JÜPİTER URANÜS KAVUŞUM 2024

 

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 6-12 ARALIK

Bu hafta genel olarak inişli çıkışlı etkilerin yoğun olduğu günlerde olacağız. Pazartesi yeni girişim yapılabilir ancak sonraki günlerde yenilik için riskler var. Hafta içinde yapacağınız girişimlerde planlı olmakta fayda var. Özellikle maddi konularda ve iletişim, teknoloji, güvenlik konularında stresler olabilir.

⭐️6 Aralık Mars Plüton altmışlık açısı iş disiplini, istikrar, planlı hareket etmek adına verimli etki sağlamakta.

⭐️7 Aralık Merkür Neptün kare bu açısı haftanın ilk günlerinde etkili olacak. Teknolojik sorunlar, unutkanlık, hata yapma, dedikodu, takıntı olabilir.

⭐️8 Aralık Mars Jupiter kare finansal konularda sert etkiler, iniş çıkışlar, alım satımlarda olumsuzluklar devreye girebilir. Hukuki konular, eğitim sorunları, abartılı tepkiler olabilir. Bu açı Çarşamba ve perşembe günü etkili olacak

⭐️11 Aralık Venüs Plüton karesi ilişkiler açısından kıskançlık, baskı, takıntı problemi devreye girebilir.

⭐️12 Aralık Güneş Neptün kare yanılma, kanma, kafa karışıklığı yaratabilir. Duygusal yaklaşımlar, hayal kırıklığı olabilir.

 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR

Haftaya başlarken sizin için iş ve aile konularında harekete geçirici durumlar gündemde. Rota belirlemeye çalıştığınız kariyer gündemlerimde bu hafta önemli kararlar alınabilir. Ancak özellikle bu hafta ortalarında, iletişim sorunları, sosyal medya, eğitim, hukuksal konular, yabancılar ile ilgili konular istediğiniz gibi ilerleyebilir. Bu hafta genelinde yanılgılara açık bir hafta olacağı için risklerden uzak kalmak gerekiyor. Fikir ayrılıkları, sosyal uyumsuzluklar devreye girebilir. Bu hafta yeni bilgiler öğrenmek, keşfetmek, seyahat etmek sizlere iyi gelecektir.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR

Genel olarak hareketli koşulların olduğu etkileriniz devam etmekte. İlişkiler ve seyahatler konusunda hızlandırıcı konular var. Etrafınızın desteğini aldığınız bu dönem aşk ve çocuk konularında güçlü yeni kararlar döneminden geçmektesiniz. Yaşadığınız günler için yeni bir yön belirleyebilirsiniz. Bazıları için bu dönem para konusunda yenilenmeler açığa çıkarken, riskli yatırımlarda bu hafta dikkatli olmanız gerekiyor. Son yıllarda zorlandığınız iş meseleleri veya aile konularına yeni çözümler üretebilirsiniz. Gereksiz harcamalara karşı dikkatli olmak gereken bir süreçte olacaksınız.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR

Bu haftaya başlarken gündeminiz de maddi konular iş konuları yer almakta. Son dönem hayatınızdaki olan sorunlara çözüm üretmek ve karar almak için harekete geçtiğiniz etkiler var. Ama gündemde İlişkiler, evlilik, ortaklı işler yer alıyor. Ancak diğer taraftan da enerjinizi geri çeken önemli koşullar var ise, kafa karışıklıkları da olabilir. Genel olarak riski bir haftadayız, iletişim sorunları, yazışmalarda hatalar, sosyal medya sorunları, iş pürüzleri olabilir. Diğer taraftan çocuklar için veya ilişkilerle ilgili bir gider, para çıkışı riski var, temkinli olmak faydalıdır.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR

Haftaya başlarken iş birliktelikleri, ilişkiler evlilik konuları odağınızda, bir durumu kafaya takma ile ilgili kararlar gündeme gelebilir. Genel olarak sert etkilerin olduğu bu hafta, sizi yoran konular, ikili ilişkiler cephesinde artık karar vermeye başlıyorsunuz. Bu hafta maddi konularda risk almaktan uzak kalmak iyi olacaktır, para çıkışı, harcama potansiyeli yüksek etkilerde olunacak. Uzaklarda veya gizli olan bir konu ile ilgili hayal kırıklığı veya hata payı gündeme gelebilir. İşlerinizin yoğunlaştığı bu döneme çalışmaya yönelmek size iyi gelecektir.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR

Haftaya başlarken gündeminiz hizmet ettiğiniz alanlar, sorumluluklar, sağlık konuları yer almakta. Çocuklar, yetenekler, sahne, aşk ilişkileri ile ilgili yenilikler gündeme gelebilir. Son dönem çocuk sahibi olmayanlar için çocuk haberi gelebilir. Bazıları için ise kadersel yeni İlişkiler gündeme gelebilir. Genel olarak riskli etkilerinin olduğu haftadayız. Ortaklı işler ilişkiler evlilik konularında fikir ayrılıklar olabilir, ev ile ilgili konularda para çıkışı gündeme gelebilir. Bu hafta imzalarda anlaşmalarda kafa karışıklığı olabileceği için dikkatli olmakta fayda var

