KOÇ BURCUNDA YENİAY 2023

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

 
Hafta genelinde yapılandırıcı, harekete geçirici etkiler var. Haftanın ilk yarısı girişimler başlatılabilir, iş ilişkilerinden destekler görülebilir.
 
🔆Güneş Fomalhaut kraliyet yıldızıyla kavuşuyor. Etkilerinin bugün başladığı bu süreç 23 şubat tarihinde kadar devam edecek. Kesin kavuşum 22 şubat tarihinde olacak.
 
Bu yıldız çok önemli kraliyet yıldızıdır ve baş melek Cebrail ile bağlantılı olduğu kabul edilir. Niyetlerin hızla gerçekleşme potansiyelinin yüksek olduğu ilahi zamanlar olarak geçer.
 
Koşulsuz yardımlarda bulunmak, sokak hayvanlarını beslemek, ihtiyacı olanlara destek olmak yüksek fayda sağlar. Ruhsal enerjisi güçlü olan bu kavuşum ile maneviyata yönelmek iyi olacaktır. Dua, ritüel, dilek,meditasyon vb. çalışmalar yapmak tavsiye edilir. Teslimiyet ve güven bu hafta önceliğimizde olsun, kontrolü bırakalım, sisteme güvenelim.
 
🔆23 Şubat Mars Neptün altmışlık açısı sanatsal uğraşılar ya da hayallerimizle ilgili harekete geçmek için içimizde bir itici güç hissedebiliriz. Kendimize yönelik ruhsal çalışmalar için verimli bir zaman diliminde olunacak.
 
🔆24 Şubat Merkür chiron altmışlık açısı, eğitim, ticaret, seyahatler, ulaşım ve akademik konularda iyileştirici ve öğretici gelişmeler görülebilir.
 
🔆24 Şubat Venüs Neptün altmışlık sevdiklerimizle romantik, hoş ve sevgi dolu zamanlar geçirebilir sanatsal faaliyetler veya ruhsal çalışmalar yapılabilir. İlişkilerden ve sanattan ilham alınabilir.
 
🔆25 Şubat Merkür Uranüs kare zihinsel huzursuzluklar, baş ağrıları ve stresler görülebilir. İletişimde ani çıkışlar, bağlantı sorunları, ifade problemleri görülebilir. Yüksek enerji ile odak sorunları görülebilir. Beklenmedik ani plan ve yön değişimleri görülebilir.
 
Önümüzdeki haftayı YouTube kanalımda detaylı bir şekilde aktardım. Kanalıma abone olup videolarımdan daha hızlı haberdar olabilirsiniz. 
 
Haftanızın keyifli ve başarıyla geçmesini dilerim
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR
 
Güneşin Balık burcunda ilerleyeceği bu dönem manevi konularda, sağlık konularında, geri planda kalmış konularla ilgilenebilirsiniz, rüyalarda artış olabilir. Ayrıca geride sizi yoran konularınızda, içsel bir karar, bırakma veya özgürleşme kararı alabilirsiniz. Bu dönem sizin için hazırlık dönemi gibi geçen bir süreç olabilir. İçe dönük, inzivada olma ihtiyacı artabilir. Hafta ortasında iş girimlerinizden destekler alacağınız bir süreçte olacaksınız. Ailevi konularda ve iş konularında son dönem geri çeken koşullarına artık yeni çözümler üretmeye başlıyorsunuz.
 
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR
 
Güneş balık burcunda transit etmekte bu durum sizler için yeni bir çevre anlamı taşıyabilir. Bazılarınız ise arkadaşlarla ilgili yeni durumlar yaşayabilir, gruplar içerisinde yoğunluğunuz artabilir. Manevi olarak güçlü, yaratıcılığınızın açığa çıkacağı etkiler var, ilişkilerde duygularınızı net ifade edebilirsiniz. Maddi konularda veya iş konularında yeni girişimleriniz olabilir. Hafta ortasından sosyal yaşam, gruplar , arkadaş destekleri devreye girebilir, seyahat planları yapılabilir. Hafta sonu iletişim problemleri veya teknik problemler olabilir.
 
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR
Güneş balık burcunda transit etmekte bu durum sizler için iş konularınız ve aile ile ilgili bir yeni durum sizleri bekliyor. Kariyerinizde uzun süredir olan belirsizlikler için harekete geçmek isteyeceğiniz durumlar olabilir. Bazılarınızın terfi alabileceği bir süreç, bazılarınızın ise ortaklı işler yapmak için yeni oluşumların olabileceği bir süreç diyebiliriz. Hafta içinde iş girişimlerinden maddi konulardan destek ve ilerleme potansiyeli açığa çıkacak. Kararsızlıklardan uzaklaşmak iyi gelecektir.
 
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR
Güneş balık burcunda transit etmekte bu durum sizler için uzun süredir var olan sorunlarınıza çözüm üretmeye başlıyorsunuz ve rahatlıyorsunuz. Eğitim, medya, yolcuklar, yabancılarla, yolculuklarla ilgileneceğiniz dönemde olacaksınız. Arkadan söylenen sözlere takılmadan yeni umutların peşinden ilerlemeniz gerekmekte. Bu dönem artan umudunuz ile birçok konuda çözüm üretebileceksiniz. Haftanın ilk yarısı aşk ilişkiler yolculuklar eğitim konularında destekler açığa çıkabilir. Yaşamın sizleri desteklediği bir dönem başladı.
 
ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR
Güneş balık burcunda transit etmekte bu durum sizler için duygusal ve psikolojik yeni kararlar alacağınız durumlarınız var. Bazılarınız için bu gündem gelir giderlerle ilgili yaşanabilir. Ortaklı işlerle ilgili yeni kazanç durumları oluşabilir. Vergi, nafaka, miras, bankacılık konularında yeni kararlar alınabilir, yatırımlar yapılabilir. Bu süreçte yeni bir yöne gitmek için biraz daha beklemeniz gerekebilir. Haftanın ilk yarısından finansal konularda destekler olabilir, iş görüşmelerinden faydalar olabilir. Hafta sonu çevrenizle uyumsuzluklar olabileceği için, tepkilerinizi kontrol edebilmek iyi olacaktır
 
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR
 
Güneş balık burcunda transit etmekte bu durum sizler için evlilik, ortaklıklar, ilişkilerde ilerleme sağlayacağınızı işaret etmekte. İlişkilerle ilgili veya ortaklı işler ile ilgili kalıcı kararlar alabilirsiniz. Bazı kişiler yer değişimi, aile ev konularında hareketlilik yaşayabilir. Aile içinde olabilecek fikir ayrılıklarında netleşmeler gündeme gelebilir. Ayrıca sağlık gündemi olanlar iyileşme fırsatı yakalayabilir. Haftanın ilk yarısı aşk , çocuklar, yaratıcılık ile ilgili destekler var., ilişkilerde kalıcı adımlar atılabilir. Fazla düşüncelere dalmadan, eyleme geçmeniz gereken dönemdesiniz
 
TERAZİ VE YÜLSELEN TERAZİ OLANLAR
 
Güneş balık burcunda transit etmekte bu durum sizler için gündeminizde sağlık, hizmet ve iş konuları yer almakta. Günlük rutinlerini değiştiren yeni bir kararda gündeme gelebilir. Ancak geri planda kaldıkları bir hazırlık yaptıkları dönem olabilir. Sağlıklı beslenmek, güzellik estetik odağınızda yer alabilir. Bazıları için, yeni bilgiler öğrenme, yolculuk kararları da gündeme gelebilir Haftanın ilk yarısı ev , aile yuva emlak konularından destekler alabilirsiniz, sağlık konusunda yapılandırıcı tedaviler gündeme gelebilir.
 
AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR
Güneş balık burcunda transit etmekte bu durum sizler için yaratıcılığınız artıyor, yeteneklerinize odaklanın. İlişkiler cephesinde yeniliklere açık olduğunuz bir dönemdesiniz, aşk ve çocuklar konularında yeni kararlar gündeme gelecektir. Kendinizi ortaya koyduğunuz girişimleriniz var ise çevrenin desteğini alabilirsiniz. Ancak bu dönemi takıntı yapmadan geçirmeniz daha çok fayda sağlayacaktır. Haftanın ilk yarısından yakın çevrenizle ilgili sorunlara çözüm üretebilirsiniz, yeni eğitimler, görüşmeler, anlaşmalar için harekete geçebilirsiniz. Hafta sonu iletişim sorunları olabilir, duygusal dalgalanma olabilir.
 
YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR
 
Güneş balık burcunda transit etmekte bu durum sizler için harekete geçirici gündemleriniz var. Aile, ev konuların da veya iş konularında fırsatların olduğu dönemdesiniz. Bazılarınız eve yeni eşya alabilir, bulunduğu alanı güzelleştirmek isteyebilir veya yer değişimi yapabilir. Ancak genel olarak içe dönük olduğunuz bir süreçtesiniz. Haftanın ilk günlerinde iş konularında maddi konularda faydalar var, aile desteğini alabilirsiniz, iş ilişkilerinden faydalar olabilir, yeni anlaşmalar yapılabilir. 
 
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR
 
Güneş balık burcunda transit etmekte bu durum sizler için yakın çevre koşullarınızda değişimler söz konusu. Arkadaşlıklardan, akrabalardan destekler alabilirsiniz. Yakınlarınızla ilgili yeni bir durum gelişmekte, yeni kararlar, yolculuklar, eğitimler gündeme gelebilir. Karşılaştığınız olumsuzluklar çözülmeye başlıyor. Bazılarınızın iş ile ilgili yeni planlar yapmaya ihtiyacı olabilir. Haftanın ilk yarısından ilerleme , işlerinize veya ilişkilerinize çözüm üretme potansiyelinde olacaksınız. Genel olarak ilerleme sağlayacağınız hedeflerinize hayata geçireceğiniz bir dönemde olacaksınız
 
KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR
Güneş balık burcunda transit etmekte, sizler için finansal olarak faydalar olabilir, iş ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Maddi manevi konularda yeni durumlar devreye giriyor, gelirinizde artışlar olabilir. Bu dönem zorlandığınız koşullarda sabır sınavı verdiğinizi düşünebilirsiniz, ancak plan ve yenilik yapmaya ihtiyacınız var. Gerçekçi düşünüp, kafa karışıklığından uzaklaşabilmek gerekiyor. Hafta ortasında maddi konularda fırsatlar devreye girebilir, geri planda destekler alabilir. İş teklifleri yeni görüşmeler gelir artışı olabilir. 
 
BALIK VE YÜKSELE BALIK OLANLAR
 
Güneş sizin burcunuzda transit etmekte bu durum yaşam enerjinizi artırmakta. Niyetlerinizi, dileklerinizi hayata geçirme zamanındasınız. Sizler için bu durum yaşamınızın geneli ile ilgili bir karar verebileceğinizi işaret ediyor. Değişkenliğe kapılmadan, iradeli yaklaşımlar sergilemek iyi olacaktır. Geride kalan, sizi yoran konularla ilgili disiplin ve iradeye ihtiyacınız olabilir. Hafta genelinde kendinizi daha güçlü ifade edebilir, hayalleriniz için harekete geçebilirsiniz. Sosyal çevreniz, ilişkileriniz, iş hayatınızda fırsatlar devreye girebilir.
 
Astrolog Nurgül DÜZENLİ