2022-yillik-burc-yorumu

YILIN GENEL ETKİLERİ

2022 YILININ BURÇLARA ETKİLERİ

KOÇLAR VE YÜKSELEN KOÇLAR

Yıla başlarken Venüs Oğlak retrosu ile giriş yapıyoruz. Venüs Oğlak burcunda 5 Kasım- 6 Mart 2022 aralığında transit edecek aynı zamanda 19 aralık -29 Ocak arasında bu alanda retro yapacak.

Ana gündeminizde iş hayatınız kariyeriniz yer almakta. Mesleki olarak etrafınızın desteğini alacağınız bir süreçte olacaksınız.   Retro yapacağı dönemde Son yıllarda uğraştığınız iş sorunları tekrar karşınıza gelebilir ancak bu durumu çözmek için fırsat yakalayacağınız durumlar olacaktır.

Yılın en önemli odak noktası finansal konular olacak. Tutulmaları 2-8 askında deneyimleyeceksiniz.  Ay düğümlerinin burç değiştirmesi ile finansal konularda ve iş konularında tutulmalar deneyimleyeceksiniz. Gelir gider dengenizi sorgulamanız, yatırımlarınızı planlamanız gerekmekte. Özellikle eşin gelirinde veya başkasının parası ile ilgili konularda beklemediğiniz gelişmeler devreye girebilir, para konusunda dikkatli olmakta fayda var.   Bu dönem ekip kazançları yerine bireysel kazançları tercih etmeniz daha faydalı olacaktır. Kendi paranıza sahip çıkmayı öğrenme zamanı diyebilirim.

Diğer önemli konumuz Satürn Kova transiti olacak. Son bir yıldır Satürn kova transiti sizlerin sosyal hayatını, ekip çalışmalarını, arkadaş ilişkilerini sorgulatmakta veya bazılarınıza kaliteli bir sosyal çevre getirmiş olabilir Bu yılda devam edecek etki ile sosyal hayatınızda, arkadaşlıklarda sürtüşmeler gündeme gelebilir. Bu süreçte sosyal gruplar içinde ekip ruhuyla görev almak, sosyal yardımlaşma gruplarına dahil olmak ve gönüllü çalışmalar yürütmek iyi olacaktır

Yılın şanslı olduğunuz gündemlerini değerlendirdiğimizde

Bu yıl Jupiter Balıkta ve Koç burcunda transit edecek.  Tarihiyle detaylı değerlendirdiğimizde

Jupiter Balık 29 Aralık 2021 -11 Mayıs 2022 ve   28 Ekim -20 Aralık tarihlerinde kalacak.

Bu durum sizler için geri planda olan konularınızda içsel rahatlama sağlayacak. Şifalanma, bir durum için hazırlık, açığa çıkabilir. Özellikle sağlık konuları, ruhsal konular, rüyalar, yalnız yaptığınız çalışmalar açısından destekleneceğiniz zaman diliminde olunacak. Bu durum içsel bir güven ve inanç sağlayacaktır. Hızla harekete geçmek yerine, akışa bırakmayı öğrenecekleri bir dönemde olacaklar.

Yılın en şanslı dönemini anlatacak olursak

11 Mayıs 2022 -28 Ekim 2022 arasında yılın en şanslı dönemi diyebiliriz çünkü Jupiter sizin burcunuzda transit edecek. Bu durum genel olarak ilerleme, fırsat yakalama etkisi gündeme getirecek. 2023 yılının da ortalama yarısına kadar da Jupiter Koç transiti devam edecek.  Jüpiter sizin burcunuza yansıtacak hayatınızın genelinde rahatlama keyif konfor etkisi olacak işlerinizin ilişkilerinizin daha kolaylıkla ilerlediğine tanıklık edebilirsiniz. İyi bir planınız bir rotanız varsa hedefleriniz varsa bu yıl ilerleme kaydedeceksiniz. Jüpiter’in şanslı etkilerini alabilmek için şimdiden harekete geçmek iyi olacaktır.

Bu yıl Mars ikizler transiti oldukça önemli olacak. Uzun bir süre bu alan aktif olacak.

20 Ağustos 2022- 25 Mart 2023 tarih aralığında Mars ikizler burcunda transit edecek. Retro yapması nedeniyle ortalama 7 ay Mars ikizlerde kalacak ve yoğun bir gündem karşımıza çıkartacak. Sizlerin iletişim alanını hareketlendiriyor, eğitimler, yeni bilgi edinme, araştırmalar yapma önceliğinizde yer alabilir.  Bu durum akraba ilişkilerinde, kardeşler, yakın arkadaşlarda yoğun bir odağınızın olacağını işaret etmekte. Bazılarınız için kısa seyahatlerin artacağı bir dönem diyebiliriz. Bazılarınız için aldığı bir eğitim ile ilgili fikir ayrılıkları gündeme gelebilir. Bu alanda retroda yapacağı için yakın çevre ilişkilerde, akrabalarda pürüzlerinde gündemde olduğu, iletişim aksiliklerin olduğu bir süreç olabilir

Genel olarak yeni projelerde görev bilinci ile çalışma süreçleri sizleri bekliyor olacak.

