OĞLAK BURCUNDA DOLUNAY 2023

EYLÜL AYLIK BURÇ YORUMLARI

Aylık Astrolojik Genel Etkiler

Yoğun gündemleri olan Eylül ayı bizleri bekliyor. Öncelikle 2 Eylül tarihinde saat 08:21 de  10 derece   Balık dolunay yaşanacak.  Bu dolunay sağlık, iş çalışma koşulları, hizmet ettiğimiz konularda bir karar aşamasına getirecek etkide. Duygusal dalgalanmalar gündeme gelebilir.

6 Eylül tarihinde Venüs Aslan burcuna geçiş yapıyor, Merkür de Terazi burcuna geçiş yapıyor. İlişkiler cephesinde hareketliliklerin olacağı bir süreç başlamış olacak.

Mars Koç burcunda retro hareketi başlıyor. 10 eylül -14 Kasım tarih aralığında retro olacak olan mars bizler için önemli etkileri açığa çıkartacak. Hareketlerde, hedeflerde, başlangıçlarda yavaşlama enerjisi hakim olacaktır. Engellenme, çözümsüz kalma, manipülasyon enerjisi yoğun deneyimlenecek.   Dünyasal olarak zorlu etkilerin açığa çıkabileceği bir dönemden geçeceğiz. Dünya ekonomisinde zorlanma, mücadele, stresli, etkiler gündemde olacak.  Bu dönemi ileri gitmek dönemi değil eski işlerimizi tekrar değerlendirmek zamanı olarak değerlendirmekte fayda var.

13 Eylül tarihinde Jüpiter retrosu bitiyor ve bolluk bereket iş koşullarında duraksama yapan konularda hareketlenmeler başlıyor.

17 Eylül saat 14:00 de Başak burcunun 25 derecesinde bir yeni ay gerçekleşecek. Sağlık, iş koşulları, kariyer konularında yeni kararların alınacağı bir yenilenme sürecinde olacağız.

Bu ayın sizlere olan etkisini burcunuz ve yükselen burcunuz ile birlikte okuyunuz sevgiler.

Burçlara Göre Genel Etkiler

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR   

2 Eylül Balık dolunayı ile birlikte gündeminizde sağlık konuları, hastane işleri olabilir.   Aynı zamanda bir tedaviye başlama, sağlık konularında yoğun ilgilenme gündeme gelebilir. Ayrıca bu dolunay sürecinde işe dair çalışmaya dair bir durumlar ilgili sonuca varma , bir karar alma durumu gündeme gelebilir. Bu dolunay ile birlikte geri planda olunan önemli bir konuda tamamlanma enerjisi açığa çıkabilir. Rüyalarınızda artışlar olacaktır, rüyalardan gelen mesajlara dikkat

6 Eylül tarihinde Venüs Aslan ve Merkür terazi  burcunda transit etmesi ile birlikte sizler için aşk konularında ve çocuk konularında keyifli bir süreç başlıyor olacak. kendinizi daha iyi ifade edeceğiniz bu dönem , bol sohbetler gündeme gelecektir.

10 Eylül tarihinde Marsın sizin burcunuzda geri gidecek olması oldukça önemli. Bu dönem harekete geçmede zorluk, bastırılmış öfke, ikili ilişkilerde sorunlar açığa çıkartabilir.  Ağustos ayında başlattığınız konularla tekrar ilgilenme, eskiden kalan bir sorunun çözümü ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Sakarlıklara dikkat etek gereken dönemden geçmektesiniz. Sizi zorlayan konularda yeniden değerlendirme süresinde olacaksınız, geçmiş odaklı hareket edebilirsiniz veya harekete geçme zorlukları olabilir.

17 Eylül tarihinde gerçekleşecek olan yeniayda uğraştığınız, çözüm bulmaya çalıştığınız sağlık konuları ile ilgili yenilenmeler gündeme gelebilir. Bazı kişiler için ise iş çalışma koşullarında, hizmet ettiği konularda yenilenmeler gündeme gelebilir.  Kariyeriniz için yeni kararlar alabilirsiniz veya yeni bir yön belirleyebilirsiniz. Bazı kişiler için ise evcil hayvanlarla ilgili eni gündemler olabilir.

