Yıllık burç yorumu

Yıllık Burç Yorumlarında 2021 yılında bizleri neler bekliyor?

Yıllık burç yorumu  2021 yılına girmemize sayılı günler kaldı. Oldukça zorlu unutulmaz bir yıl geçirdik ve geçiriyoruz da bazılarımız çok üzüldü, en sevdikleri ile sınandı, bazılarımız ekonomik olarak zorlanmalar yaşadı, işleri değişti. Bazı kişiler ise bu süreçleri daha olumlu yaşadı bilinç değişimi ile , hayata bakış açısı değişti.

Dünyanın sınavdan geçtiği 2020 yılının, elbette ki öğretileri, öğrettikleri oldukça önemli.  Değişim dönemleri sancılıdır ancak geliştiricidir, bunu bilmemiz gerekiyor. Tabiki  Bu süreç  2021 yılında şekil değiştirerek devam etmekte. Güçlü değişimler, büyük adımlar, önemli sıçramalar yaşanacak bir yıla giriyoruz. 2021 yılında değişim döngüsü devam etmekte. Bazılarımız zorlanacak, bazılarımız güçlenecek,  neticede hepimiz değişeceğiz. Bazen isteyerek değişeceğiz, bazen de zorlanarak değişeceğiz.

2021 Yılının Genel Etkileri

Ana gündemlerde neler var diye baktığımızda, Satürn ve Jüpiter’in  Kova burcundaki transiti oldukça önemli. bilincimizin yenilendiği, geleceğimizin şekilleneceği bir dönemde olacağız.  Diğer önemli durum Satürn Uranüs ile yapacağı kare açı ise yıla damgasını vuracak. Bu sert açı dönemleri köklü sorunlarla yüzleşip, yeni yöne gideceğimiz zamanlar olacak. Doğum haritanızın özellikle,  kova olan evlerinde ve boğa olan evlerinde önemli güçlü değişim, yapılanmalar gündeme gelecek. Genel olarak ana gündemlerde; Ekonomik sorunlar, elektrik sorunları, kitlesel protestolar, özgürlük isyanları gündemde olacaktır. Aynı zamanda teknolojik gelişmenler, yeni buluşlar, icatlar, eğitim sisteminde yeni kararlar değişimler gündeme gelecektir. Tabi İçinde bulunduğumuz pandemi süreci 2021 yılında da devam edecek ancak çözümlerde bulunmaya başlanacak.  2021 yılının sizlere olan etkisini aşağıda ve youtube kanalımda uzun uzun anlattım.  2021 yılı burç yorumlarını okurken hem burcunuza ve hem de yükselen burcunuza göre okumanızı öneririm…

2021 Yılının Burçlara Etkileri

KOÇLAR VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR

Merhaba Sevgili Koç burcu arkadaşlarım, 2021 yılının sizler için başarı ile geçmesini dilerim.

Öncelikle Satürn Jupiter Kova burcunda kavuşuyor ve bu durum sizler için sosyal konularınızı şekillendirmeye başlıyor. Sizinle uyumlu açı içerisinde olacak bu kavuşum, kendinizi ortaya koyarken kararlı bir şekilde olabilirsiniz. Ayrıca gelecek beklentileriniz ile ilgili sağlam kararlı olabilirsiniz.  Bu süreçte toplumsal meselelere daha duyarlı hareket edebilirsiniz. Bu kavuşum etkisi ile önemli dostluklar açısından dönüşüm zamanı diyebiliriz. Bazı kişilerle yol ayrımları gündeme gelirken, bazı kişiler için kalıcı güçlü dostluklar hayatına dahil olabilir.  Hayatınıza dahil olan kişiler sizler için kalıcı uzun vadeli olacaktır.  Ayrıca önümüzdeki 2,5 yıllık dönemde kalıcı bir ilişki veya çocukla ilgili gelişmeler yaşamınıza dahil olma potansiyeli yüksektir.

Yılın ilk ayları Ocak şubat tarihlerinde zorluklar, sert açılar genel olarak zorlayıcı etkileri getirmekte. Maddi konularda beklenmedik çıkışlar olabilir, gelir gider dengesini sağlamak kolay olmayabilir.  Yıl genelinde sizleri zorlayacağı tarihler, Satürn Uranüs karesi gerçekleşeceği için 17 Şubat 15 Haziran 24 Aralık civarı günler finansal riskleriniz gündeme gelecektir. Bütçenizde ani inişler çıkışlar deneyimleyebilirsiniz.  Kazanç yollarınız, iş gündemlerinizde değişiklikler meydana gelebilir. Arkadaşlık pürüzleri, sosyal hayatın kısıtlanması, özgürlük isyanlarınız gündeme gelebilir. Maddi konularda yaşanan stresler, sizlere yeni kazanç yollarını araştırmaya yöneltebilir. Bu tarihlerde riskli yatırımlardan uzak durmak, atacağınız imzalarda, alım satımlarda özenli olmak gerekir. Özellikle yılın ilk aylarında biraz daha denge bulmakta zorlanabilirsiniz.

14 Mayıs -28 Temmuz aralığında Jupiter Balık burcunda transit edecek ve sonra Retro hareketi ile tekrar kova burcuna geçecek. Jupiter balık transiti sizler için geri planda olan konularınızda içsel rahatlama sağlayacak. Özellikle sağlık konuları, ruhsal konular, rüyalar, yalnız yaptığınız çalışmalar açısından destekleneceğiniz zaman diliminde olunacak.

Diğer önemli konumuz ise tutulmalar olacaktır. 26 Mayıs- 10 Haziran- 4 Aralık tarihlerinde eğitim, yolculuk, yabancılar, ikili ilişkiler, akraba ilişkileri, yayıncılık konularınızda değişimler meydana gelecek ve yeni bir fikri hayatınıza dahil edebilirsiniz, sınavlarınız var ise kazanma potansiyeliniz artabilir. Hukuksal konularınız var ise bunlarla ilgili sonuçlar alabilirsiniz. Özellikle Haziran ve Aralık ayında yeni bir eğitim, tamamlanma, yakınlarınızla alakalı yön değişimi gündeme gelebilir. Bilgiyi alma verme, şekliniz, konuşma ve düşünme tarzınızın güncelleneceği bir dönem sizleri bekliyor. Önemli anlaşmalara sözleşmelere imza atabilirsiniz. Girişimlerinizle ilgili yeni bir bilgi edinme gündeme gelebilir. Soyut bilgi ile değil, somut bilgi ile ilerleyeceğiniz bir dönemde olacaksınız. Seyahatler artabilir, şehirdışı ile ilgili iletişiminiz artabilir. Ancak yurtdışı bağlantılı işler yapıyorsunuz, bu dönem pürüzler gündeme gelebilir.

Genel olarak değerlendirdiğimizde, maddi konularda ani iniş çıkışlarınız olabileceği dönemlerde risklerden uzak kalın. Diğer geçişler sizler için yapılandırıcı, destekleyici etkiler gündemde. Fikirlerinizi uygulayacağınız, sağlamlaştıracağınız bir süre diyebiliriz. Yaşamınıza sizlere destek olan güçlü dostluklar öğretmenler girebilir ve uzun soluklu kalıcı olacaktır. Kazanç yollarınızda değişimler olabilir.

Gelecek planlarınızı netleştirin, istikrarla hedefiniz yönünde ilerlemeyi öğrenin. 2021 yılı genel olarak zorlukları olan bir yıl olacağı için bireysel hedeflerinizde kararlı olmanız gerekmekte. Yaşamın cömert olabilmesi için sizin de bunun için bu yol için emek verebilmeniz gerekmektedir.

