BALIK BURCUNDA DOLUNAY

2 Eylül 08:21 de Balık burcunun 10 derecesinde dolunay meydana gelecek. Dolunay zamanları duyguları en üst düzeyde yaşadığımız zamanlardır. Tamamlanma, sonuca varma, bazende bitiş durumları açığa çıkar. Balık dolunayında ana gündemimizde yaratıcılıklar, fedakarlıklar, yardım konuları, ruhsal ve fiziksel sağlık, manevi konular ana gündemimi oluşturacak.

Dolunay ile birlikte duygu mantık arasında dengeye getirmek istediğimiz konular gündemde .
Dolunay haritasının yükselen burcunun Terazi olması nedeniyle ve Venüs Satürn partil karşıtlığıyla ikili ilişkiler cephesinde pürüzlerin, ayrılıkların olabileceğini işaret etmekte. Bazı kişiler için ise sevilmediğini düşünme, yalnız hissetme, güven sorunu gündemleri açığa çıkabilir. Evlilik , ortaklık hukuksal konular açısından veya ilişkiler cephesinde bu dolunayın bitirici etkisi söz konusu. Sağlıksız ilişkilerin, problemli olanların ayrılık kararı gündeme gelebilir. Bazı kişiler için kadınlarla ilgili sorunlar veya gizli ilişkilerle ilgili pürüzler açığa çıkabilir.

Bu dolunayın uçurtma açı kalıbıyla ve buna bağlı büyük toprak üçgeniyle köklü kararların aniden alınabileceğini, sürprizli gelişmelerin olabileceğini işaret etmekte. İş hayatı ile ilgili uzun süredir beklediğiniz haberlerin gelmesi sonucu bir karara varma gündeme gelebilir. Bazı kişiler için ise bir üzüntü bir hayal kırıklığına bağlı yeni bir karar gündeme gelebilir. İş konularında uzun süredir çalıştığı proje üzerinde sonuç alınma şeklindede yaşanabilir.

Sağlık olarak bağırsak, sinir sistemi, ayaklar ile ilgili sağlık konuları odağımızda yer alabilir. Ayrıca zehirlenme, kimyasallar, ilaçlar, bağışıklık sistemi düşmesi, alerji, bulaşıcı hastalıklar, bağımlılıklar bu dolunayda gündeme gelebilir. Diyet yapmak veya detoksa başlamak için etkili bir dolunay olacak.
Dolunay zamanlarının kapanış, tamamlama, bırakma enerjisi olduğunu hatırlayalım. Bizi büyütmeyen o alıştığımız duyguları geride bırakalım. Yüksek enerjinin olduğu bu haftada, eleştiri, gereksiz hassasiyet, kurban bilinci, suçluluk, kaygı, mükemmeliyetçilik duygularının artık bize hizmet etmediğini fark edelim. Hayal edelim, vizyonumuzu geliştirelim, üretelim, somutlaştıralım, içsel gücümüzü elimize alalım.
Yaşlılara, kimsesizlere, sokak hayvanlarına bakım, barınma gibi desteklerde verebiliriz. Ayrıca bazı durumlarda sanatsal konular, spritüel uğraşlar, meditasyon açısında da değerlendirilebilir. Sanata, müziğe, sevgiye, iyiliğe yönelim bu dolunayın şifasıdır.
Maneviyatın açığa çıkacağı bu dolunayda, rüyalarda artışlar olacaktır.
İçimizdeki sevgi gücünü açığa çıkartırsak, koşulsuz kabul de olabilirsek bu dolunay süreci iyileştirici olacaktır.

Balık dolunayının etkileri burcunuz ve yükselen burcunuz ile birlikte okuyunuz sevgiler

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR

Dolunay gündeminizde ana konunuz sağlık, hizmet konuları, iş koşulları yer alıyor. Dolunay etkisi ile bir tedaviye başlama, sağlık konularında yoğun ilgilenme gündeme gelebilir. Bu dolunay sürecinde işe dair çalışmaya dair bir durumlar ilgili sonuca varma , bir karar alma durumu gündeme gelebilir. Bu dolunay ile birlikte geri planda olunan önemli bir konuda tamamlanma enerjisi açığa çıkabilir. Rüyalarınızda artışlar olacaktır, rüyalardan gelen mesajlara dikkat.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR

Dolunay sürece sizler için arkadaş ilişkilerinde bir karar aşamasına gelebilirsiniz. Bazı kişiler için sosyal hayatta kaygılar endişeler olabilir. Gelecek ile ilgili bir planın değişikliği gündeme gelebilir. Bazı kişiler için ise kardeşler akrabalar veya yakın arkadaşları ile ilgili problemler açığa çıkabilir
Bu dolunayın sizlere açıları olumlu olduğu için kendinizi geliştirmek için fırsatlarda gündeme gelebilir.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR

Dolunay sürece sizler için iş konularında bazı yeni kararlar gündeme gelebilir. İş değişimi, otorite ile ilgili fikir ayrılığı yer değişimleri bu dolunay ile ilgili açığa çıkabilir. Yaşamınızda önemli bir durumu kapatma gündemleri olabilir. Para harcaması, maddi konularda dengeye gelme sorunu gündeme gelebilir. Bazı kişiler için ise aile ile ilgili gündemler odağında olabilir veya bir karar alınabilir.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR

Dolunay sürece sizler için eğitim, öğretim, yolculuk, üniversite ile ilgili konularda bir karar gündeme gelebilir. Bu dolunay ile birlikte bilgi , iletişim, yakınlar hattında bir durumla sonuç alma olabilir . Ayın ilk haftası kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Diğer taraftan sağlık konuları, aile konularında durumlar ana gündeminiz olabilir

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR

Dolunay sürece sizler için maddi konularda bir karar aşamasına gelebilirsiniz. Bir harcama, para çıkışı olarakta yansıyabilir. Bazı kişiler için miras, nafaka, bankacılık konularında bir tamamlanma yaşanabilir. Sizleri psikolojik olarak bu dolunay dalgalandırabilir. Dolunay civarı günlerde duygusal dalgalanma , geri planda aile sorunları ile ilgilenme gündeme gelebilir

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR
Dolunay sizler için ilişkiler hattında hareketliliği getirmekte. Evlilik, ilişkiler, ortaklık alanında bazı kararlar gündeme getirebilir. Dolunay civarı günlerde duygusal hassasiyetler, kaygılar oluşabilir. Ayrıca yaşamınızı ilgilendiren önemli bir karar alıp, ilerleme sağlayabilirsiniz. Dolunay sürecinde sağlık endişesi yalayabilir , sağlık konuları odağınızda yer alabilir.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR

Dolunay süreci sizler için iş hayatınızda , günlük rutinlerinizde veya sağlık ile ilgili konularda bir karar durumu oluşabilir. Bazı kişiler için ise geri planda olan bazı konularda veya hukuksal konularda tamamlanma enerjisi açığa çıkabilir.
Bu dolunay sizler için ruhsal farkındalık, manevi çalışmalar açısından faydalar getirebilir, rüyalarda artış olabilir

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR

Dolunay süreci sizler için aşk ilişkiler çocuklarla ilgili konularda bir tamamlanma durumu oluşabilir. Bir durumu bitirme kararı alabilirsiniz. Bazı kişiler için sosyal gruplar, arkadaşlıklar hattında yeni bir karar gündeme gelebilir. Dolunay civarı günlerde kaygılarınızı artırmak yerine, değişimi kabul etmek, hayata güvenmek, manevi çalışmalara yönelmek fayda sağlar.

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR
Dolunay süreci sizleri ev hanesi etkiliyor. Aile, ev, emlak konularında yeni bir karar gündeme gelebilir. Ev içinde yeni bir karar alıp, değişiklikler yapabilirsiniz. Bazınkişiler için ise iş konularına çözüm üretebilirler. Bu dolunayda sizler içinde rüya artışı gündeme gelebilir.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR

Dolunay süreci sizler için iletişim aksilikleri yaşatabilir. Yakın çevrenizde yanlış anlaşılmalar olabilir. Kardeşler akrabalarla ilgili bir karar alma aşamasına gelinebilir. Bazı kişiler için ise yolculuklar eğitim ticaret ile ilgili bir durumu bitirme ile ilgili konular gündeme gelebilir. Bu dolunayın sizlere yaptığı olumlu açıları ile gündemlerinize daha duygusal, duyarlı yaklaşımlarınız gündeme gelebilir

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR
Dolunay süreci sizler için birlikte para konularında bir yeni durum oluşabilir. Bir para harcama artışı, maddi konularda bir karar alma durumu gündeme gelebilir. Bazı kişiler için uzun süredir alamadığı bir para var ise , bu dönem almak için fırsatlar olabilir. Dolunay süresinde psikolojik olarak kaygı endişe durumu oluşabileceği için , açık hava olmanız, doğaya açılmanız fayda sağlayacaktır

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR

2 Eylül tarihinde yaşanacak dolunay ile birlikte sizler için önemli bir süreç olacak. Hayatınızla ilgili veya ilişkilerle ilgili önemli bir karar alabilirsiniz. Bir durumu kapatma, bitirme enerjisi çalışırken, bir durumla ilgili netleşebilirsiniz. Bu dolunay sizler için karar aldırtıcı etkileri açığa çıkartmakta. Özellikle birlikteliklerde, evlilik veya ortaklı işlerde yeni kararlar alınabilir. Bu dolunayda sağlık olarakta hassasiyetleriniz olabilir, fiziksel görüntünüzle ilgili kararlar alabilirsiniz. Diyete başlamak için uygun bir dolunay etkisi olacak.

Nurgül DÜZENLİ
Astrolog Nurgül DÜZENLİ
Danışmanlık ve Eğitim için aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.
0533 428 47 02 nurgul.duzenli@hotmail.com