Genel olarak çok çalışacağınız, bazen kaygılanacağınız, sağlık konularıyla ilgileneceğiniz bir ayda olacaksınız.  ancak diğer taraftan da ilişkilerden, aşktan , çocuklardan fırsat yakalayacağınız bir ay olacak. Eylül ayının koç burçlarına en yüksek fayda ile gelmesini diliyorum.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR  

Merhaba sevgili boğalar son yıllarda yoğun değişimler yaşıyorsunuz, hayata bakışınız değişiyor , yeni kararlar alacağınız bir eylül ayı sizleri bekliyor.

2 Eylül tarihinde gerçekleşecek olan dolunay ile birlikte arkadaş ilişkilerinde bir karar aşamasına gelebilirsiniz. Bazı kişiler için sosyal hayatta kaygılar endişeler olabilir. Gelecek ile ilgili bir planın değişikliği gündeme gelebilir. Kadınlarla ilgili anlaşmazlıklar olabilir, seyahat konularında değişiklikler olabilir.

6 Eylül tarihinde Venüs Aslan burcuna geçiş yapıyor , Merkür de terazi burcuna geçiş yapıyor . Sizler için yaratıcılığın, ev konularında faydaların, aileden destek aldığınız bir dönemde olacaksınız.

10 Eylül tarihinde başlayacak Mars retrosu size sizler için geri planda olan konularda stres yaşatabilir. İç dünyanızda bastırılmış öfkeler olabilir.  Kendi gücünüzden şüphe etmeden , kararlı durmanız gereken bir dönemden geçmektesiniz. Bazı kişiler için eğitim hattında veya yolculuklarla ilgili pürüzler, gecikmeler olabilir. Uzun süredir uğraştığınız çözemediğiniz bir eğitim sorunu var ise bu retro ile tamamlama sağlayabilirsiniz. Bu retro sürecinde ya birilerine içten içe kızarsınız, yada eski kızgınlıklarınızı şifalandırırsınız seçim sizin

17 Eylül tarihinde gerçekleşecek yeniay ile birlikte çocuk ile ilgili yeni bir karar gündeme gelebilir. Bazı kişiler için ise yeni bir ilişki başlangıcı olabilir . Bu yeniay sizleri daha iyi ve keyifli hissettirecek bir etkide olacak. Yeni bir durumu başlatmak için bu tarih sonrasını kullanabilirsiniz. Ayrıca yeni bir hobi, yaratıcılık veya sahne gerektiren konularda yeni bir başlangıç için değerlendirilebilir.

Eylül ayı genel olarak iş konularında fırsatlarınız olabilir, ancak iyi planlamakta fayda var.  Eylül döneminde endişe yapmadığınız takdirde, desteklenen etkilerden geçiyor olacaksınız

Eylül ayınızın en yüksek fayda ile geçmesini dilerim.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR  

Merhaba sevgili ikizler  arkadaşlarım, eylül ayı sizden önemli kararlar bekliyor. Ev iş koşulları önceliğinizde yer alacak.

2 Eylül tarihinde gerçekleşecek olan dolunayda iş konularında bazı yeni kararlar gündeme gelebilir. İş değişimi, otorite ile ilgili fikir ayrılığı yer değişimleri bu dolunay ile ilgili açığa çıkabilir. Yaşamınızda önemli bir durumu kapatma gündemleri olabilir. Para harcaması, maddi konularda dengeye gelme sorunu gündeme gelebilir.

6 Eylül tarihinde Venüs Aslan burcuna geçiyor, Merkür terazi burcuna geçiyor . Bu durumda sizler için faydalı etkiler açığa çıkmakta. İletişimsel faydalar, dışa dönük olma, aşk konularında faydalar açığa çıkabilir.  Yakın çevreden ilişkiler yaşama potansiyeli var.

10 Eylül tarihinde Mars retrosu sizler için arkadaşlıklar cephesinde veya sosyal gruplarla alakalı  eskiden süre gelen bir konunun tekrar açığa çıkması, eskiden gelen bir durumla yüzleşme enerjisi çalıştırabilir. Bazılarınız için eski arkadaşlıklar gündeme gelebilir. Bu retro süresinde maddi konularda harcamalarda artış olabilir.

