KOÇ BURCUNDA YENİAY 2023

JUPİTER BALIK BURCUNA GEÇİŞ YAPIYOR

 
Jüpiter’in yöneticilikte olduğu Balık burcundaki transiti, uzun süredir kaybettiğimiz inancı yeniden hatırlamamızı sağlama potansiyeli olacaktır.
 
-Jüpiter Balık transit tarihleri
29 Aralık 2021 -11 Mayıs ve
28 Ekim 2022- 20 Aralık 2022
 
-Jupiter Koç transit tarihleri
11 Mayıs -28 Ekim
 
2022 yılının zorluklarına rağmen Jupiter Balığın Ay düğümlerini desteklemesi, bu dönemin bazıları içinde şifalanma iyileşme süreci olacağını işaret etmekte.
 
Jüpiter Balık transitinin ana konusu yaratıcılık, sanat, estetik, güzellik, sağlık, psikoloji, spritüel konularda faydalar olacağı bir dönemi işaret etmekte. Diğer taraftan bu transit ile, şifa adına güzel gelişmeler olabileceği için, aşılar ilaçlarla ilgili faydalar açığa çıkabilir.
 
Ayrıca umut etmeyi, hayal etmeyi, iyileşmeyi, yardım severliği daha çok önceliğimize alacağız. Maneviyatımızın yükselmesi ile, ruhumuzun sesine kulak vereceğiz ve daha iyimser yaklaşımlar devreye girecek. Gökyüzünün desteğini almak için doğru zamanda doğru eylemleri yapabiliyor olmak gereklidir. Fırsatlar her daim vardır, önemli olan bu fırsatları değerlendirtebilmektir.
 
Jüpiter’in Balıkta transit edeceği tarih aralığında fayda görecek burçlar
(Balık, Akrep, Yengeç, Boğa, Başak, Oğlak)
 
Bu geçişin size etkisini burcunuz ve yükselen burcunuz ile birlikte okuyunuz
 
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR
 
2022 yılında genel olarak manevi olarak zenginleşme sürecinde olacaksınız. Bu transit ile kendi duygu dünyanızla, iç benliğinizi anlama döneminiz başlıyor. Şifalanma, bir durum için hazırlık, fiziksel ve psikolojik iyileşme dönemi de diyebiliriz. İnzivada kalarak bir durumun hazırlığı olabilir veya yurtdışı, şehir dışı ile ilgili gelişmeler olabilir. Özellikle sağlık konuları, ruhsal konular, rüyalar, yalnız yaptığınız çalışmalar açısından destekleneceğiniz zaman sizleri bekliyor. Bu durum içsel bir güven ve inanç sağlayacaktır. Jüpiter balıkta soyut bir şans verirken, yaz ayları somut fırsatları yaşayacağınız bir dönemde olacaksınız
 
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR
 
2022 yılı sizin için önemli değişimlerin gerçekleştiği unutulmaz bir yıl olacak. Jupiter Balık transiti ile sosyal hayatınızda hareketlilik gelecek ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız. Bu dönem çevreniz genişleyecek, bilgili, kültürlü, varlıklı kişilerin desteğini almaya başlıyorsunuz. Ayrıca bu süreçte sosyal gruplar, grup aktivitelerinde bulunabilirsiniz. Bazıları için aşk ve çocuklarla alakalı ilerleme ve fırsatlar gündeme gelebilir. Tutulmaları deneyimleyeceğiniz 2022 yılında, mayıs ayına kadar Jüpiter sizleri yoğun bir şekilde destekleyecek
 
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR
 
2022 yılında şans alanınız kariyer ve iş konuları olacak. Statünüzün yükseleceği, değer göreceğiniz bir dönem sizi bekliyor. Kariyer konularında destekleneceğiniz bu tarih aralığında, işinizde terfiler gündeme gelebilir, ailenizin desteğini alabilirsiniz. Diğer taraftan aile kurma, evlenme gündeme gelebilir. Bu dönem tembellik yapmak veya kararsız olmaktan uzak kalmak gerekir. Jüpiter balık transiti kariyer alanınızdan geçerken yakalayacağınız fırsatları kalıcı hale getirebilmeyi öğrenmek gerekir. Kararsızlık enerjini dengeleye bilmeniz gerekir.
 
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR
 
2022 yılında genel etkilerde şans fırsat sizlerle olacak. Jüpiter balığın desteğini alıp ilerleme ve kendinize güven duygunuz gelecek. Bol seyahat, tatil, dışa dönük bir zaman olma, yurtdışı alanından desteklerde açığa çıkacak. Ayrıca yeni eğitimler alabilir, yayıncılık ile ilgilenebilir, hukuksal süreçlerinizden faydalar görebilirsiniz. Bu geçiş sizlerin maneviyatınıza olumlu etki yaratacak, inançlarınız artacak, daha iyimser etkiler altında olacaksınız. Bazıları için çocuk sahibi olma, bazıları için sosyal hayatın genişlemesi, bazılarına ilişkilerden ve aşktan faydalar sağlayacağı bir süreçte olacak.
 
ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR
 
2022 yılı sizin için oldukça önemli değişimler var.  Şans fırsat yakalayacağınız alanınız maddi konular olacak. Yıl içerisinde bazen zorlandığınızı hissetseniz de ilerleme ve değişim sizlerle olacak. Köklü bir yatırım yapabilirsiniz veya beklediğiniz miras, nafaka, kredi konularında gelir artışı gündeme gelebilir. Diğer taraftan maddi sorunlar var ise bunları çözmek için harekete geçilebilir. Ruhsal gelişim açısından değerlendirdiğimizde, manevi konularda derinleşme, korkularını iyileştirme fırsatı da sağlanabilir. Yıl içerisinde önemli bir yön değişimi gerçekleşirken, maddi olarak başkalarının desteğini alacaksınız. İş ve kariyer konularında önemli değişimler sizleri bekliyor olacak. 
 
