ASTROLOJİ HARİTASI İYİLEŞTİRMEA

Uzun dönemdir her yazılarımızda Uranüs Boğanın bize kattığı yenilikleri artıları eksileri anlatıyoruz. 2026 yılına kadar da Uranüs Boğa burcunda kalacak. Doğal beslenmeler artık hayatımızda daha çok yer alacak, paketli gıdalar yerine, üreticiden almak isteyeceğiz, birçok kişide kendi ürünlerini yetiştirmeye başlayacak veya evde yapacak. Koronadan sonra da bu düzen devam edecek, tarıma yöneliş artacak …
Uranüs Boğa beslenme alışkanlığını, gıda düzenini, toprağa bakış açımızı, sevgiyi paylaşma şeklimizi değiştiriyor.

Uranüs boğa İçin yazılacak çok şey var ancak ana başlık aslında beslenme , finans, toprak diyebiliriz. Bu konular artık tamamen değişiyor. 2018 ortalarında başlayan bu düzen, 2026 yılına geldiğimizde şimdiki düzenden eser kalmadığını göreceğiz. Parasal değişim, beslenme değişimi, tarımın farklılaşmasına tanıklık edeceğiz.
Korona günlerinde kayıplarımız çok olsa da, artılarının çok olduğu bir dönem olacak. Yeni dünya düzenine adapte olalım sevgili dostlar, zorlansakta, yeni bir bakış açısı kazanalım. Neleri değiştirmek gerekiyor bakalım, nasıl daha sağlıklı oluruz değerlendirelim, toprağa daha çok önem verelim, doğaya sahip çıkalım , beslenmeyi güncelleyelim.
Yeni bir dönem gelirken , eski bilince tutunmak bizleri geri çeker, alışkanlıklarımız yön değiştirirken, yeni bir vizyon belirlememiz şart.
Konfor alanlarımız değişiyor, keyife bakış açımız değişiyor , güvenlik alanlarımız yıkılıyor ve özümüze güvenmeyi öğreniyoruz.
Bizlerin atmamız gereken önemli büyük adımlar var, yapmamız gereken değişimler var.. Kendimizi yeniden doğurmayı, bu hayatı yeni bir bakış açısı ile okumayı öğreneceğiz.
Bedenimize, sağlıklı yaşama, doğal yaşama, sevgiye güncelleme yapma zamanı.
Canım dostum bir format at kendine, güneşini parlat, yoluna güvendikçe, kendine inandıkça, değişen sistemin faydalarını göreceksin ❤️