yeniayda sizler için sosyal hayatınızın desteğini aldığınız bir dönemde olacaksınız. Yeni bir çevre, sosyal olarak destekleyen kişilerle olmak iyi gelecektir. Bazılarınız ise arkadaşlarla ilgili yeni durumlar yaşayabilir, gruplar içerisinde yoğunluğunuz artabilir, ekip çalışmalarından faydalar görebilirsiniz. Ön planda olmak için destekler alabilirsiniz, yeterki ne istediğiniz konusunda kararlı olun. Manevi olarak güçlü, yaratıcılığınızın açığa çıkacağı etkiler var, ilişkilerde duygularınızı net ifade edebilirsiniz. Diğer taraftan şehir dışı yurtdışı uzaklar eğitim hukuksal konularda güçlü dönüştürücü yeni kararlar gündeme gelebilir

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR

Bu yeni ayda işe kariyerinizden fırsatlar sizleri bekliyor. Mesleğinizde uzun süredir olan belirsizlikler için harekete geçmek isteyeceğiniz durumlar olabilir. Bazılarınızın terfi alabileceği bir süreçte, bazılarınızın ise ortaklı işler yapmak için yeni oluşumların olabileceği bir süreç diyebiliriz. Diğer taraftan kazançlarınızı artma potansiyelinin olacağı bu süreçte ortaklı işler, tazminat vergi miras kredi ve benzeri konularla alakalı gelir artışınız olabilir. Bu yeni ayla birlikte daha net bir duruş sergileyip ilerlemeye başlıyorsunuz. Uzun süredir atalet, harekete geçememe enerjisi artık bitiyor

 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR

Bu yeniayda şans fırsatlar sizlerle, harekete geçin ve geçmişle oyalanmayın. Size gelen teklifleri güven sorunlarına takılı kalmadan, kabul etmeniz fayda sağlayacaktır. Uzaklar şehir dışı, yurtdışı ile ilgili yeni adımlar atılabilir. Kendinize inancınızın güçlendiği bu dönem, uzaktaki tanıdıklarınızdan destekler alabilirsiniz seyahat planlarınız artabilir. Bu yenilenme süresinde iş koşullarınızı da etkisi altına alacağı durumlar açığa çıkıyor. İlişkilerle alakalı evlilikle alakalı yeni güçlü adımlar devreye girebilir. Bu yeni ay sizler için manevi olarak yükselme süreci sağlayacak, eskide kalan sorunlara çözümler üreteceksiniz. Sorun olan konuları geride bırakmaya gönüllü olacaksınız.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR

Bu yeniayda maddi konularda ve iş konularında yeni fırsatlar sürecinde olacaksınız. Yeni ay sonrası günlerde ortaklı işler fırsatları gündeme gelebilir uzun süredir alamadığınız alacağınızı tahsil edebilirsiniz. Bazıları için kredi sigorta miras tazminat gibi konulardan faydalar olabilir, resmî kurumlardan faydalar görebilir. Bu yeni ayda içsel olarak daha huzurlu hissetmeye başlayacaksınız. Aynı zamanda sağlıklı yaşam, fiziksel ve ruhsal sağlığınız açısından yeni kararlar gündeme gelebilir. Sizi yoran sigara, kilo vb konularla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR

Bu yeniayda Şans ve fırsatlar sizi bekliyor. Fazla muhasebe yapmadan, sorunlara takılı kalmadan İlerlemek iyi olacaktır. İlişkilerle ilgili veya ortaklı işler ile ilgili kalıcı kararlar alabilirsiniz. Bazı kişiler yer değişimi, aile ev konularında hareketlilik yaşayabilir. Diğer taraftan aşk hayatınızla ilgili uzun süredir uğraştığın konulara çözüm üretebilirsiniz. İlişkilerle ilgili güçlü kararlar zamanı aynı zamanda bazılarınız çocuklarla ilgili olarak net kararlar alıp yeni bir yöne gidebilir. Bazıları için evlenmem yeni ortaklı iş girişimi fırsatları açığa çıkabilir.