Yıllık burç yorumu videomuzu ayrıca youtube kanalımızdan  izleyebilirsiniz… Burcunuza ait yıllık burç yorumu videomuzu izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız!
Koç burcu yıllık burç yorumu

BOĞALAR VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR

Merhaba sevgili Boğa arkadaşlarım 2021 yılının sizler için en yüksek fayda ile geçmesini dilerim. Öncelikle Satürn ve Jüpiter’in transitleri sizler için mesleki anlamda güçlü bir kararın gündeme geleceğini işaret etmekte. Kariyerinizde güçlü değişimler ile kalıcı bir başarı gündeme gelebilir. Bu kararı alırken zorlanmalarınız, çekimserlikleriniz gündeme gelse de, sistemsel olarak desteklenmektesiniz. Terfi almak, güçlenmek, gelirinizin artması gündeme gelebilir.  Kalıcı, değişmeyen fikirlerinizin değiştiği bu süreçte, özgürleşmeler yaşayacaksınız. Bazı kişiler için aile olmak ile ilgili, yaşamının genelini değiştiren kalıcı bir adım atabilirler veya aileyi ilgilendiren kararlarda gündeme gelebilir. Toplum önünde kendinizi göstereceğiniz önemli yeni bir dönem olacaktır. Bazı kişiler için ev alım satımı, taşınma konuları gündeme gelebilir, kalıcı bir değişim gündeme gelebilir.

Aslında sizler için hayatınızın hedeflerinin değiştiği bir dönemden geçiyor olacaksınız. Yaşamınızda daha cesur daha radikal olacağınız bir dönemde olacaksınız. Aslında genel olarak özgürlük isteyeceğiniz, bağımsız olmak isteyeceğiniz durumlarınızda gündemde.

Bu değişimleriniz gerçekleşirken bazen zorlanacağınız dönemleriniz açığa çıkacaktır. Özellikle ocak şubat aylarında stresleriniz olabilir. Mars sizin burcunuzda olacak ve yılın ilk aylarında tepkisel olabileceğiniz durumları getirebilir. Yılın ilk aylarında gerginlikler, rekabetler, sakarlıklar gündemde gelebilir.  Bazı kişiler için sağlık konularında dikkatli olmaları gerekiyor.

Satürn Uranüs karesi gerçekleşeceği için 17 Şubat 15 Haziran 24 Aralık civarı günler riskler açığa çıkmakta. Özellikle Güneşi ve yükselen burcu 5 derece  ile 15 derece de olan arkadaşlarım açısından risk daha fazla olacaktır. Yaşamınızla ilgili beklenmedik değişiklikler , alacağınız ani kararlar bambaşka yönlere sizleri sürükleyebilir. Bu süreçte eski bilindik değerlerinizi tamamen yıkıp, yeni bir siz var etme ihtiyacında olacaksınız. Bu süreçte bireyselleşmek, özgürleşmek kaçınılmaz olacaktır. Kendinizi daha aktif, iddialı ortaya koyacağınız durumlar içerisinde olabilirsiniz, asi tavırlarınızla dikkat çekeceğiniz bir süreçte olacaksınız. Sınırlandığınızı hissettiğiniz durumlar var ise bu dönemde tüm zincirlerinizi kırıp , bireyselliğinizi ilan edebilirsiniz.  İş konularınızda değişimler gündemler stresler olabilir.

Diğer önemli konumuz ise tutulmalar olacaktır. 26 Mayıs – 10 Haziran – 4 Aralık tarihlerinde  gerçekleşecek ve bu tarih civarı günlerde iş ve para konularında yeni kararlarınız gündeme gelecektir. Bu sene gerçekleşecek olan tutulmalar ile birlikte kazançlarınızın yönünün değiştiğini söyleyebiliriz. Maddi konularda bireysel kararlarınız gündeme gelebilir, finansal yapılanma içerisinde girebilirsiniz.  Para alanında yaşayacağınız tutulmalarda sizlerin paraya bakış açısını değiştirecek. Alma verme dengenizi düzenleyin, paraya bakış açınızı geliştirin, bolluk bilincinizi artırın.

Diğer önemli geçişimiz 14 Mayıs -28 Temmuz arasında Jupiter balık burcunda transit edecek ve bu durum sizler için bu zaman diliminde kendinizi şanslı hissedeceğini etkilerde olacaksınız. Sosyal çevreniz genişleyebilir, arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz, yükselişiniz gerçekleşebilir.

Genel olarak sizler için kariyerde yön değişiminin olduğu için bir süreç diyebiliriz. Dönemsel gerginliklerle, streslerle ilerleseniz de başarılı olacağınız durumlar var. Hayatınızda kararlı olmanız gereken bir dönemde olacaksınız.

2021 yılının başarılı ve huzurlu geçmesini dilerim.

Yıllık burç yorumu videomuzu ayrıca youtube kanalımızdan  izleyebilirsiniz… Burcunuza ait yıllık burç yorumu videomuzu izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız!
Boğa burcu yıllık burç yorumu

İKİZLER VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Merhaba Sevgili İkizler arkadaşlarım,  2021 yılının  sizler için güzellikler getirmesini dilerim.

Öncelikle Satürn ve Jupiter kova burcunda transit edecek ve sizler için faydalar sağlayacak.  Bu kavuşum sizler için fikirlerinizin yapılandığı, inançlarınızın değiştirdiği bir dönemi işaret etmekte. Ana konular nedir diye değerlendirdiğimizde üniversite hukuksal alanlar, eğitim, medya, yayıncılık, yabancılarla ilgili konular, ikili ilişkilerde kalıcı adımlarınızın olabileceği durumları işaret etmekte.  Bazı ikizler için bol yazılar yazma, seminerler yapma, akademik çalışmalar yapma, fikirlerini topluma duyurma gündeme gelebilir. Değişken koşullarının şekillendiği, artık daha kalıcı adımlar atabileceğiniz durumlarla ilgili gelişim gösterecek konuları işaret etmekte.  Yaşama daha büyük pencereden bakma durumu gündeme gelebilir.  Daha çok ön planda ve sahnede olacağınız, gündemleriniz olacaktır. Ayrıca bazı kişiler için ise ilişkiler, aşk veya çocuklarla ilgili konularda fırsatlar kalıcı adımlar gündeme gelebilir, evlilik adımları gerçekleşebilir.

Yılın ilk aylarında problemli etkiler gündemde. Ocak ve Şubat ayında sağlığınıza özen göstermenizi tavsiye ederim. Aynı zamanda sizler için geri planda olan gizli konulardan dolayı stresler yaşayabileceğinizi işaret etmekte.

Satürn Uranüs karesi gerçekleşeceği için 17 Şubat 15 Haziran 24 Aralık civarı günler stresli etkileri gündeme getirmekte.     Bazılarınız bu tarih civarlarında sağlık gündemleri ile ilgilenebilir, bazılarınız ise maddi konularda zorlanmaları gündeme gelebilir. Plansız harcamalar gündeme gelebilir.  Eğer ki yaşamınızda sırlar var ise bu sırların ani şekilde açığa çıktığına tanıklık edebilirsiniz.

Astrolojide bazı dönemler sert açıları alırken diğer taraftan da faydalar göreceğimiz açılarıda deneyimleyebiliyoruz. 14 Mayıs -28 Temmuz arasında Jupiter balık burcunda transit edecek ve bu durum sizler için iş konularında faydalar açığa çıkartacak. Kariyer konularında destekleneceğiniz bu tarih aralığında işinizde terfiler gündeme gelebilir, ailenizin desteğini alabilirsiniz.