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR
 
2022 yılında desteklenen şanslı etkileriniz var. Hayatınızın genelinde destekler alacağınız bu dönem, etrafınızdaki kişilerin yardımını ve ilgisini göreceksiniz. Evlilik hayatında olumlu gelişmeler, eşin desteği ve iş yaptığınız kişilerden faydalar açığa çıkabilir. Bu geçiş sizlere iş, kariyer hayatında ve sosyal çevrenizde gelişmelerin ve zenginleşmenin işareti olabilir, fırsatları değerlendirin. Bu geçiş akışa bırakmayı ve inanmayı öğretecek. Sorunları abartmadan, her durumu fazla analiz etmeden ilerlemeniz gerekmekte. Bu dönem küçük değil, daha büyük düşünme sürecinde olacaksınız
 
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR
 
2022 yılında Jüpiter sizin günlük rutinlerinizi hızlandırıyor, yoğunluklarınız artacak. Sorumluluklar, hizmet ettiğiniz alanlar, sağlık koşulları, iş çalışma koşullarından faydalar fırsatlar göreceksiniz, iş arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız. Diğer taraftan sağlık sorunları olanlar var ise bu dönem şifalanmak, iyileşmek için faydalı bir zaman diliminde olunacak. Sizin için şanslı dönem yaz aylarında daha çok açığa çıkmakta Günlük rutinleriniz değişiyor ve iş yaşamınızda yolculuklar artabilir
 
AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR
 
2022 yılı sizin için önemli köklü değişimlerin olduğu bir süreç olacak. Bu değişimleri yaparken Jüpiter balığın desteğini alacaksınız. Yıl içinde inişler ve çıkışlar gerçekleşse de bilinçli olanlar açısından faydalar açığa çıkacak. Bu durum sizler için ilişkiler cephesinde faydalar göreceğiniz durumları işaret etmekte. Yeni bir ilişki başlangıcı olabilir, bazı kişiler için çocuk konularından faydalar göreceği veya çocuk sahibi olma etkisi var. Ön planda yapılan işlerden, yaratıcılıktan, hobilerden, sanattan, riskli yatırımlardan fayda göreceğiniz durumlar gündeme gelebilir.
 
YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR
 
2022 yılında Jüpiter balık transiti sizler için köklenme veya aileden gelen fırsatlar olarak karşınıza çıkmakta. Ev aile yuva emlak alanınızdan Jüpiter balık transitini yaşayacaksınız. Bazı kişiler için evlilikler gündeme gelebilir veya çocuk sahibi olabilirler. Aile içinde genişlemenin olacağı bu dönem genel olarak güvende hissedeceksiniz. Akrabalarla ilgili veya işle ilgili sorunlarınız varsa yeni çözümler üretebilirsiniz. Bazı kişiler için daha çok geri planda ve inzivada kalacakları durumlar söz konusu olabilir. Korkularla yüzleşme, iş konularında standartların değişmesi söz konusu olabilir
 
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR
 
2022 yılında şanslı olduğunuz alanlar yakın çevreniz, akrabalarınız dostluklar alanı olacak. Jüpiter Balık transiti sizler için faydaları açığa çıkartmakta. Yeni bir eğitim alabilirsiniz, kendinize daha çok güvenebilirsiniz, bilgilerinizi etrafınıza aktarabilirsiniz.  Ticari konulardan, iş konularından faydalar gündeme gelebilir. Bu durum sizler için çevrenizin genişleyeceğini, yakınlarınızdan destek göreceğiniz zamanları işaret etmekte. Düşüncelerinizde esneklik zamanı başlıyor, aldığınız eğitimler ufkunuzu genişletebilir. Bazı kişiler için çocuk sahibi olma yeni bir ilişkiye başlama konuları gündeme gelebilir
 
KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR
 
2022 yılında önemli köklü değişimler dönemi sizi bekliyor. Bazı konularda zorlandığınızı hissetseniz bile, iş konularında ve maddi konularda destekleriniz açığa çıkacak. Maddi zorluk yaşayan kişiler bu dönem yeni bir iş fırsatı yakalayabilir, isteklerini elde edebilirler. Bazı kişiler için maddi destekler yaşanabilir, bolluk bilincinin geliştiği bir dönemde olacaklar. Diğer taraftan yatırımlar yapabilirler, yurtdışı, işlerden eğitim konularından para kazanabilirler. Aile veya işle ilgili yapacağınız değişimlerde maddi açıdan destek alabilirsiniz.
 
BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR
 
2022 yılının en şanslı burcu sizsiniz, Jüpiter sizin burcunuzda transit edecek. Desteklendiğiniz ilerlediğiniz bir yılda olacaksınız. İş konularında, ilişki konularında bereketli başlangıçlar yapma dönemi başlayacak. Bu geçiş sizlerin zorluklarını kolaylaştıracak, daha iyimser bakış açısı sağlayacaksınız, etrafınızın desteğini akacaksınız.  Yeni bilgiler edinme, yolculuklara çıkma, bildiklerinizi aktarma dönemi başlıyor. Beklemek ve hareketsizlik fayda sağlamaz. Disiplinli ve hedef odaklı ilerlemek fayda sağlar. 
 
Astrolog Nurgül DÜZENLİ