HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Bu hafta genel olarak enerjiler gayet güzel ilerleme sürecimiz başladı haftanın ilk günleri Mars Uranüs üçgen açısı harekete geçirici hızlandırıcı etkileri açığa çıkartmakta.  Maddi konularda, ticari hayatta iş hayatında alım satımlar hızlana bilir.

Pazartesi günü oldukça verimli etkiler var girişimleriniz için desteklenmekte.

 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR

Merkür retrosu bitti, uzun süredir var olan iş kariyer aile konularında yaşanan gecikmeleriniz, engellenmeleriniz için artık ilerleme sürecinde olacaksınız. Bu hafta maddi konularda ilerleme, fırsat yakalama durumu söz konusu olabilir. İş performansınız artabilir, birçok işi halledebilirsiniz.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR

Merkür retrosu bitti ve uzun süredir kafa karışıklığı yaşadığınız konularda netleşemeye başlıyorsunuz. Uzaklar, şehir dışı, yurtdışı, eğitim, hukuksal konularda artık yeni yön belirleyip netleşme sürecinde olacaksınız. Haftanın ilk günlerinde güzellik estetik kariyer başlangıcı yeni imzalar için faydalı etkiler var

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR

Merkür retrosu bitti ve sizler için psikolojik düzeyde yaşadığınız tedirginlikler yön bulmaya başlıyor. Bir durumu bitirip ilerleme döneminiz başladı. Maddiyat, iş konuları, yatırımlar açısından yenilikler devreye girebilir. Haftanın ilk günlerinde finansal konularda faydalarınız olabilir gelir artışınız olabilir. Hafta ortasında fikirlerinizi özgürce insanlara aktarmak için uygun fırsatlar yakalayacaksınız

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR

Merkür retrosu bitti ve sizin için uzun süredir ilişkiler cephesinde tedirgin eden konularda netleşmeye ve ilerlemeye başlıyorsunuz. Psikolojik olarak sosyal uyumla ilgili yaşadığınız gelgitler artık netleşiyor. İlişkiler ve evlilik ile ilgili kararlar almaya başlıyorsunuz. Artık birlikteliklerde desteklenmeye etkisi devreye giriyor. Sosyal hayat hızlanıyor ilişkilerde yeni bir bakış açısı kazanıyorsunuz

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR

Merkür retrosu bitti ve uzun süredir sizi tedirgin eden sağlık konularında, streslerin artık düzelme sürecini işaret etmekte. Bu durum bazıları için iş hayatı, sorumluluklarla ilgili olabilir. Pazartesi ve Salı günü görüşmelerden faydalar görebilirsiniz yeni anlaşmalar gündeme gelebilir, iş hayatınızdan destekler alabilirsiniz. Hafta ortasında daha dışa dönük sosyal fikirlerinizi aktaracağınız süreçleriniz olacak.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR

Merkür retrosu bitmesi ile ilişkilerle ilgili yaşadığınız sorunlarınız artık netleşiyor. Bu hafta ilişkilerle ilgili hızlı ani gelişmeler olabilir, yeni karşılaşmalar gerçekleşebilir. Çocuklarla alakalı konularda harekete geçirici etkiler devrede. Hobileriniz yaratıcılık, sahne, eğlence spor konularında destekler görebilirsiniz. Seyahatler gündeme gelebilir, uzaklarda yaşayan tanıdıklarınızla görüşmeler gerçekleşebilir.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR

Haftaya başlarken ilişkilerinizle alakalı olarak bazı konularda net kararlar almaya başlıyorsunuz. Hayatınızın temellerini ilgilendiren konularda harekete geçirici etkiler var.  İsteklerinizi net bir şekilde ortaya koymaya başlıyorsunuz. Geri planda kalan iç dünyanızda bastırılmış duygularınızla yüzleşebilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde maddi konularda faydalar olabilir, estetik güzellik ile ilgilenebilirsiniz.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR

Bu hafta sizin için uzun süredir beklediğiniz konularda artık harekete geçme zamanı başlıyor. Evlilik, ilişkiler, danışmanlıklar açısından harekete geçirici etkiler var. Fikirlerinizi etrafınıza özgürce duyurmak isteyebilirsiniz. Yakınlarınızla yaşadığınız iletişim sorunlarını artık dur deyip ilerleme zamanına geçiyorsunuz. İletişim, teknoloji, yazışmalar, anlaşmalar için bu hafta faydalarınız var

 

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR

Uzun süredir yaşadığınız iş kariyer finansal konularla alakalı bekleme sürecinizin bittiği bir döneme giriş yapıyorsunuz. İş teklifleri alabilir yeni iş projelerine giriş yapabilirsiniz, gelir artışınız olabilir. Sağlıkla ilgili yaşanan pürüzler var ise çözümler üretebilirsiniz. Özellikle hafta ortasında, daha hareketli dışa dönük ve konuşkan olacağınız etkiler devrede olacak.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR

Uzun süredir sizi yoran sıkan geriye çeken konularda, artık yüzleşip net kararlar vermeye başlıyorsunuz. İş konularında sosyal hayatla ilgili olarak radikal kararlar alabilirsiniz. İlerleme zamanınız başladı özellikle haftanın ilk günlerinde faydalar görebilirsiniz. Birlikteliğinizden, etrafınızdan çocuklarla ilgili konulardan önemli ilerlemeler sağlayacağınız bir dönem başlıyor. İmajınızı yenilemek isteyebilirsiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR

Haftaya başlarken iç dünyanızda bazı gelgitleri yön vermek isteğiniz artıyor. Ayrıca ilişkilerinde eskiden gelen konular tekrar su yüzüne çıkabilir, bu konularda yeni kararlar alınabilir. Uzun süredir geri planda sizi yoran konularla ilgili artık ilerlemeye başlıyorsunuz. Sizin için hafta ortasında daha verimli etkiler gündemde olacak. Bu hafta aile ve ev ile ilgili yeni kararlar gündeme gelebilir

 

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR

Haftaya başlarken sizin için faydalı koşullar var. Eğitim, öğretim, anlaşmalar yazışmalar ticaretle alakalı girişimler yapılabilir. Konuşmak istediklerinizi sosyal çevreniz aktarabilirsiniz, çevrenizden destekler alabilirsiniz. Pazartesi ve salı günü yeni girişim başlatmak yolculuklara çıkmak, tatil planları yapmak, sevdiklerinizle bir arada olmak için güzel etkiler devrede olacak.