Diğer önemli konumuz ise tutulmalar olacaktır. 26 Mayıs – 10 Haziran – 4 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek tutulmalar ile yeni kararlarınız gündeme gelecek.  Bazılarınız için bu durum evlilikler cephesini hareketlendirecektir. İkili ilişkiler, evlilik gündemi oluşabilir. Bazılarınız için ise sorunlu olan evlilikleri bitirme şeklinde deneyimlenebilir. Bu dönem sizlerin yaşamında önemli bir tarih olacaktır. Bazılarınız şehir değişimi deneyimleyebilir, bazılarınız ise yeni eğitimler almak üzere harekete geçebilir. Bu dönem kendi değerinize odaklanın, çevrenize daha sıkı temaslar kurun, yaşama yeni bir başlangıç sunun, eğlenceyi hatırlayın. Bu dönem başkalarından bir şey beklemeden, kendi gücünüze inanarak ilerlemeniz gerekecek bir dönemde olacaksınız. İkili ilişkilerde beklentisiz, kendi gayretinizle, potansiyelinize inanarak ilerlemeniz gerekmektedir. Bu sene sizler için ortaklı işler açısından çok fazla desteklenen etkilerde olmayacaksınız. Diğer önemli durum bazı ikizler arkadaşlarım özellikle baba veya erkeklerle ilgili yapılanacağı, daha çok odağında olacağı gündemleri olabilir.

Yıl genelini toparladığımızda genel olarak yükseliş enerjisi gerçekleşirken, bazı kişiler değişimleri biraz stresli olabilir, bazı kişilerin ise kolaylıkla gerçekleşebilir. Bu dönem sizler için ego yapmadan, bilgiye eğitime yönelmeniz, yalan haberlerden, dedikodulardan uzak kalmanızı tavsiye ederim. Eğitime, bilgiye odaklanıp, vizyonunuzu geliştirmeye odaklanmanız sizler için iyi olacaktır, genel olarak yükselişinizin olacağı bir yıl sizleri bekliyor olacak

2021 yılında bilgi, huzur, mutluluk sizinle olsun, sevgiler.

Yıllık burç yorumu videomuzu ayrıca youtube kanalımızdan  izleyebilirsiniz… Burcunuza ait yıllık burç yorumu videomuzu izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız!
İkizler burcu yıllık burç yorumu

YENGEÇLER VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR

Merhaba sevgili Yengeç arkadaşlarım 2021 yılını en yüksek fayda ile geçirmenizi dilerim. Öncelikle Satürn Jupiter Kova burcunda kavuşumda olacak ve sizlerin finansal konularınızla ilgili gelişmeleri beraberinde getirecek.

Paylaşımlı gelirler, başkasından aldığımız paralar alanını etkilemekte. Miras, nafaka, borçlar, vergiler eşin parası gibi konularda bu transit etkisini deneyimleyeceksiniz. Uzun yıllardır çözülmeyen finansal konularınız var ise, alamadığınız miraslar, nafakalar çözüm üreteceğiniz durumlar gündeme gelebilir.  Bu durum finansal olarak yapılanmalarınızın olacağını işaret etmekte.    Finansal konularda uzun yıllara yayılan fayda görecekleri durumlar var, ancak bu durum ilk hetapta mevcut kazanç yollarının değişmesi ile gerçekleşebilir. Bazı kişiler için yatırım amaçlı borçlanmalar gündeme gelebilir. Sizin için Satürn’ün transiti 2,5 yıl para alanınızda olacağı için, uzun vadede kalıcı yatırımlar yapmak açısından fırsatlarınız gündeme geleceği dönem olacaktır. Ancak 2020 yılı genelinde para harcamalarında kontrollü olmakta fayda var.

Yılın ilk aylarında Ocak şubat civarında finansal zorlukların olabileceği dönemlerinizde gündemde. Maddi konularda, arkadaş ilişkilerinde, yılın ilk aylarında problem çıkabilir. Psikolojik olarak gergin ve endişeli hissedebilirsiniz.

Satürn Uranüs karesi gerçekleşeceği için 17 Şubat 15 Haziran 24 Aralık civarı günler sizler için dikkatli olunması günler olacaktır. Bu dönem yatırımlar açısından desteklenmeyen zamanlarda olacaksınız.  Arkadaş çevreniz ile ilgili ciddi değişimler yaşayacağınız bu süreçte, daha farklı sıra dışı arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Bazılarınız değişik, farklı gruplara üye olabilir. Sizin için bu süreçte aynı umutları paylaştığınız arkadaşlıklarınız daha kıymetli hale gelecek. Yaşamdan beklentileriniz idealleriniz bu dönemde önemli değişim döngüsünde olacaklar. Bu süreçte arkadaşlarla para ilişkisine girerken daha özenli olmakta fayda var. Maddi konularda atılacak adımlarda bu tarihler risk olabilir.

Diğer önemli tarihimiz 14 Mayıs -28 Temmuz arasında Jupiter balık burcunda transit edecek ve bu durum sizler için şanslı etkilerin olabileceği bir durumu işaret etmekte.  Bol seyahat, tatil, dışa dönük bir zaman olacak. Ayrıca yeni eğitimler alabilir, hukuksal süreçlerinizden faydalar görebilirsiniz.

Yıl genelinde tutulmaları değerlendirdiğimizde 26 Mayıs- 10 Haziran – 4 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek. Bu tutulmalar ile birlikte Bu dönem odak noktanız ruhsal ve fiziksel sağlık olacaktır. Bedeninize özen göstermeniz gereken bir dönemde olacaksınız. Sağlık ile ilgili esktra çalışmalar yapılabilir, alternatif tıp ile ilgilenilebilir, estetik ile ilgilenebilirsiniz. Bu dönem ayrıca daha çok yardımlarda bulunabilir.    Bazılarınız ise çalışma hayatı ile ilgili değişimler gündeme gelecektir, hizmet ettiği alan değişebilir. Bazı kişiler için iş değişimi olabilir, bazı kişiler için emeklilik gündeme gelebilir. Bu dönem iç dünyanıza yatırım yapın, bedeninize önem verin, sağlıklı yaşam bilgileri toplayın ve uygulayın, iş arkadaşlarınızla bağlantılarınızı güçlendirin.  Bu dönem sizler için inziva dönemi iç dünyanızı yapılandırma dönemi diyebilirim veya yalnız çalışmalar yürüteceğiniz bir dönem olacaktır. Meditasyonlardan, ibadetlerden faydalar göreceğiniz bir dönemde olacaksınız, ruhsal şifalanmaya ihtiyacınız olan durumlarınız olabilir. İş koşullarına çok bağlanmadan, manevi değerlerinize yönelmeniz daha iyi olacaktır.

Genel olarak toparladığımızda sizler için iş çalışma koşullarında yeni bir yön belirlediğiniz, bedeninize daha çok önem vermeniz gerektiğini farkettiğiniz bir dönemde olacaksınız. Bu sene sağlığınızı, bedeninize, diyetinize dikkat etmeniz gereken etkileriniz var.