17 Eylül tarihinde gerçekleşecek olan yeniay ile birlikte,  ev yuva adres değişimi ile ilgili bir gündem oluşabilir. Bazı kişiler için aile içinde yeni bir karar gündeme gelebilir. Bu yeniay ile birlikte yaşamınızın kökleri ile ilgili bir karar verebilirsiniz.

Bu yeniay sizler için iş ve ev dengesiyle ilgili yeni bir karar gündeme getirebilir. Ancak enerjinizin iyi olduğu bir ayda olacaksınız.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR  

2 Eylül tarihinde gerçekleşecek dolunay ile birlikte eğitim, öğretim, yolculuk, üniversite ile ilgili konularda bir karar gündeme gelebilir. Bu dolunay ile birlikte bilgi , iletişim, yakınlar hattında bir durumla son uç alma gündeme gelebilir.  Ayın ilk haftası kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz.

6 Eylül tarihinde Venüs Aslan burcuna geçiyor, Merkür terazi burcuna geçiyor. Bu durum sizler için keyif, konfor, güzellik, estetik, giyim gibi konularda para harcamanız olabileceğini işaret etmekte. Aynı zamanda ev konularında hareketlilikler olabilir.

10 Eylül tarihinde Marsın retro yapması ile birlikte iş konularında gecikmeye hataya açık bir etkide olacaksınız. Ayrıca eskiden görüştüğünüz iş arkadaşları ile görüşülebilir veya eski iş sorunları tekrar gündeme gelebilir.  İş konularında yeni başlangıç yapmak için verimli bir dönemde olunmayacak.

17 Eylül tarihinde gerçekleşecek yeniay ile birlikte yeni bir fikir gündeme gelebilir. Bazı kişiler için yakın çevresi, en sevdikleri, akrabaları ile ilgili bir yeni durum gerçekleşebilir.  Bazı kişiler için iş konularında yenilenmeler gündeme gelebilir.

Eylül ayında sizler için düşüncelerinizi dış dünyaya aktarmak için , kendinizi doğru ifade etmek için fırsatlarınız olacak.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR 

Merhaba aslan arkadaşlarım sizler için hareketli, dışa dönük sosyal etkiler olduğu bir eylül ayı olacak.

2 Eylül tarihinde meydana gelecek olan dolunayda maddi konularda bir karar aşamasına gelebilirsiniz. Bir harcama, para çıkışı olarakta yansıyabilir. Bazı kişiler için miras, nafaka, bankacılık konularında bir tamamlanma yaşanabilir.  Sizleri psikolojik olarak bu dolunay dalgalandırabilir.

6 Eylül tarihinde Venüs Aslan burcuna geçiyor, Merkür terazi burcuna geçiyor. Bu süreç sizler için dış dünyaya daha sevgi dolu, daha barışçıl hareket edeceğiniz bir süreç olacak. Kendinize daha özenle yaklaşabilirsiniz, imajınızı yenilemek isteyebilirsiniz. Ayrıca etrafınızda zarif konuşmalarınızla dikkat çekebilirsiniz. Bazı kişiler için ise ilişkilerden yana fırsatlar gündeme gelebilir.

10 Eylül tarihinde marsın retro hareketine başlaması ile birlikte, eğitim, yolculuk, satış pazarlama, ticari konular ile ilgili bir gecikme, engel pürüz gündeme gelebilir. Sosyal medya konularında, anlaşmalarda , imzalarda dikkatli olunması gereken bir dönemde olacaksınız, hatalar olabilir.

17 Eylül tarihinde gerçekleşecek yeniay birlikte kazançlarınızla ilgili bir yenilik enerjisi gündeme gelebilir.

Evet sevgili aslanlar  bu ay gündeminizde para var. Kazançlarınızın artacağı bu dönem kendinize daha çok güveneceğiniz etkiler var.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR  

2 Eylül tarihinde gerçekleşecek olan dolunay ile birlikte evlilik ile ilgili, birlikteliklerle ilgili, bir karar aşamasına gelinebilir. Uzun süredir var olan bir konunun kapanış enerjisi açığa çıkabilir.