TERAZİ VE YÜLSELEN TERAZİ OLANLAR

Bu yeniayda duygusal konularda daha güçlü bir duruş sergilemeye başlıyorsunuz. Sorumluluklarınızla alakalı olarak harekete geçirici gelişmeleriniz var. Uzun süredir oyalandığınız geri plana attınız meselelerinize artık çözüm unutuyorsunuz. Günlük rutinlerini değiştiren yeni bir kararda gündeme gelebilir. Sağlıklı yaşam, beslenme düzeni, güzellik estetik odağınızda yer alabilir. Bu süreçte köklü bir konunuz var ise artık karar aşamasına gelebilir veya aile ve iş konularında bir durum harekete geçmenizi sebebiyet verebilir. Sevgi sorunu yaşadığınız, güven problemi yaşadınız konularda daha net bir duruş sergileyebilirsiniz. İş konusunda sürprizi teklifler gündeme gelebilir.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR

Bu yeniayda duygularınızın ruhunuzun sesine kulak vereceğiniz bir dönemde olacaksınız, yaratıcılığınız artıyor, yeteneklerinize odaklanın. İlişkiler cephesinde yeniliklere açık olduğunuz bir dönemdesiniz, aşk ve çocuklar konularında yeni fırsatlar gündemde. Bazılarınız çocuk sahip olabilir bazılarınız ise yeni tanışmalar gündeme gelebilir. Kendinizi ortaya koyduğunuz, sahneye olduğunuz alanlarda çevrenin desteğini alabilirsiniz. Duygusal olarak sizi yoran geri çeken akrabalar arkadaşlıklar en yakınlarınızla alakalı konuları artık yeni bir çözüm üretiyorsunuz. Bu yeni ay size iyi gelecek umutlarınız hayallerin için harekete geçiyorsunuz

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR

Bu yeniayda maneviyatınız artıyor ve güçlü bir yön belirlemeye başlıyorsunuz. Aile, ev, yuva konularından, şans fırsat ilerleme bolluk bereket genişleme sağlayacağınız bir dönemdesiniz. Ev, arsa alımı yapılabilir, bazıları için taşınmalar gerçekleşebilir. Bazılarınız ise eve yeni eşya alabilir, bulunduğu alanı güzelleştirmek isteyebilir veya yer değişimi yapabilir. Diğer taraftan gelir gider dengenizi planlayabilirsiniz yeni teklifler alabilir güçlü yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. İşinizi de yön vermek isteyeceğiniz bu dönem önyargılardan uzak kalabilmek gerekiyor. Günlük rutinleriniz de sorumluluklarınızda, yakın çevre ilişkilerinizde sizi yoran konulardan özgürleşmek önceliğiniz de olabilir.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR

Bu yeniayda yakın çevre ilişkileri, sosyal yaşamınızla alakalı yeni kararlar devrede. Arkadaşlıklardan, akrabalardan destekler olabilirsiniz. Yeni bilgiler öğrenmek, anlaşmalar imzalama, ticaretle ilgilenme, yolculuklar, eğitimler gündeme gelebilir. Karşılaştığınız olumsuzluklar çözülmeye başlıyor. Bazılarınızın iş ile ilgili yeni planlar yapmaya ihtiyacı olabilir. Güçlü bir karar alarak, yeni bir başlangıç dönemine geçiş yapıyorsunuz. Fiziksel olarak imajınızı değiştirmek isteyebilirsiniz, estetik güzellik sağlık ile ilgilenebilirsiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR

Bu yeniayda maddi konularda ve iş konularında yeni başlangıçlar zamanında olacaksınız. Gelir artış olabilir, yeni teklifler alabilirsiniz, sizi yoran konulara yeni çözümler üretebilirsiniz. Gerçekçi düşünüp, sorunlara odaklanmak yerine yeni hedefler belirlemek gerekiyor. Sağlığınıza özen göstermek, detokslar yapmak iyi gelecektir. Arkadaşlıklar dostlar veya ilişkilerle ilgili iç dünyanızda geri planda sizi yoran meseleleri artık daha akılcı çözümler ürete bilmelisiniz. Bu yeni ayla birlikte gücünüz arttırmalı finansal planlar yapa bilmelisiniz. Aynı zamanda bolluk bereketli ilgili ritüeller yapılabilir, alma verme dengesi dönüştürülebilir.

 

BALIK VE YÜKSELE BALIK OLANLAR

Bu yeniayda sizler için ilerletici şanslı etkiler var. Jüpiter etkisinde gerçekleşecek bu yeni ayda yeni atılımlar yapmak için fırsatlar var. Niyetlerinizi, dileklerinizi hayata geçirme zamanındasınız. Sizler için bu durum yaşamınızın geneli ile ilgili bir karar verebileceğinizi işaret ediyor. Değişkenliğe kapılmadan, iradeli yaklaşımlar sergileyebilmeliler. İlişkilerden ve iş hayatından destekler alacağınız bu dönem kararlı duruş sergilemeniz önemli. Karşınıza gelen fırsatları değerlendirebilmek gerekiyor. Yaratıcılığımızın artacağı bu dönem, İyimserlik ve sevgi enerjisi hissedeceksiniz. Terapiler almak, şifalanmak için değerlendirilebilir süreçtesiniz