YENGEÇ BURCUNDA YENİAY GERÇEKLEŞİYOR

Yengeç Burcunda Yeniay 20 Temmuz saat 20:32 de Yengeç burcunun 28 derecesinde gerçekleşiyor olacak. Yeniay yeni adımlar, yeni girişimler, başlangıçlar demektir. Bu yeniayda ana gündem aile konuları, evlilikler, gayrimenkul, iş konuları ana gündemde yer alacaktır, bu ana başlıklarda yeni kararlar gündemde.
Uzun süredir üzerinde düşündüğümüz yaşamımızın köklerini ilgilendiren konularda yeni kararlar gündeme gelebilir.

Yengeç Burcunda Yeniay Genel Etkileri

Yeniay haritasının Satürn’den tam karşıt açı alması da bizler için sorumluluklarımız la ilgili görevlerimizi hatırlatmakta, daha kararlı tutum sergileyebiliriz.
Planlamalarınızı yaparken, geleneksel olana sahip çıkarak, aile bağlarını önemseyerek girişimler başlatabilirsiniz. Yeniay ile birlikte yaşadığınız yer, eviniz önceliğiniz de yer alabilir, bazılarınız için ev değişimleri olabilir. Bu süreçte ve devam eden günlerde evlenmek, çocuk sahibi olmak , aile kurmak isteği yoğun olabilir. Ayrıca beslenme alışkanlıkları, sağlık ile ilgili konularda yeni kararlarda gündeme gelebilir.
Psikolojik olarak değerlendirdiğimizde, duygusal bir süreçte olacağız. Geçmişimiz, eski davranışlar odağımızda olacaktır. Bir taraftan değişim rüzgarları eserken, diğer taraftan geçmişten kopma zorlukları olabilir. Herşeye rağmen köklü değişimlerden, güçlü kararlardan geçeceğimiz bir dönem diyebiliriz.
Yeniay civarı günlerde fikir ayrılıkları gündeme gelebilir ve buna bağlı bir yenilik kararı alınabilir.

Duygusal çalkantılarla birilerini suçlamak veya geçmişte kalanı düşünmek yerine , yeni bir durum inşaa etmek için adımlar atalım.

Eskinin artık bittiğini, kapıların kapandığını bu Yeniay ile daha çok farkedeceğiniz durumlar olacaktır. Kapıların kapanmasının ise daha iyi bir yenilik enerjini başlatacağını bilmek gerekir.

Süreçle iş birliği içinde olduğumuz da , sürece güvendiğiniz de , yeriniz, yuvanız, ait olduğunuz yer değişse bile, evrensel sistemin getireceği değişikliğin sizin hayrınıza olduğunu bilmeye ihtiyaç var.

Bu yeni ay ile birlikte sorumluluklarımızla ilgili veya iş ilgili bir hedef belirlemek, yaşama yön verecek kararlar vermek güçlendirici olacaktır. Kişinin güçlü bir hayali , sağlam bir hedefi olduğunda yaşam kolaylaşır. Bu Yeniay ile birlikte yenilenmeye, güçlenmeye karar verelim.

Ayrıca bu hafta Güneş Aslan burcuna geçiş yapıyor. Aslan burçlarının doğum günleri kutlu olsun. Önümüzdeki bir aylık dönemde daha enerjik, coşkulu dışa dönük etkiler var. Son dönemin duygusal hassasiyetleri bitiyor ve daha eğlenceli etkilerde olacağız.
Bu yeniayın etkilerini burcunuz ve yükselen burcunuza göre kumanızda fayda var.

Yengeç Burcunda Yeniay Burçlara Etkileri

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR

Yengeç Burcunda Yeniay sizler için ev konularında, aile konularında yenilik enerjisi getirmekte. Son yıllarda sizi yoran, çözemediğiniz gündemlerle ilgili kararlar aşamasına geliyorsunuz. Bu yeniay ile birlikte ev, taşınma gündemleri olabilir veya sürüncemeden olan konularda kararlar alabilirsiniz. Bu yeniay ile birlikte iş konularında da karar verme gündemleri oluşabilir. Bu hafta Güneşin de Aslan burcuna geçiş yapması ile önümüzdeki bir aylık dönemde aşk ilişkiler, çocuk konuları gündemimizde olacak ve daha hareketli olacağınız koşullar var