Yıllık burç yorumu videomuzu ayrıca youtube kanalımızdan  izleyebilirsiniz… Burcunuza ait yıllık burç yorumu videomuzu izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız!
Yengeç burcu yıllık burç yorumu

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR

Merhaba sevgili Aslan arkadaşlarım 2021 yılını en yüksek fayda ile geçirmenizi dilerim. Öncelikle Satürn Jupiter kova burcunda ilerliyor olacak ve bu durum sizlerin doğum haritanızın köşe evinde gerçekleşecek.  Bu süreçte evliliğe bakış açınızın değiştiği gelişmeleriniz olacak. Uzun yıllara yayılan bir ilişkinin başlaması, kalıcı ortaklıklar gündeme gelebilir. Bazı kişiler için ise ilişkilerin yön değiştirmesi gündeme gelebilir.  Başkalarına bağlı olarak fırsatlar elde edebilirler, birlikte hareket etme dengesi öğreneceği durumlar olabilir. İlişki cephesini destekleyen bu etki, sorunlu olan evlilikler içinde yeni bir yön belirleme durumu gündeme gelebilir.  Sözleşmeler, anlaşmalardan faydalar sağlayacağınız bu dönem kendinizi ortaya daha planlı koyacağınız durumlar devrede. Yabancılar yurtdışı seyahatlerinden faydalar gündeme gelebilir. Sizin için oldukça önemli bir dönemde olacaksınız, yaşamınızın yönünün değişmesi ve yeni bir karar durumu gündeme gelecektir,

Tabi aynı zamanda Satürn Uranüs karesi gerçekleşeceği için 17 Şubat 15 Haziran 24 Aralık tarih civarında önemli kararlarınız gündeme gelecektir. İşinizi, mesleki işleyişinizi değiştirmek ihtiyacınız artabilir. Bazılarınız için mesleğinde ani değişimlerle beklenmedik bir şekilde işten ayrılıp, özgürleşme yaşanabilir. Bu dönem denenmemişi deneme, farklı tekniklere, sıra dışı konulara yönelme söz konusu olabilir. Toplumsal imajınızın tamamen değişeceği bu süreçte, otoriteye isyan duygunuz artabilir. Özgürlüğünüzü bireyselliğinizi ilan etmek ihtiyacınız artabilir. İlişkilerinizde bu geçişle birlikte yenilenmeye ihtiyaç duyabilir, özel hayatınızda artık reform zamanı diyebiliriz.

Bu süreçler devam ederken 14 Mayıs -28 Temmuz arasında Jupiter balık burcunda transit edecek ve bu durum sizler için finansal konulardan fayda görebileceğiniz bir zaman dilimini işaret etmekte. Miras, nafaka, başkasının parasıyla ilgili destekler alacağınız bu dönem , maddi konforunuz artabilir.

Diğer önemli konumuz ise tutulmalar olacaktır. 26 Mayıs- 10 Haziran- 4 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek tutulmalar sizlerin yine ilişkiler cephesini hareketlendirmekte.  Bu dönem sosyal gruplar içerisinde daha etkin bir rol oynayabilirsiniz veya kalabalıklarla hareket edebilirsiniz. Bazılarınız ise ilişkilerle ilgili önemli bitişler veya başlangıçlar gündeme gelecektir. Sorunlu olan kişiler için bitiş, bazı kişiler için ise yeni aşk deneyimi olacaktır. Bu dönem diğer önemli konu çocuklar olacaktır. Çocukların eğitim hayatı, onların hayatında ki önemli durumlar sizlere yansıyacaktır. Bazılarınız çocuk sahibi olabilir, bazılarınız ise çocukları ile ilgili önemli konular deneyimleyebilir. Bazılarınız bu dönem sanatsal konular sahne ile ilgili uğraşlar gündeme gelebilir.  Bu dönem aşka bakışınızı değiştirin, sesinizi sosyal gruplarda duyurun, kalabalığa karışın, halkla bir olarak kendinizi ifade edin. Sistem sosyal gruplardan destekleyecek ve yalnız değil çevrenizin desteğini alarak ilerleyeceksiniz.

Genel olarak toparladığımızda 2021 yılında sizler için köklü bir ilişki gündemi ile ilgili yeni kararlar gündemde. Uzun yıllardır devam eden ilişkilerde yeni kararlar gündeme gelebilir, sorunlu ilişkilerde bitişler gündeme gelebilir. Bazı aslan arkadaşlarım daha kararlı olacakları, güçlendirici yeni ilişkilere başlayabilirler, evlilik olabilir, veya ortaklı işlere başlanabilir.  sizler için yeni kararlar alacağınız, iş birliği ve dengeyi öğreneceğiniz bir sene olacaktır. Bazı kişiler için yeni kişilerin yaşamına dahil olması anlamına gelirken bazı kişiler için sosyal çevreden destekler alacakları bir yıl olacaktır.

Yıllık burç yorumu videomuzu ayrıca youtube kanalımızdan  izleyebilirsiniz… Burcunuza ait yıllık burç yorumu videomuzu izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız!
Aslan burcu yıllık burç yorumu

BAŞAKLAR VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR

Merhaba sevgili Başaklar arkadaşlarım, 2021 yılının keyifle, sağlıkla geçirmenizi dilerim. Öncelikle Satürn Jupiter kova burcunda ilerliyor olacak ve bu durum.  İş yapış şekliniz değişecek, bu değişim gerçekleşirken kısmen zorlanmalarınız gündeme gelebilir. Ancak her şekilde rutinleriniz değişirken faydalar da göreceksiniz. Hizmet ettiğiniz konular iş arkadaşlarınız ile ilgili fikir ayrılıklarına bağlı yeni kararlarda gündeme gelebilir.  Ayrıca sağlık konularıyla ilgili kalıcı tedaviler gündeme gelebilir, bedeninizi daha çok dikkate alacağınız bir dönemde olacaksınız.  Özgür ve yenilikçi düşünmeyi öğrenip, aynı zamanda sorumluluklarınıza da odaklanabilmeniz gerekmekte.

Genel olarak Ocak şubat dönemi zorlu enerjileri barındırmakta. Ocak şubat dönemi, yurtdışı, yabancılar, seyahatler, uzak akrabalarla ilgili sorunlarla uğraşmanız gerekebilir. Yılın ilk aylarında bedensel hassasiyetlerde gündeme gelebilir.  Satürn Uranüs karesi gerçekleşeceği için 17 Şubat 15 Haziran 24 Aralık tarih civarında önemli kararlarınız gündeme gelecektir. Bu transit sizin için değişik düşüncelere, sıra dışı eğitimlere kapınızı açacağınızı işaret ediyor. Ani bir kararla üniversite eğitimine başlayabilirsiniz veya bilimsel eğitimler, kişisel gelişim eğitimleri almak isteyebilirsiniz. Uranüs gezegeninin boğa burcu transitinde yabancı kültürler, uzak şehirler, yurtdışı ile ilgili gelişmeleriniz hızlanabilir. Bu dönem inandığınız değerlerin tamamen değişeceğini söyleyebiliriz. Uzaklarda yaşayan tanıdıklarınızla ilgili gelişmeler gündeme gelebilir. Bu dönem çıkacağınız yolculuklarda aksilikler gündeme gelebilir.

Sizin için şanslı ve etkili olacak zaman dilimi 14 Mayıs -28 Temmuz arasında Jupiter balık transiti olacak. Bu durum sizler için evlilik ile ilgili faydalar göreceğinizi işaret etmekte. Bazı kişiler için ikili ilişkiler açısından , ortaklı işler açısından faydalı bir zaman diliminde olunacak. Karşınızda ki kişilerden destek alacağınız bu dönem kendinizi iyi hissedeceğiniz etkiler gündemde

Diğer önemli konumuz ise tutulmalar olacaktır. Yıllık yorumlarda tutulmalar yılın ana gündemini belirler. 26 Mayıs – 10 Haziran – 4 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek tutulmalar sizlerin yeni bir yöne gideceğini işaret etmekte.  Tutulmaları da bu alanda yaşadığınız için taşınmalar, ev değişimi, gayrimenkul alımı, şehir değiştirme gibi gündemler oluşabilir. Bazılarınız ise mesleğinde yön değişimi, yeni kararlar, mesleğinde yükselme gibi durumlarda deneyimleyebilir. Bu dönem sizler için aile koşulları açısından da önemli konuları beraberinde getirecektir.  Ayrıca kariyerinizi güncelleyin, yeni bilgiler öğrenin ve hemen işinize yansıtın. Zaten çok şey biliyorsanız, anlatın öğretin, bilginizi başkalarına yayın.  Bildiklerinizi özgürce aktarın, suskunluktan çıkın. Aile konforu, ev rahatlık alanında olmak yerine, mesleki olarak kendinizi yüceltin. Kariyerinizi bir adım öteye taşıyacağınız bu dönem, rotanızı yeni kararlara çevirmeniz gerekmekte. Geçmişten aileden gelen bir konu tekrar gündeme gelebilir, miras konuları odağınızda olabilir. Sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuz sürece faydalarınız açığa çıkacaktır.