6 Eylül tarihinde Venüs Aslan burcuna geçiyor, Merkür terazi burcuna geçiyor. Bu durum ilişkiler cephesinde veya finansal konularda geri planda bazı konular gündeme gelebilir. Eşin veya ortağın gelirinde pürüzler açığa çıkartabilir. İlişkilerle ilgili gizli , geri planda olan konularla ilgilenmeniz oluşabilir.  Maddi konularda hareketlilik yaşanabilir ancak daha çok kendi yeteneklerinizle ilgili para kazanabilirsiniz.

10 Eylül tarihinde Mars Koç retrosu başlıyor ve bu durum sizler için maddi konularda eskiden gelen bir sorunun çözümü için fırsat verebilir. Bazılarınız kredi ile ilgili veya borçlarla ilgili konularla ilgilenebilir. Bu retro süreci sizleri psikolojik olarak bastırılmış öfke yaratabilir. Ayrıca aşk veya çocuklar konularında pürüz çıkaran gelişmeler olabilir.

17 Eylülde sizin burcunuzda gerçekleşecek olan yeniay ile birlikte hayatınızda yeni bir karar alma aşamasına geliyorsunuz. Birlikteliklerle ilgili bir yenilenme durumu olabilir. Yaşamınızda ihtiyaç duyduğunuz hizmet ettiğiniz alanlarla ilgili bir yenilik enerjisi gündeme gelebilir.

Özellikle ayın son 20 sinden sonra parasal konularda gelir artışınız, kendinizin çalışarak kazandığı gelirlerinizde artışlar olabilir.

Sevgili başaklar yaşamı daha analiz ederek , akışına bırakabileceğiniz bir ay olmasını diliyorum.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR  

Merhaba sevgili terazi burçları  bir taraftan hareketlisiniz, diğer taraftan ilişkiler cephesinde sorunlarla uğraşıyorsunuz.

2 Eylül tarihinde gerçekleşecek dolunay enerjisi ile birlikte iş hayatınızda , günlük rutinlerinizde veya sağlık ile ilgili konularda bir yenilenme durumu oluşabilir. Bazı kişiler için ise geri planda olan bazı konularda veya hukuksal konularda tamamlanma enerjisi açığa çıkabilir.

6 Eylül tarihinde Venüs Aslan burcuna geçiyor, Merkür terazi burcuna geçiyor.  Bu durum sizler için güzel etkileri açığa çıkartıyor. Daha sosyal, dışa dönük, arkadaşlarınız tarafından desteklendiğiniz, daha çok iletişim sağladığınız bir dönemde olacaksınız, kazançlarınız artabilir.

10 Eylül tarihinde Marsın geri gitmesi ile birlikte ilişkiler cephesinde pürüzler olabilir, evlilikte veya ortaklı konularda bazı pürüzler oluşabilir. İlişkilerde yanlış anlaşılmalar, hatalar, tartışmalar , eski gündemlerin açığa çıkması gündeme gelebilir.  Evlenmek  veya ortaklı iş başlatmak için uygun bir zamanda olmayacaksınız

17 Eylül tarihinde yaşanacak yeniay ile birlikte iç dünyanızda bir durumun karar veriyorsunuz. Bu durum geri planda sizler için bir haber alma bir duyum konusu olabilir . bazı kişiler için ise eğitim, hukuksal konular, yolculuklarla ilgili yeni gelişmeler gündeme gelebilir.

22 Eylül tarihinde Güneş sizin burcunuz da ilerliyor olacak ve kendinizi daha iyi ifade edeceğiniz, ön planda olacağınız  bir dönemde olacaksınız.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR  

2 Eylül tarihinde gerçekleşecek olan dolunayda aşk ilişkiler çocuklarla ilgili konularda bir tamamlanma durumu oluşabilir.  Bir durumu bitirme kararı alabilrisiniz.

6 Eylül tarihinde Venüs Aslan burcuna geçiyor, Merkür terazi burcuna geçiyor. Bu sizin için kariyerde faydalar olabilir, iş konularında destekler alabilirsiniz ancak retrolarıda dikkate almakta fayda var. Ayrıca bazı konularda geri planda konuşmalar, dedikodular konusunda dikkatli olmanız gereken bir dönemde geçmektesiniz. Bilgi alışverişinde özenli olmak gereken bir dönemde olacaksınız.

