terazi burcunda dolunay

İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ İLE İLGİLİ TÜYOLAR

Bir doğum haritasını İlişkiler Astrolojisi çerçevesinde değerlendirmek bir çok detayı bir arada yorumlamayı gerektirir.  Denge, sevgiyi paylaşma şeklimiz, uyum veya uyumsuzluklarımızı natal haritalarımızda okuruz. Astroloji eğitimlerimde ve  sinastri danışmanlıklarımda dikkat ettiğim detaylardan biraz bahsedelim ;

Bir doğum haritasında Ay ve Güneş, üçgen veya atmışlık açısı ile ilişki uyumlu uzun soluklu olabilir. Güneş ve Ay, karşıt, kare, 150 lilik açılar uzun vadede ilişkilerde çatışma, uyumsuzluk yaratır.

Kadın haritasında Güneşin ve Mars’ın açıları erkek hakkında bilgi verir. Erkek haritasında Ay ve Venüs’ün açıları, kadın hakkında bilgi verir.
 
Partnerlerin junolarının birbirine uyumlu açı yapıyor olması veya Junonun Güneş, Ay, Venüs, köşe evler ile bağlantı olması, kişilerin birbirini evlilik için veya ciddi ilişki için düşündüğünü gösterir.
 
Kadın haritasında Güneşin güçsüz olması erkeğin zayıf olacağını gösterir. Erkek haritasında Ayın güçsüz olması kadının zayıf olacağını gösterir.
 
Genel olarak Venüs, kadın ve erkek içinde incelenmesi gereken yerleşimdir. Zayıf yerleşimde veya zarar görüyorsa ilişkiler cephesinde sevgiyi yansıtma sorunları olacaktır.
 
Ay Güneş zıtlıkları anne babadan öğrendiği ilişki modelinde problem olduğunu da gösterir. Üzerinde derinlemesine bir çalışma yapması, kendi değerini öğrenmesi için alternatif çalışma modellerine yönelmesi iyi olacaktır.
 
Ayrıca natal haritanızda Venüsünüzde sorununuz var ise, sevgi alma verme üzerinde çalışmanız gerekir, kalp çakranızı şifalandırdıkça dengelenmeler başlar.
Saf sevgiyi, öz şefkati öğrendikçe ilişkiler düzenlenir. Önce kendi değerinizi yükseltip sonrasında etrafınıza sevginizi özgürce ifade etmeye başlayın. Her gün en az bir kişiye sarılın, takdir ve sevgi sözü kullanın, bir ihtiyaç sahibine yardım edin.
 
Bu konuda tekrar gönderi yapacağım, ilişkiler astrolojisinde konuşacak konularımız oldukça fazla, sevgiyle kalın
 
Astrolog Nurgül Düzenli

 

İlişkiler astrolojisinde önemli olan Junoyu okumak için tıklayınız.

 

Takipte kalın, devamı gelecek…

Astrolog Nurgül DÜZENLİ