Genel olarak toparladığımızda 2021 yılında iş ve evlilik ile ilgili yeni kararlarınız gündeme gelecektir.  Hizmet ettiğiniz koşullar yön değiştirirken bazı kişiler için emekli olacakları dönem olacaktır. İş ile ilgili önemli yapılanma yılından geçmektesiniz. Sağlığınıza iyi bakın, Sağlık konusunda yeni uygulamalar yaptırabilirsiniz, alternatif, bütüncül sağlık konularıyla ilgilenebilirsiniz.

Yıllık burç yorumu videomuzu ayrıca youtube kanalımızdan  izleyebilirsiniz… Burcunuza ait yıllık burç yorumu videomuzu izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız!
Başak burcu yıllık burç yorumu

TERAZİLER VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR

Merhaba Sevgili Terazi arkadaşlarım, 2021 yılının sizler için en yüksek fayda ve güzelliklerle geçmesini dilerim.

Öncelikle Satürn ve Jüpiter’in, Kova burcunda transit edeceği yıl genelinde sizler için faydalı etkileri açığa çıkartmakta. Uzun yıllar kalıcı katkı sağlayacak bu kavuşum etkisi, sizler için güçlendirici, kararlı durumları gündeminize taşımakta. Öncelikle, ilişkiler cephesinde kalıcı bir ilişki potansiyeli ile ilerleyeceğiniz bir dönemde olacaksınız. Ayrıca bu kavuşum etkisi ile çocuk sahibi olmak ile ilgili destekler alacağınız   bir dönem sizi bekliyor. Yaratıcılık, sahne, hobiler ile ilgili kendinizi geliştirmenizi tavsiye ederim, bu alanlardan faydalar göreceksiniz.  Son dönem yaşadığınız zorlukların artış şifalanması gündeme gelebilir, daha karalı hareket edebilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmek, seyahatlere gitmek yabancılardan destekler almak gündeme gelebilir, sosyal çevreniz gelişiyor. Genel olarak destekler alacağınız bu süreçlerde sosyal platformlarda, arkadaşlıklardan fırsatlar elde edebilirsiniz.  Yeni insanlarla tanışıp, sosyal çevreniz genişleyecektir.

Bu süreçte zorlandığınız dönemleri de olacaktır, özellikle ocak şubat döneminde genel bir sıkışma enerjisi hakim, maddi konularda, yatırımlarda pürüzleriz gündeme gelebilir. Bazı kişiler için ilişkiler cephesinde de zorluklar olabilir.   Satürn Uranüs karesi gerçekleşeceği için 17 Şubat 15 Haziran 24 Aralık tarih civarında önemli kararlarınız gündeme gelecektir.  Miras nafaka, muhasebe, vergi, sigorta gibi konularda beklenmedik durumlar gözlemlenebilir. Harcama artışı gündeme gelebilir, riskli yatırımlardan uzak kalmanız gereken bir dönemde olacaksınız. Bu verdiğim tarihlerde borç alacak alışverişlerinizde ekstra özenli davranmanız gerekmekte.

Diğer önemli geçişimiz 14 Mayıs -28 Temmuz arasında Jupiter balık burcunda transit edecek ve bu durum sizler için iş hayatınızda şanslı faktörlerle ilerleyeceğinizi işaret etmekte. Günlük rutinlerinizde yoğunlaşmalar gündeme gelebilir, iş arkadaşlarınızın da desteğini alabilirsiniz, yapacağınız işlerden faydalar sağlayabilirsiniz.

Yılın diğer önemli ana başlıkları tutulmalar olacaktır. İkizler – yay aksında gerçekleşecek tutulmalar 26 Mayıs- 10 Haziran- 4 Aralık tarihlerinde önemli kararlarınız olacağını göstermekte.  Sizin gündeminizde yolculuklar, şehir dışı planları, yabancılar inanç yolculukları olacaktır. Akademik gündemleriniz var ise bu alanda fayda göreceğiniz gelişmeler sizleri bekliyor. Bazı kişiler için bu durum yeni eğitim alma, yeni bilgiler edinme şeklinde de yaşanabilir. Bu dönem sizler için yeni ufukları keşfetme zamanı diyebiliriz. Bazı kişiler için hukuksal konulardınız var ise sonuç alacağınız durumlar olacaktır.  Bu tutulmalar sizlere iyi gelecek ve önemli hayat deneyimleri yaşayacaksınız diyebiliriz. Bazılarınız için uzakları keşfederken, seyahatlere çıkarken, bazılarınız uzaklardaki tanıdıklarınızla ilgili bazı gündemlerde açığa çıkabilir.   Yakın çevrenizden ziyade, uzak, uzak çevrenizin desteğini alacağınız bir döngüde olacaksınız.

Genel olarak toparladığımızda 2021 yılında genel olarak destekler aldığınız, faydalar göreceğiniz etkiler var. Şikayet etmeyi, başkasından beklentileri bıraktığınız takdirde, kendi gücünüze inandıkça hayatınızda iyi gelişmeler olacak. Yeni bir ilişki, bazıları için çocuk kararı, etrafınızın desteğini alacağınız gelişmeleriniz gündeme gelebilir.

Yıllık burç yorumu videomuzu ayrıca youtube kanalımızdan  izleyebilirsiniz… Burcunuza ait yıllık burç yorumu videomuzu izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız!
Terazi burcu yıllık burç yorumu

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR

Merhaba sevgili Akrep arkadaşlarım 2021 yılının sizler için en yüksek fayda ile geçmesini dilerim. Öncelikle Satürn Jupiter kova burcunda transit edecek sizin için güçlü etkileri beraberinde getiriyor. Bu kavuşum etkisi ile aile sorumluluğu alabilir, yuva kurabilirsiniz. Bazılarınız ise geleneksel aile düzeninden özgürleşme konuları gündeme gelebilir. Gayrimenkul konularında kalıcı adımlar dönemi de diyebiliriz. Taşınmalar, yer değişimleri, iş değişimleri gündeme gelebilir, kariyer faydaları açığa çıkabilir.  Miras gündemi olanlar, nafaka konuları olanlar açısından faydalar gündeme gelebilir. Sizler için psikolojik bir zorlanma olabilir, korkularınızla yüzleşip değişimi başlatmanız gerekmekte. Tutunmaya çalıştıkça zorlanmalar artar, akışa bırakan ve kabulde olan akrep arkadaşlarım daha kolay geçişleri olacaktır. Genel konfor alanınızın değiştiği bir dönem diyebiliriz. Yılın ilerleyen aylarında yuvanız, eviniz  için kalıcı çözümler üretebileceğiniz bir dönem olacak..

Bu sürecin sizin için zorlaşacağı dönemler özellikle ocak şubat ayları diyebiliriz. Yılın ilk aylarında ilişkiler cephesinde stresler gündeme gelebilir, maddi zorluklar yaşanabilir. Uyuşmazlıklar, fikir ayrılıkları gündeme gelebilir.

