OĞLAK BURCUNDA YENİAY

BAŞAK BURCUNDA YENİAY GERÇEKLEŞİYOR

17 Eylül saat 14:00 de Başak burcunun 25 derecesinde başak burcunda yeniay meydana gelecek. Yeniayın canlandıran enerjisi, bizlere yeni bir bakış açısı, yeni bir yön kazandıracak. Sorumluluklar, iş koşulları, sağlık, hizmet ettiğimiz konularda yeni kararlar gündeme gelecektir. Bu yeniayda Marsın retro olması nedeniyle yenilik enerjisinin eski konuları halletmek üzere deneyimlemekte fayda var.

Yeniay genel etkileri

Bu yeniayda mantıklı kararlar alabilmek, plan yapmak gereklidir.  Hayalci, duygusal bir dönem değil, üretmek çalışmak odaklı bir yeniay sürecinde olacağız.

Bazı kişiler için yeni bir eğitime başlama veya hukuksal konularda yeni yön belirleme durumu oluşabilir.

Yeniay haritasında Venüs Uranüs kare açısı ve Juno Mars karşıtlığı ile  ilişkilerde yaşanan problemleri çözmek üzere hızlı kararlar verilebilir.  Bazı ilişkilerde kesip atma , ani karar verip yenilenme durumu oluşabilir. Özellikle bazı kişiler için evlilik konularında kararlar gündeme gelebilir.

Toplumsal olarak eğitim, turizm, yabancılar,  yayıncılık, sağlık sektörü, hukuksal konular ile ilgili yenilenmeler, yeni kararlar gündeme gelebilir.

Bu yeniay değişken burçlar öncelikli etkileyecek. Ayrıca haritanızda Başak burcunun olduğu evlerde yeni başlangıçlar, yeni kararlarınız gündeme gelecektir.

Yeniayın sizlere olan genel etkilerini burcunuz ve yükselen burcunuz ile birlikte okuyunuz sevgiler

Yeniay burçlara olan etkileri

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR

Başak burcunda gerçekleşecek olan yeniayda odağınızda günlük işleriniz sorumluluklarınız sağlık gündemleriniz yer alıyor. Bu dönem yeni ay etkisi ile fiziksel ve ruhsal şifa sağlayacak gelişmeler sizleri bekliyor. Toprak elementi fazlalığı olan bu yeniayda yaşamınızda var olan gelişmelere daha gerçekçi, realist yaklaşacağınız durumlar söz konusu.  Başak yeniayda kendimizi sorgulayalım, emek vermek üretmek, yaşamda var olmak hayatı daha değerli kıldığını bilelim. Hedeflerimiz neler, ne yöne gidiyoruz, artık kariyerimize yön vermemiz gerektiğini bilelim.  Etrafınıza gereksiz tepkiler vermek yerine, kararlı iş adımları atmanın önemini fark edelim.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR

Bu yeniayda odağınızda çocuklar, eğlence hayatınız, ilişkiniz yer almakta. Bu dönem yaşamı daha eğlenceli kılacak koşullarınız söz konusu. Bazı kişiler için yeni bir ilişki başlangıcı olabilir . Bazı kişiler için ise sorunlu bir ilişki ile ilgili bitirme kararı alınabilir.  Yeni ay etkisiyle yeni bir eğitim kararı, yolculuk kararı veya üniversite ile ilgili yeni bir durum oluşabilir. Bu yeni sizler için olumlu etkileri açığa çıkartmakta, daha kararlı ve istikrarlı durumlar gündeme gelebilir.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR

Başak burcunda gerçekleşecek olan yeniayda odağınızda yaşamınızın temelleri, aileniz, eviniz yer almakta. Yaşadığınız yer ile ilgili yeni bir karar alabilirisiniz, ev içi değişimler söz konusu olabilir veya evinizi yenilemek isteyebilirsiniz. Yeni ay süresinde işiniz ve eviniz ile ilgili denge kuracağınız koşullar söz konusu. Mesleki olarak yeni bir yön tayin edecek gelişmeleriniz söz konusu olabilir. Bu yeniay aile koşullarında veya aile sağlığı ile ilgili gelişmelerin olabileceğini de işaret etmekte.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR

Başak burcunda gerçekleşecek olan yeniayda yakın çevreniz, akrabalarınız, kardeşleriniz, komşularınız odağınızda yer alıyor, onlarla daha yakından ilgilenebilirsiniz. Bu yeniayda çevrenizle kuracağınız iletişimde önemli yenilikler içerisindesiniz. Özellikle çalışan yengeçler için sosyal medya, iletişim, teknolojik konularda önemli adımlarınız olabilir. Bu dönem yeni bir eğitime başlamak isteyebilirsiniz veya kısa seyahateler gerçekleştirebilirsiniz. Toprak elementi yoğunluğu sağlamlaşmak için fırsatlar sunmakta.  Bu dönem sağlık kaygısı yapmadan, fazla eleştirel hareket etmeden  hareket edebilmeniz gerekmekte. Güvensiz hissettiğiniz konularda yeni kararlar alabilirsiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR