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR

Yengeç Burcunda Yeniay sizler için yakınlarınızın yaşamında ki değişimleri de ifade etmekte. Kardeşler, akrabalar ile ilgili yeni bir durum gelişebilir. Sizler içinde yeni bir anlaşma, sözleşme, eğitim gündemi olabilir. Bu yeniay ile birlikte yeni imza gündemleri oluşabilir. Bazılarınız için hukuksal konularla ilgili bir karar aşamasına gelme olabilir. Güneşin Aslan burcunda hareket edeceği bu dönem ev, aile, yuva konuları önceliğinizde olacaktır.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR

Yengeç Burcunda Yeniay sizler için finansal yenilikleri açığa çıkartmakta. Parasal konularda yaşadığınız gündemleriniz var ise bunun için çözümler bulabilirsiniz, yeni bir iş kararı gündeme gelebilir. İşe bağlı veya eve bağlı harcamalar gündeme gelebilir. Bazılarınız için sosyal gruplarla ilgili veya arkadaşlarla ilgili fikir ayrılığına bağlı kararlar gündeme gelebilir. Bu hafta diğer önemli gündemimiz Güneşin Aslan burcuna geçmesiyle odağınızda kardeşler, akrabalar, en yakınlarınız olmaya başlıyor. Daha hareketli olacağınız bu dönem keyfiniz yerinde olacaktır. Ayrıca bazılarınız yeni eğitime başlayabilir, yeni anlaşmalar imzalayabilir, seyahatlere çakabilir.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR

Bu yeniay sizin burcunuzda gerçekleşeceği için en yoğun etki sizinle ilgili. Önemli bir karar gündeme gelebilir, ilişkiler cephesinde yeni bir durum gelişebilir. Kariyerinizle ilgili uzun süredir gerçekleşmeyen konularda yeni kararlar olabilir. Kariyerde bir sözel tartışma sonucunda yeni kararlarda verilebilir. Bu yeniay ile birlikte uzun süredir alamadığınız kararları almak için kendinizi daha kararlı hissedebilirsiniz. Güneşin Aslan burcuna geçeceği bu hafta gündeminizde finansal konular yer alacak. Kazançlarınız , gelir giderlerinizin önemli olacağı bu ay , gelir artışlarınızda gündeme gelebilir.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR

Yengeç Burcunda Yeniay sizler için geri planda, gizli olan bir durumla ilgili yenilenmeleriniz olabilir. Özellikle uzaklar, şehirdışı, eğitim yayıncılık hattında olan bir soruna bağlı karar alabilirsiniz veya aile ile ilgili olan durumlara yön vermek isteyebilirsiniz. İçsel olarak kaygı yaptığınız bir durum ile ilgili çözüme gidebilirsiniz. Bu dönem bazıları için sağlık ile ilgili yeni tamamlanmalarda gündeme gelebilir. Güneş bu hafta sizin burcunuza geçiyor, doğum gününüz kutlu olsun. Kendinizi daha iyi hissedeceğiniz, hareketli olacağınız bir dönem sizleri beklemekte.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR

Yengeç Burcunda Yeniay sizler için sosyal gruplar arkadaşlıklar ile ilgili yeni bir kararı işaret etmekte. Yen, bir çevreye girebilir, onların desteğini alabilirsiniz, bazılarınız ise eskiden gelen arkadaşlık sorunları ile ilgili yeni bir bakış açısı oluşturabilir. Bazı kişiler için ise bu durum aşk a dair yeni bir karar olarak yansıyacaktır . İlişkilerde yenilenme, evlilik gündemleri olabilir veya bazıları için ilişki ile ilgili bir karar verme durumu olabilir. Bazı kişiler için ise ekonomik, maddi konularla ilgili bir pürüz gündemiyle ilgili yeni bir karar verilebilir. Güneşin Aslan burcuna geçeceği bu hafta sizler için daha içe dönük, gizli, geri planda olduğunuz bir dönem olacaktır.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR

Yengeç Burcunda Yeniay sizler için kariyer ile ilgili yeni bir kararı işaret etmekte. İşinizle ilgili, yeni bir teklif gelebilir, var olan işin şeklini değiştirmek isteyebilirsiniz. Bazılarınız ise aile ile ilgili yeni kararlar gündeme gelebilir. Bu yeniay ile uzun dönemdir çözemediğiniz iş gündemleri çözülmeye başlıyor. Ayrıca ilişkiler, aşk cephesinde ise fikir ayrılıklarına bağlı yenilik enerjisi olabilir. Bu haftanın diğer önemli Konusu Güneş Aslan burcuna geçiyor, bu geçiş ile birlikte önümüzdeki dönem daha dışa dönük sosyal ve aktif olacağınız etkiler var. Arkadaş çevrenizde daha çok vakit geçireceğiniz , gruplar içerisinde olacağınız bir dönem sizleri beklemekte.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR

Bu hafta yeniay ile birlikte uzaklar, seyahatler, hukuksal konularla ilgili yeni kararlar gündeme gelmekte. Bu yeniay ile birlikte tatil planları yapılabilir, yeni ufaklar keşfetme isteğinde olabilirsiniz. Bazı kişiler için uzaktaki akrabaları ile ilgili gündemlerle ilgilenmeler olabilir. Güneşin Aslan burcuna geçiş yapması ile birlikte daha dışa dönük, sosyal olarak görünür olacağınız etkileriniz gündemde. Sizler için önümüzdeki bir aylık dönem kariyeriniz için hareketli bir dönem olacaktır.

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR

Yengeç Burcunda Yeniay sizler için yeniay ile birlikte finansal konularda yeni kararlar gündeme gelmekte. Miras, nafaka, borçlar, bankacılık ile ilgili yeni kararlar olabilir. Finansal olarak güçlü kararlar alacağınız bu dönem, uzun süredir var olan sorunları çözmek için karar verebilirsiniz. Güneşin Aslan burcuna geçiş yapacağı bu hafta daha hareketli olmaya başlıyorsunuz, dışa dönül aktif etkiler sizleri bekliyor . Gündeminizde çocuklar, aşk ilişkileri, sahne konuları yer alacağı bir aylık bir dönemde olacaksınız.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR

Yengeç Burcunda Yeniay ile birlikte yaşamınızla ilgili önemli kararlar verebilirsiniz. Bazı kişiler için evlilikle ilgili kararlar gündeme gelebilir, bazı kişiler için ise kariyer ile ilgili yenilik enerjisi olabilir. Bu yeniay dönemi sizler için önemli etkileri barındırmak, uzun dönemdir yaşadığınız gündemleriniz ile ilgili artık karar aşamasına geliyorsunuz. Yeni bir iş kararı olabilir, aileye bağlı yeni bir karar verilebilir. Güneşin Aslan burcuna geçeceği bu hafta sizler için gündemde önümüzdeki bir ay boyunca finansal konular, krediler, borçlar önemli olmaya başlayacak.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR

Bu hafta yeniay ile birlikte sağlık konularında bir yenilenme enerjisinde olacaksınız, uzun dönemdir var olan sorumluluklarla ilgili gündemlerde yenilenme gündeme gelebilir. İş çalışma koşullarında yeni bir karar gündeme gelebilir. Bazıları için ise yakın çevresi ile ilgili yaşadığı sorunlarla ilgili yeni bir karar gündeme gelebilir. Güneşin Aslan burcuna geçiş yapması ile birlikte ilişikler, evlilik hattında hareketlilikler gündeme gelebilir. Önümüzdeki bir ay daha hareketli, etrafınızda insanların daha çok olduğu bir süreçte olacaksınız.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR

Yengeç Burcunda Yeniay ile birlikte çocuk konuları hareketlenmeye başlıyor. Uzun süredir gündemde olan çocuklarla ilgili konularda çözüme gidilebilir, çocuk sahibi olmakla ilgili konular gündeme gelebilir. Bazıları için ise bu gündem yeni bir aşk konusu olabilir veya mevcut ilişki ile yeni bir karar gündeme gelebilir. Yeniay etkisi sizlere yarayacak ve güçlü kararlar alma potansiyeli açığa çıkabilir. Güneşin Aslan burcuna geçiş yapması ile birlikte, günlük rutinleriniz, sağlık konuları, iş çalışma koşulları daha çok odağınız da olmaya başlıyor.

Astrolog Nurgül Düzenli