Satürn Uranüs karesi gerçekleşeceği için 17 Şubat 15 Haziran 24 Aralık tarih civarında önemli zorlayıcı konularınız olabilir.  Bir başkasının yönetimine denetimine girmek istemeyeceğiniz bu dönem sınırlarınızı aşmak niyetinde olabilirsiniz. İlişkilerinde problem olanlar açısından ani karar alıp ayrılıklar yaşanabilir, problemleri olmayanlar ise birlikteliklerde yeni bir karar verebilirler. Bu dönem ortaklı işler yapan kişiler açısından zorlanmalar görünebilir, karşınızdaki kişilerle çatışma enerjisi olabilir. Ani alınan kararlar iş ilişkilerinde iniş çıkışa sebep olabilir, tepkisel olabileceğiniz bir dönem diyebiliriz.  Bazı kişiler için anne babasıyla veya eviyle ilgili sorumluluklar alması gerekebilir.

Sizlere nefes aldıracak, fayda sağlayacak dönem 14 Mayıs -28 Temmuz arasında Jupiter balık burcunda transiti olacak. Bu durum sizler için  ilişkiler cephesinde faydalar göreceğiniz durumları işaret etmekte. Yeni bir ilişki başlangıcı olabilir, bazı kişiler için çocuk konularından faydalar göreceği bir dönem olabilir. Kendinizi daha iyi hissedeceğiniz, ön planda yapılan işlerden, yaratıcılıktan, hobilerden, sanattan fayda göreceğiniz durumlar gündeme gelebilir.

Yılın diğer önemli geçişi tutulmalar olacaktır İkizler – yay aksında gerçekleşecek tutulmalar 26 Mayıs – 10 Haziran – 4 Aralık tarihlerinde önemli kararlarınız olacağını göstermekte. Bu dönem sizler için gündemde finansal konular yer almakta. Para konusunda önemli deneyimler yaşayacağınız bir yıl diyebiliriz. Daha çok para alma verme ile ilgili konuları deneyimleyeceğiniz bu dönem, krediler alabilir, miras, nafakalar gündemi olabilir veya eşten para geliri gibi konular açığa çıkabilir. Çözülmeyen miras nafaka gündemleri bu dönem sonuca bağlanabilir. Tutulmalar etkisi ile iş hayatınızda şekillenmeler, bazı değişikliklerde gündeme gelecektir. Bu dönem maddi konularda yapılanmalarınız olacaktır, paraya bakış açınızı güncelleyin, paylaşmayı öğrenin. Bu dönem ortaklı çalışmalar yapıp, gelirlerden destekler alabilirsiniz.  Borçlarınız var ise bitirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bazı kişiler için derin psikolojik değişimler, bazen korkular bile olsa, iç dünyanızı yapılandıracağınız gelişmeleriniz gündeme gelebilir.

Genel olarak toparladığımızda aile ile ilgili kararlar alacağınız, yer değişimi, taşınmaların gündeme gelebileceği, iş konularında yeni bir yön belirleyeceğiniz, maddi olarak değişimler yaşayacağınız bir dönemde olacaksınız.

Yıllık burç yorumu videomuzu ayrıca youtube kanalımızdan  izleyebilirsiniz… Burcunuza ait yıllık burç yorumu videomuzu izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız!
Akrep burcu yıllık burç yorumu

YAYLAR VE YÜKSELEN YAY OLANLAR

Merhaba sevgili Yay arkadaşlarım, 2021 yılının sizler için başarı ve mutluluk getirmesini dilerim.

2021 yılında tutulmalar sizin burcunuzda olmaya devam ediyor ve önemli değişim döngüsünden geçmektesiniz. Hayatınızda önemli kararlar alıp, yeni bir yön tayin edeceğiniz bir dönemde olacaksınız.

Gezegensel geçişleri değerlendirdiğimiz de öncelikle Satürn Jupiter Kova burcunda transit edecek ve sizler için iletişim alanınızı güçlendirmekte, destekler vermekte.  Bilgi, eğitim alanında faydalar göreceğiniz bu etki ile iletişim şekliniz tamamen değişmekte. Akrabalar, kardeşler, yakınlarınızla ilgili destekler alabilirsiniz. Kendinizi daha kararlı, cesur bir şekilde açığa çıkartacağınız durumlar olacaktır. Öğrendiğiniz konuların kalıcı olabileceğini söyleyebilirim. Sınavlarınız var ise faydalar sağlayabilirsiniz. Yargılarınızı bir kenara bırakıp yenilenmeye gönüllü olmanız gerekmekte. Bazı yay arkadaşlarımın günlük düzeninin değişmesi, hizmet ettiği alanlarda farklılaşma, hayatına yeni bir yön belirleme gündeme gelebilir.

Tabi bu sürecin içerisinde zorluklar verdiği tarihlerde var. Özellikle ocak şubat aylarında zorlanmalar gündeme gelebilir. Sağlık konusunda yılın ilk aylarında özellikle dikkatli olmakta fayda var. Aynı zamanda iletişim sorunları, yakınlarla yanlış anlaşılmalar gündeme gelebilir.  Satürn Uranüs karesi gerçekleşeceği için 17 Şubat 15 Haziran 24 Aralık tarih civarında önemli kararlarınız gündeme gelecektir. Günlük rutinlerinizin tamamen değişeceği özgürlük alanınızın genişleyeceği süreçleri beraberinde getiriyor. Günlük hayatınızda kısıtlanma, sıradanlık, sabitlik artık size uygun olamayacak. Tüm sınırlardan özgürleşmek ihtiyacınız artacak. Düzeniniz değişiyor ve daha özgür çalışmak ihtiyacınız artıyor. Bu dönem iş arkadaşlarınızla ilgili konularda ani konular gündeme gelebilir. Bu süreçte sağlığınızla ilgili tansiyon sorunları gözlemlenebilir. Bu dönem için yapılacak en anlamlı hareketlerden bir tanesi genel check up yaptırmak, sağlığımızla ilgilenmek faydalı olacaktır.

Diğer önemli geçişimiz 14 Mayıs -28 Temmuz arasında Jupiter Balık burcunda transit edecek ve bu durum sizler için aile ile ilgili faydalar göreceğiniz durumları işaret etmekte. Ev emlak iş yeri gibi konularda destekler alacağınız bir dönem olabilir. Bazı kişiler için evlilikler gündeme gelebilir.

Yılın ana gündemlerini aktarırken tutulmalar bizler için önemli olur. İkizler – yay aksında gerçekleşecek,  tutulmalar  26 Mayıs – 10 Haziran – 4 Aralık tarihlerinde önemli kararlarınız olacağını göstermekte. Tutulmalar sizin burcunuzda yaşanacak ve önemli durumlar gündeme gelecek. Öncelik etki alanı evlilik ve ikili ilişkiler olacak. Bu dönem evlilik girişimi olabilir veya ortaklı çalışmalara başlayabilirsiniz, ilişkilerde yeni bir yön belirleme zamanı diyebiliriz. Bazı yay arkadaşlarım eğer ki evlilikte büyük sıkıntılar var ise bu tutulmalarla birlikte bitirme kararıda alabilir. Ortaklı işler sözleşmeler açısından faydalar gündeme gelebilir.

Ayrıca bu dönem daha sosyal, daha arkadaşlarla birlikte bir dönem diyebiliriz. Birlik bilincini öğrenin, haklılık savaşlarını bırakın, kibirden uzak kalın, başkalarını dinleyin, bilgilinizi güncelleyin, yeniye yer açın. Yeni bilgiye yargısal yaklaşmak yerine, hızla adapte olun, ben merkezci olmak, kendi başınıza karar vermek için desteklenen bir zamanda olmayacaksınız. Sistem sizlerin yeni bir eğitime başlamasın bildiklerinizi aktaracağınız ortamlar yaratmanızı destekliyor. Ayrıca bu dönem beden sağlığınıza ekstra özen göstermekte fayda var.