Başak burcunda gerçekleşecek olan yeniayda odağınızda finansal konular yer almakta. Gelirlerinizle ilgili bir karar aşamasına geliyorsunuz. Yeni planlamalar, yapılanmalar, anlaşmalar söz konusu olabilir. Bu dönem yaşanabilecek diğer gelişme ev ve aile koşullarıyla alakalı bir karşıtlık sonucunda harekete geçebilirsiniz.  Bu yeniayda maddi olarak güçlenme ihtiyacınız olabilir. Hedefleriniz ile ilgili kendinizi yenileyeceğiniz projeler gündeme gelebilir.  Sizi zorlayan ilişki konularında yeni bir karar alabilirsiniz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR

Başak burcunda gerçekleşecek olan yeniayda odağınızda hayatınızın genelini ilgilendirecek konular yer almakta. Özellikle ilişkiler cephesinde hareketlilikler yaşanabilir. Bu dönem dış görünüşünüzü yenilemek isteyebilir, kendinizle ilgili değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Bazılarınız için bu durum ortaklı işlerle ilgili yeni bir adım anlamına gelebilir.  Ayrıca eğitim, sosyal medya, ticaret konularında bir karara varabilirsiniz. Sizin burcunuzda gerçekleşecek olan yeniayda değerlerinizi sorgulayın ve yapıcı güçlü kararlar alın.   Bazı kişilerin bu yeni ile birlikte sağlık konularında yenilenme söz konusu olabilir.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR

Başak burcunda gerçekleşecek olan yeniayda odağınızda geri planda kalmış konular, gizli gündemler olabilir. Bu dönem ruhsal sağlığınız içsel endişeleriniz konusunda yeni durumlar gerçekleşebilir. Ayrıca genel sağlık kontrollerinizi yaptırmanız faydalı olacaktır.   Bu dönem kadınlarla ilgili yanlış anlaşılmalar yaşanabilir.  Sevgi alma verme şeklinizi, değerlerinizi derinlerinize sorgulamanız gereken bu süreçte, yeni güçlü kararlara ihtiyacınız var. Kararsızlıkları kararlılığa dönüştürmeniz gerekmekte.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR

Başak burcunda gerçekleşecek olan yeniayda odağınızda sosyal gruplar, dernekler, arkadaşlarınız yer almakta. Gelecek beklentilerinizle ilgili yeni kararlarınız söz konusu olabilir. Bazılarınız ilişkilerle ilgili, evlilikle ilgili yeni kararlar alabilir. Bu dönem gökyüzünde toprak fazlalığı da olduğu için atacağınız adımlarda gerçekçi ve net olacağınız durumlar var. Çevrenizin genişleyeceği bu yeniayda, sosyal olacağınız, dernek veya kalabalık grupların içerisinde olacağınız yeni gelişmeler olabilir. Ayrıca zorlandığınız sağlık veya iş gündemlerine çözümler üretmek isteyebilirsiniz.

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR

Başak burcunda gerçekleşecek olan yeniayda odağınızda mesleki konular yer almakta. İşinizle ilgili yeni adımlar atmayı destekleyen bir yeniay süresinde olacaksınız. Kendinize hedefler koyabilmeli, yeni projeler başlayabilmelisiniz. Bu dönem toprak elementi fazlalığı söz konusu solduğu için, sağlamlaşmak, netleşmek, kalıcı işler yapmak için harekete geçebilirsiniz.  Bu yeniay ile birlikte zorlandığınız para konularında veya ilişki konularında yeni çözümler üretebilirsiniz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR

Başak burcunda gerçekleşecek olan yeniayda odağınızda seyahatler, hukuksal konular, akademik eğitiminiz var. Bazı konularda yeni gerçekçi net adımlar atmak için gökyüzü destekliyor. Bu dönem çevrenizle kuracağınız iletişim önem arz ediyor.   Bu yeniayda sağlamlaşmak, kalıcı adımlar atmak  için gökyüzü desteğini alıyorsunuz. Bazı işlerinize resmiyet kazandırmak, projeler başlamak için yapıcı etkiler söz konusu.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR

Başak burcunda gerçekleşecek olan yeniayda odağınızda finansal konular yer almakta. Paylaşımlı gelirler, banka işlemleri, miras, nafaka konuları ile ilgili yaşanabilecek gelişmeler söz konusu. Bu dönem toprak veya gayrimenkul ile ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir.  Özellikle kadınlarla ilgili konularda fikir ayrılıkları, ani gelişmeler söz konusu olabilir. Bu yeniayda kişisel değişiminiz için, iç dünyanızda revize etmeniz gereken duygularınız olduğunu hatırlayın. Sağlam adımlar atıp, huzura kavuşabilmek için,  aldığınız sorumluluklara yön vermeye ihtiyacınız var.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR

Başak burcunda gerçekleşecek olan yeniayda odağınızda ilişkileriniz yer almakta. Ortaklı işler, evlilik ile ilgili konularda bir takım gelişmeler sizleri beklemekte. Bazı kişiler için evlilikte yenilenme veya ortak bir işe başlama gündemleri olabilir. Yeni kararlarınız, gerçekçi adımlarınız olabilir.   Yeniayda kendinize hatırlatacağınız önemli gündem, kaosun içinde kaybolmak mı, hedefleriniz için hedef belirleyip yol almak mı. Yenilenmek, mantığınızı kullanmak, akılcıl çözümler üretmek için  faydalar olacaktır.

Astrolog Nurgül DÜZENLİ

Danışmanlık ve Eğitim için aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

0533 428 47 02 nurgul.duzenli@hotmail.com

Kaynak