10 Eylül tarihinde Marsın retro yapmasıyla birlikte iş konularında pürüzler oluşabilir. Motivasyon sorunları, sağlık sorunları gündeme gelebilir. Bağışıklık sisteminizi güçlü tutmanız gereken bir dönemde olacaksınız. Bu dönemi işlerinizi toparlama, eski işleri halletme olarak değerlendirme gündeme gelebilir.

17 Eylül tarihinde gerçekleşecek olan dolunayda sosyal gruplar, arkadaşlıklar cephesinde bir yenilenme durumu açığa çıkabilir. Bazı kişiler için aşka dair , ilişkilere dair yeni bir kararda gündeme gelebilir.

22 Eylül sonrası daha içe dönük, geri planda olacağınız bir dönem olabilir.  Sizler için geriye çekilip hazırlık yapma dönemi diyebiliriz.

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR 

2 Eylül tarihinde yaşanacak dolunay sizler için, ev hanesi etkiliyor. Aile, ev, emlak konularında yeni bir karar gündeme gelebilir. Ev içinde yeni bir karar alıp, değişiklikler yapabilirsiniz.

6 Eylül tarihinde Venüs Aslan burcuna geçiyor, Merkür terazi burcuna geçiyor.  Bu durum sizleri hareketlendiren, motivasyonunuzu artıran bir etki olacak. Konuşkan, dışa dönük sosyal olacağınız bir dönemde olacaksınız. İlişkilerden fırsatlar yakalayabilirsiniz.

10 Eylül Mars retrosu ile birlikte bazı yavaşlıklar olabilir, geri çekilmeler gündeme gelebilir. Ancak bu dönemi bir hazırlık evresi olarak değerlendirmek gerekir. İlişkiler veya çocuk konularıyla ilgili bazı pürüzlerle uğraşabilirsiniz. Eski ilişkilerle karşılaşmalar olabilir, geçmişten kişilerle bir araya gelme olabilir.  İşlerin ilerleyişi istediğiniz hızda gitmese bile , eski işleri halletmek için değerlendirmek gerekir.

17 eylül tarihinde yaşanacak yeniay  ile birlikte kariyerinizde yeni bir adım sizleri bekliyor. İş koşullarında yeni bir bakış açısı ile bir yeni karar alıp devam edebilirsiniz. Satış pazarlama, iletişim, eğitim konularında faydalar sağlayabilirsiniz. Bu tarih sonrası yeni başlangıç yapabilirsiniz.

Eylül ayı genel olarak gündeminizde ev ve iş konularında yeni kararları sizlere getiriyor.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR 

Merhaba sevgili oğlaklar eylül ayında yeni hedefler belirleyip ilerleme zamanında olacaksınız. Ancak genel olarak yıl sonuna kadar biraz daha sabır göstermenizi tavsiye ederim. Son yıllarda yaşadığınız zorlu gündemlerin yıl sonu itibari ile azalacağını söyleyebiliriz.

2 Eylül tarihinde yaşanacak dolunay sizler için iletişim aksilikleri yaşatabilir. Yakın çevrenizde yanlış anlaşılmalar olabilir. Kardeşler akrabalarla ilgili bir karar alma aşamasına gelinebilir. Bazı kişiler için ise yolculuklar eğitim ticaret ile ilgili bir durumu bitirme ile ilgili konular gündeme gelebilir.

6 Eylül tarihinde Venüs Aslan burcuna geçiyor, Merkür terazi burcuna geçiyor. Bu süreç sizler için bu durum sizler için maddi konularda faydalar açığa çıkartabilir, kredi , borç , miras, nafaka konularından faydalar görülebilir.  Ayrıca kariyerinizde daha aktif konuşkan ve hareketli olacağınız etkiler var.

10 Eylül tarihinde Mars retrosunun başlaması ile birlikte sizler için dikkatli hareket etmeniz gereken bir dönemde olacaksınız. Sağlığınıza daha özenli olmanız gereken bir etki sizleri bekliyor. Özellikle aile ev konularında tartışmalar olabilir. Aile içinde eskiden kalan konular tekrar gündeme gelebilir. İyi değerlendirebilmek adına ev içinde tamirat işleri yapılabilir, evde spor aktiviteleri yapmakta faydalı olabilir. Karar vermede zorlanmalar olabilir.