Genel olarak toparladığımızda sizler için ilişkiler cephesinin güçleneceği etkiler var. Bekar yay arkadaşlarım için evlilikler gündeme gelebilir veya ortak işler başlatmak üzere hareket geçilebilir. Bazı kişiler için ise fikirlerini daha geniş kitleye duyurmak üzere harekete geçebilir, yeni eğitimler alabilirsiniz. Bazı yay arkadaşlarım için ise yer değişimi taşınmalarda gündeme gelebilir . Dönemsel zorluklar aile bireyleri ile fikir ayrılıkları gündeme gelsede , yeni güçlü kararlar alıp yaşamınızı değiştireceğiniz bir yıldan geçeceksiniz.

2021 yılının güzelliklerle geçmesini dilerim.

Yıllık burç yorumu videomuzu ayrıca youtube kanalımızdan  izleyebilirsiniz… Burcunuza ait yıllık burç yorumu videomuzu izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız!
Yay burcu yıllık burç yorumu

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR

Merhaba sevgili Oğlak arkadaşlarım 2021 yılında son yıllarda yaşadığınız karmaşanın artık çözülmesini ve hayatınızda güzel kararlar alacağınız bir yıl olmasını dilerim. Gelelim bu sene sizleri neler beklediğine Satürn Jupiter kova burcunda ilerleyecek ve sizler için   kazanç şekilleriniz farklılaşıyor. Maddi konularda yapılanma içerisinde gireceğiniz uzun bir dönem sizleri bekliyor. Özellikle kariyerinizi ilgilendiren konularda bir yön değişimi, farklı gelir imkanları gündeme gelebilir. Kaynaklarınız artıyor kalıcı mülk alımı gündeme gelebilir. Yeni bir iş girişimi açısından kalıcı adımlar destekleyen bir konumda olacak. Daha büyük bir makama gelme gündeme gelebilir. Bu süreç sizler için Satürn transiti ile birlikte 2,5 yıllık bir süreç olacaktır. Dönemin içinde bazen zorluk bazen de kolaylıklarınız olacaktır ancak genel olarak iş sorunları yaşayanların fayda göreceğini düşünmekteyim. Bazı kişiler için gayrimenkul alımları veya kalıcı bir yatırım gündeme gelebilir.

Olumsuz dönemleri değerlendirdiğimizde özellikle ocak şubat dönemi yön bulmakta zorlanabilirsiniz. İkili ilişkilerde maddi konularda kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz.  Satürn Uranüs karesi gerçekleşeceği için 17 Şubat 15 Haziran 24 Aralık tarih civarında önemli sizler için. Aşk çocuklar konularında aktif bir süreç sizleri bekliyor. İlişkileriniz de daha hareketli daha dinamik koşullar söz konusu. İlişkilerinizde sağlamcı bakış açınız tamamen değişip, farklı sıradışı olacaktır. Sorunlu giden aşk ilişkisi bitebilir.  Bazılarınız için bu geçiş çocuklarla ilgili ani koşulları beraberinde getiriyor. Bu dönem bazılarınız beklenmedik şekilde çocuk sahibi olabilirler.  Genel olarak çocuk konularıyla ilgili para çıkışı olabilir veya başka bir konu için ödemeleriniz gündeme gelebilir. Verdiğim tarih aralığında yapacağınız yatırımlarda iyi planlı olmanız gerekmekte.

Yıllık yorumlarda diğer önemli konumuz ise tutulmalar olacaktır.  İkizler – yay aksında gerçekleşecek tutulmalar 26 Mayıs – 10 Haziran – 4 Aralık tarihlerinde önemli kararlarınız olacağını göstermekte. Sizler için gündeminde sağlık konuları ve iş konularında bazı gündemler açığa çıkartmakta. Bedensel sağlığınıza önem vermeniz gereken bir dönem diyebiliriz, yeni tedavilere başlayabilirsiniz. Bazılarınız için arınma, detoks, ruhsal ve fiziksel sağlığınıza yatırım yapmak için de değerlendirilebilecek bir zaman dilimi. Yine tutulmalar sizlerin hizmet ettiğiniz alanları iş koşullarında, günlük rutinlerinde değişim şeklinde yaşanabilir.  Bu dönem sağlık üzerine, okuyun, yazın, iş koşullarında düşüncelerinizi aktarın, daha samimi ve sıcak olmayı öğrenin. Birlik bilinci ile ekip olmayı önemseyin. Bildiklerinizi etrafınıza yaymayı öğrenin.

Diğer önemli geçişimiz 14 Mayıs -28 Temmuz arasında Jupiter balık burcunda transit edecek ve bu durum sizler için yakın çevrenizden akrabalarınızdan fayda göreceğini zamanları işaret etmekte. Yeni bir eğitim alabilirsiniz, kendinize daha güvenebilirsiniz. Ticari konulardan faydalar gündeme gelebilir. Genel olarak kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz bir dönemde olacaksınız.

Genel olarak toparladığımızda maddi konularda, iş konularında faydalar göreceğiniz etkileriniz olacak. Sağlık olarak yeni bütüncül yaklaşımlarla ilgilenin, ruhsal ve fiziksel sağlığınıza yatırım yapın. 2021 yılının en yüksek fayda ile geçmesini dilerim, sevgiler…

Yıllık burç yorumu videomuzu ayrıca youtube kanalımızdan  izleyebilirsiniz… Burcunuza ait yıllık burç yorumu videomuzu izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız!
Oğlak burcu yıllık burç yorumu

KOVALAR VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR

Merhaba sevgili Kova arkadaşlarım, 2021 yılının sizler için güçlendiğiniz bir yıl olmasını dilerim. Yıl içinde hem şanslı olduğunuz bazen de zorlandığınız etkileriniz olacak, ancak yinede ilerleyip, somut başarılar elde edeceksiniz. Öncelikle Satürn ve Jupiter sizin burcunuzda ilerleyecek istikrarlı olmanız gereken durumlar var.  Yaşamınızın şekli hayata karşı duruşunuz tamamen değişmekte. Son yıllarda yaşadığınız girdaplar, sıkıntılar artık yön değiştiriyor. Yeni gelişmeleri kalıcı adımlar gündeme gelebilir. İş birliğine açık, evlilikten, ortaklıktan alacağınız desteklerle olacaktır. Hayata karlı bu dönem başlatacağınız durum, uzun vadede kalıcı bir değer yaratacaktır. Fikirlerinizin, algınızın geliştiği bu dönem faydalar gündeme gelebilir. Bedensel olarak kendinize iyi bakmanız, kalıcı değerler üretmeniz gereken bu dönemden geçmektesiniz. Kilo sorunları olanlar açısından zayıflamalar gündeme gelebilir. Bu süreçte iyi bir plan, güçlü bir hedefe ihtiyacınız var.

Bu sürecin zorlu olduğu dönemler ocak şubat genel dünya olarak zorlanmalar süre gelirken sizin içinde değişimler beraberinde gelecektir.