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR

Haftaya başlarken gündeminizde çocuklar, ilişkiler ile ilgili konular yer alabilir. Genel olarak güçlü bir karar alabilirsiniz, bazıları için bir konuyu kafaya takma gündeme gelebilir. Bu hafta riskli etkilerinin olduğu haftadayız. Aile konuları, evlilik konusunda fikir ayrılığı olabilir, ev içinde unutkanlıklar veya teknik aksaklıklar gündeme gelebilir, iş konularında dalgınlıklar olabilir. Diğer taraftan bazıları için sağlık konusunda gündemler açığa çıkabilir özellikle akraba sağlığıyla alakalı gündemler bu hafta odanızda olabilir. Aile ile daha fazla vakit geçirmek sizlere iyi gelecektir.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR

Haftaya başlarken ana gündemde aile, ev, emlak, iş hayatı konuları odağınızda. Geçtiğimiz hafta gerçekleşen tutulma etkisi ile alım satımlar için hareketlilik etkisi var. Ancak diğer taraftan bu hafta sert etkiler devrede. Genel olarak bir durumu kafaya takma ikili ilişkilerle ilgili fikir ayrılığı veya aileyle ilgili bir durumla ilgili yüzleşme olabilir. Bu durum sizin maddi konularınıza iş hayatınızda harcamalarınıza yansıyabilir. Plansız giderler veya harcama dürtüsü gündeme gelebilir, dikkatli olmakta fayda sağlar

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR

Haftaya başlarken akrabalar, arkadaşlar eğitim, anlaşma sözleşme konuları odağınızda. Yakınlarınızla alakalı bir konuyu takıntı haline getirebilirsiniz, derin bir değişim dönüşüm yaşanabilir. Diğer taraftan teknoloji, sosyal medya sorunları ticaret anlaşma eğitim problemler olabilir. Genel olarak risk etkilerinin olduğu haftadayız. Bir durumu abartmadan hareket etmeniz gerekmekte, özellikle aile ile ilgili konularda bazı konular istediğiniz gibi ilerlemeyebilir. Bu hafta risk alırken ekstra dikkatli olmak gerekiyor Plansız para çıkışı, harcamamalar olabilir veya yanılgılar olabilir

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR

Haftaya başlarken gündeminiz de iş konuları, maddi konular yer almakta. Kazanç artışınızın olduğu bu dönem yatırımlar gündeme gelebilir. Ancak genel olarak sert etkileri olduğu haftadayız, para ve aile konuları ana gündeminizde. Hafta ortasında iç dünyanızda stresler, bastırılmış öfke açığa çalabilir. Yeni adımlar atmak için uygun bir haftada olmayacaksınız yanılgılara açık etkiler var. Bazılarınız için ise akrabalar kardeşlerle alakalı konularda stresler olabilir, geri planda kalan bir konuyla alakalı yüzleşmeler yaşanabilir. Hafta genelinde durumları akışa bırakabilmekte fayda var.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR

Bu hafta odağınızda iş konuları, planlamalar maddi konular yer almakta. İlişkilerle alakalı veya iş konuları ile alakalı derin dönüşüm yüzleşme bazıları için takıntı durum oluşabilir. Bu hafta genel olarak zihinsel olarak dalgınlıklarınız olabilir, unutkanlıklara dikkat etmekte fayda var. Yakın arkadaşlıklar akrabalar ile ilgili bazı şeyler istediğiniz gibi ilerlemeyebilir. Atacağını imzalarda, alım satımlarda dikkatli olmak fayda sağlar. Bu dönem sizler için bilinçaltı çalışmaları dönüştürücü olacaktır. Çünkü iç dünyanızda bazı şeyler yönsüz hissettirebilir

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR

Haftaya başlarken iç dünyanızda veya geri planda sizi sıkıştıran konularla ilgili yeni kararlar devrede. Bazıları için kadınlarla veya ilişkileri ile ilgili arkadan dönen konularla ilgili gündemler olabilir. Diğer taraftan hafta bu hafta maddi konularda, yatırımlarda kafa karışıklığı, planlama hatası olabilir. Sizler için gruplar içerisinde veya arkadaşlarla ilgili konularda yeni adımlar devreye giriyor. Genel olarak riskli etkiler altında olduğumuz bu hafta duygusal abartılarınız gündeme gelebilir. Sosyal olmak, keşfetmek, paylaşımcı olmak bu hafta düzeye fayda sağlayabilir.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR

Haftaya başlarken sosyal dışa dönük etkilerle başlıyorsunuz. Arkadaşlar veya ilişkilerle ilgili önemli kararların açığa çıkacağı bir hafta sizleri bekliyor. Genel olarak sert acılar etkisinde olunacak. Öncelikle bu durum sizin iş ve aile meselelerinizle ilgili olabilir, yanılgılar kafa karışıklığı gündeme gelebilir. Diğer taraftan bazılarınız için uzaklardaki tanıdıklarınız, eğitim, sosyal, medya hukuksal konularla alakalı bazı şeyler istediğiniz gibi ilerlemeye bilir, fikir ayrılıklar gündeme gelebilir. Bu hafta yapacağınız işlemlerde planlı olmakta fayda sağlar.