17 Eylül tarihinde yaşanacak yeniay sizler için motive edici olacaktır. Kendinizi toparlamak adına  faydalar açığa çıkabilir. Eğitim, yolculuk, hukuksal konular, yabancılar hattından faydalar görme potansiyeliniz olabilir. Ancak genel olarak ay genelinde destekler aldığınız açılar daha yoğun olduğu için, iyi bir plan yaptığınız takdirde faydalar görebilirsiniz.

Oğlaklar için eylül ayı genelinde temkinli hareket etmeleri gerektiğini, tepkisel olmadan işlerini yürütmelerini gerektiğini tekrar hatırlatmakta fayda var.

 KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR   

2 Eylül tarihinde yaşanacak olan dolunay ile birlikte para konularında bir yeni durum oluşabilir. Bir para harcama durumu, maddi konularda bir karar alma durumu oluşabilir. Bazı kişiler için uzun süredir alamadığı bir para var ise , bu dönem almak için fırsatlar olabilir.

6 Eylül tarihinde Venüs Aslan burcuna geçiyor, Merkür terazi burcuna geçiyor. Bu durum sizlerin ilişkiler cephesini hareketlendiriyor. Evlilik ve ortaklık işlerinden faydalar görebilirsiniz.  Ayrıca ifadelerinizi daha güçlü ortaya koyacağınız,  konuşkan olacağınız bir dönemde olacaksınız. Bazılarınız için seyahat veya eğitim gündemleri açığa çıkabilir.

10 Eylül tarihinde başlayacak Mars retrosu sizler için yakın çevre koşullarında uzun süredir yaşadığınız gündemlerin daha da çok önceliğinizde olacağı durumlar var. İletişim aksilikleri, yakınlarınızla anlaşama, kardeşlerle ilgili sorunlar,  teknolojik pürüzler gündeme gelebilir. Bazı kişiler için içten içe otorite veya iş koşullarına kızgınlıklar olabilir.

17 Eylül tarihinde yaşanacak olan yeniay ise sizler için yine ekonomik koşullarınızı etkilemekte. Miras, nafaka, borçlar, krediler hattında avantajlar yakaladığınız durumlar gündeme gelebilir. Bazı kişiler için başkalarının parasından yana fırsatlar olabilir, eşin gelirinde artışlar olabilir.

Eylül genelinde sizler için maddi konularda önemli kararlar alacağınız durumlar sizleri bekliyor olacak.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR  

2 Eylül tarihinde yaşanacak dolunay ile birlikte sizler için önemli bir süreç olacak. Hayatınızla ilgili veya ilişkilerle ilgili önemli bir karar alabilirsiniz. Bir durumu kapatma, bitirme  enerjisi çalışırken, bir durumla ilgili netleşebilirsiniz.  Bu dolunay sizler için karar aldırtıcı etkileri açığa çıkartmakta. Özellikle birlikteliklerde, evlilik veya ortaklı işlerde yeni kararlar alınabilir. Bu dolunayda sağlık olarakta hassasiyetleriniz olabilir, fiziksel görüntünüzle ilgili kararlar alabilirsiniz. Diyete başlamak için uygun bir dolunay etkisi olacak.

6 Eylül tarihinde Venüs Aslan burcuna geçiyor, Merkür terazi burcuna geçiyor. Bu durum sizler için eşin geliri ile ilgili veya ortaklı işler geliri ile ilgili faydalar açığa çıkabilir. Başkasının parası ile ilgili durumlar öncelikli olacaktır. Kredi başvuruları yapılabilir.

10 Eylül tarihinde Mars retrosunun başlaması ile maddi konularda para çıkışı olabilir, giderler artabilir. Bazı kişiler için uzun süredir alamadığı bir para var ise alabilir.

17 Eylül tarihinde yeniay ile birlikte evlilik ilişkiler hattında bir yenilik enerjisi gündeme gelebilir birlikteliklerde yeni bir karar gündeme gelebilir. Başkalarıyla bir arada olmak, eşin hayatında olabilecek bir yenilikle yeni kararlar olabilir. Ayrıca bir iş ile ilgili veya evlilik ile ilgili karar almak içinde değerlendirebileceğiniz bir yeniay olacak.

 

Astrolog Nurgül DÜZENLİ

Danışmanlık ve Eğitim için aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

0533 428 47 02  nurgul.duzenli@hotmail.com