Satürn Uranüs karesi gerçekleşeceği için özellikle 17 Şubat 15 Haziran 24 Aralık tarih civarında önemli kararlarınız gündeme gelecektir. Evinizin sınırlarından özgürleşmek, yaşadığınız yerde rahat hareket ediyor olmak isteyeceksiniz. Bu dönem eviniz ile ilgili ani beklenmedik kararlar, yer değişimleriniz olabilir. Bu dönem gayrimenkul veya emlak ile ilgili konularda beklenmedik sürprizler söz konusu olabilir. Bazılarınız aile kökleri ile ilgili veya atalarıyla ilgili sürprizli durumlar olabilir, yeni kararlar alabilirler. Bu tarihleri not alın sevgili kovalar öncesi ve sonrası günlerde, sistem sizleri değiştirmek isteyecek ve yeni bir karar aldırtacak. Direnmeden, kolaylıkla olması için yaşamınızda planlamalara ihtiyaç olacaktır.

Yıllık yorumları yaparken tutulmalarda yılın ana başlıklarını oluşturur, bu durum sizin için destekleyici gelişmeleri de beraberinde getirebilir. İkizler – yay aksında gerçekleşecek tutulmalar 26 Mayıs – 10 Haziran – 4 Aralık tarihlerinde önemli kararlarınız olacağını göstermekte. Bu dönem bazılarınız ilişkiler cephesinde önemli konular yaşayabilir. Aşka bakış açısı değişebilir, yeni bir ilişki başlayabilir.   Bazılarınız için ise bu durum çocuklar cephesinde yaşanabilir, çocuk sahibi olma, torun sahibi olma veya çocuklarla daha çok zaman geçirme gündeme gelebilir Bu dönem çocuklarınıza şefkatli olmayı öğrenin, aşka bakış açınızı güncelleyin, bir hobi edinin.

Diğer önemli geçişimiz ise sizin için finansal faydanın olacağı önemli bir geçişimiz var. 14 Mayıs -28 Temmuz arasında Jupiter Balık burcunda transit edecek ve bu durum sizler için finansal konulardan destekler alacağınız durumları işaret etmekte. Maddi olarak gelir artışı gündeme gelecek bir tarih aralığında olacaksınız. Maddi zorluk yaşayan arkadaşlarım bu dönem yeni bir iş adımı atmanızı tavsiye ederim.

Genel olarak baktığımızda son yılların yorucu gündemleri artık şekillenmeye başlıyor. Yeni güçlü bir karar verip, yenilenme gündemleriniz başlıyor. Değişime açık olun sıkı bir çalışma dönemi sizleri bekliyor. Yapmam dediklerinizi yapacağınız bir süreçte olacaksınız. Özellikle kova burcunun 13 dereceye kadar olan arkadaşlarım 2021 yılında yeni bir kararları gündemde.

Yıllık burç yorumu videomuzu ayrıca youtube kanalımızdan  izleyebilirsiniz… Burcunuza ait yıllık burç yorumu videomuzu izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız!
Kova burcu yıllık burç yorumu

BALIKLAR VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Merhaba sevgili Balık arkadaşlarım, 2021 yılının sizler için en yüksek fayda ile geçmesini dilerim. Öncelikle Satürn Jupiter kova burcunda ilerlemesi sizler için iç dünyanızı yapılandırıcı etkileri barındırmakta. 12. Evinizde gerçekleşecek bu kavuşum ile psikolojik yapılanmalar gündeme gelecektir.  Bazı kişiler için sağlık konularıyla ilgili yapılanma durumu da gündeme gelebilir. İçsel olarak korunduğunuzu hissedeceğiniz durumlarınız olacaktır. Geri planda kalacağınız bu dönem, kendi başınıza çalışmalar gündeme gelebilir. Bazı kişilerin korkuları ile yüzleştiği ve kendini içsel olarak yeniden yapılandırdığı bir dönem olacaktır. Büyük adım atma zamanı değil, yapılanma zamanları diyebiliriz. Uzağınızda görmediğiniz kişilerle bağlantılarınız olabilir. Bu süreç 2,5 yıllık bir Satürn döngüsünü de ifade ettiği için Sizlere tavsiyem, sonraki yılların oluşumu için bir duruma emek verin, hazırlık dönemi olarak değerlendirin, şikayet etmeden sıkı çalışacağınız bir dönem olsun.

Tabi genel olarak stresli etkilerin olduğu dönemlerimiz var ve bu alanın sert açı aldığı dönemler zorlandığınızı hissedebilirsiniz.

Özellikle ocak , şubat aylarında dengeleriniz zorlanabilir.  Satürn Uranüs karesi gerçekleşeceği için 17 Şubat 15 Haziran 24 Aralık tarih civarında önemli kararlarınız gündeme gelecektir. Sizler için yakın çevre ilişkilerinde ani beklenmedik sıra dışı konuları beraberinde getiriyor. Akrabalarınız, kardeşleriniz, yakın arkadaşlarınızla ilgili stresleriniz gündeme gelebilir. Çok yakın gördüğünüz bir arkadaşınızla aniden yol ayırımı gündeme gelebilir veya bu durum akrabalarınızla ilgili gerçekleşebilir. Bazı kişiler için eğitim stresleri, seyahat stresleri gündeme gelebilir. Konuşma tarzınız, düşünme tarzınız bu geçişle tamamen değişimden geçecek.  Bu tarihlerde teknoloji sorunları, elektronik sorunları gündeme gelebilir.

Bazen sıkışmış, daralmış hissetseniz de Jupiter balığa geçtiği dönem sizler için fırsatları da beraberinde getirecektir.  Sizin için genel olarak şanslı dönemler 14 Mayıs -28 Temmuz arasında Jupiter balık  transiti olacaktır. Bu durum sizler için faydalı şanslı etkileri açığa çıkartmakta. Daha şanslı olacağınız bu dönem karmaşık konulara yön belirleyebilirsiniz. İş konularında, ilişki konularında bu dönemi başlangıç olarak değerlendirmekte fayda var. Bu geçiş ile birlikte kilo alımı olabilir, aktif spor yapmanızı tavsiye ederim.

Biliyorsunuz ki yıllık yorumları yaparken ana gündemde tutulmalar vardır. İkizler yay aksındaki tutulmalar ile birlikte önemli kararlarınız devreye girmekte.  26 Mayıs – 10 Haziran – 4 Aralık tarihlerinde önemli kararlarınız olacağını göstermekte. Sizler için yeni bir ev veya aile genişlemesi şeklinde yaşanabilir. Bazı balıklar evlenebilir, bazıları gayrimenkul alımı gerçekleştirebilir. Bu dönem işe ve çalışma koşulları ile ilgilide bazı önemli kararlarınız gündeme gelebilir. Bu dönem ev, yuva düşünceleriniz üzerine etraflıca düşünün, aile kurmanın, aile olmanın ne olduğunu anlayın, yakın çevreye odaklanın, evinizi değiştirin, güzelleştirin, evde çalışın, derin duygularınızla yüzleşin . Gayrimenkul edinin, arsa alın, emlak yatırımı yapın.

Genel olarak toparladığımızda sizin gibi duygusal balık arkadaşlarım için dönemsel zorlukların bazen yorduğunu hissedebilirsiniz. Aile sorumlulukları ile daraldığınız dönemler olsa da, yeni kararlar için de fırsatlarınız dönemsel olacaktır. Yaşamın değişim döngüsün de bazen kararlı duruş sergileyebilmek önemli olacaktır.  Ancak büyük resime baktığımızda aile ev konularında yenilikler, iş konularında yeni kararlar gündeme gelecektir.  İyi bir planlama yapmış, emek verdiğiniz konular var ise bu dönem kariyer fırsatları da gündeme gelebilir.

Yıllık burç yorumu videomuzu ayrıca youtube kanalımızdan  izleyebilirsiniz… Burcunuza ait yıllık burç yorumu videomuzu izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız!
Balık burcu yıllık burç yorumu

 

Astrolog Nurgül Düzenli