 

BOĞALAR VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Yeni yıla Venüs retrosu ile başlıyoruz. Venüs Oğlak burcunda 5 Kasım- 6 Mart 2022 aralığında transit edecek aynı zamanda 19 aralık -29 Ocak arasında bu alanda retro yapacak. Bu dönem iç dünyanızda yenilik ihtiyacınız artıyor. Kendinizle ilgili sorun haline getirdiğiniz bir konuyu geçmişte bırakarak yenilenme yaşayabilirsiniz. Ve su yapacağı dönemde bir ilişki ile ilgili evlilik olabilir dostluklar olabilir eskiden kalan bir stres tekrar karşınıza gelebilir sevgi alma verme de problem yaşayabilirsiniz sevilmiyor hissedebilirsiniz maddi konularla alakalı pürüzler olabilir

Bu sene tutulma etkisini yoğun deneyimleyeceğiniz gündemleriniz var. Ay düğümleri burç değiştiriyor olması sizler için köklü değişimlerin habercisi. Ana gündemleriniz arasında eviniz, konforunuz, yaşadığınız yer, aile konuları emlak konuları yer alacak   Bazıları için yer değişimi, taşınma gerçekleşebilir. Bazı kişiler için evlenme, kendi ev alanı yaratma gündeme gelebilir.  Diğer taraftan aile üyeleri ile ilgili konularla ilgili sorumluluklar almanız gerekebilir.  Sert etkileri barındıran bu tutulmada direndiğiniz konularda değişimler devreye girebilir. Mesleki olarak yön değişimi, sorun olan çalışma hayatında bitişler gündeme gelebilir.  Sizin için güçlü değişim döngüsü diyebiliriz. Mayıs ve Kasım civarında radikal süreçler deneyimleyebilirsiniz.

Sizin burcunuzda ilerleyen Satürn transiti devam etmekte.    Bu dönem sizler için yaşama ciddi bakma zamanı. Satürn sorumlulukları hatırlatarak, sizleri kararlı kişilere dönüştürmek istiyor.  Yaşamınızda yeni planlamalar yön değişimleri için Satürn’ün kuralcı tarafını deneyimleyebilirsiniz. İş birlikleri ve ilişkiler cephesinde sınavlar etkisi yaşanabilir. Özellikle Mart ayı civarında Marsında Kova burcunda olması ile stresler gündeme gelebilir.

Genel olarak değişim döngüsünden geçerken maddi fırsatlarda devreye gireceği dönemleriniz olacak. Jupiter Balık 29 Aralık 2021 -11 Mayıs 2022 ve  28 Ekim -20 Aralık tarih aralığında maddi konularda ilerleme döneminde olacaksınız.

Maddi zorluk yaşayan arkadaşlarım bu dönem yeni bir iş fırsatı yakalayabilir, isteklerini elde edebilirler. Bazı kişiler için maddi destekler yaşanabilir, bolluk bilincinin geliştiği bir dönemde olacaklar. Diğer taraftan yatırımlar yapabilirler, yurtdışı, işlerden eğitim konularından para kazanabilirler.

11 Mayıs -28 Ekim tarih aralığında jupiter koç burcunda ilerliyor olacak  ikili ilişkileriniz yakın çevreniz akrabalarınız kardeşlerinizden destekler görmeye başlıyorsunuz yeni eğitimler alabilirsiniz yeni yolculuklara çıkabilirsiniz.  Yakın çevrenizin geliştiği genişlediği bir dönemde olacaksınız

20 Ağustos 2022- 25 Mart 2023 tarih aralığında Mars ikizler burcunda transit edecek. Retro yapması nedeniyle ortalama 7 ay Mars ikizlerde kalacak

Mars ikizler burcunda sizler için yaratıcılık hobiler ilişkiler odanızda yer alacak. Enerjinizin arttığı bir dönemde diyebiliriz.  Bazılarınız için ikili ilişkiler aşk ile ilgili hareketli bir dönem olacağını söyleyebiliriz.      Retro yapacağı dönemde ise eski ilişkiler karşınıza gelebilir, aşk ilişkilerinde stresler olabilir. Çocuk konularıyla ilgilenmeler açığa çıkabilir.

Genel olarak sağlam kurallar belirleyip, yeni kararlar almanız gereken bir yılda olacaksınız. Oyalanmak yerine kararlı olun.

2022 yılının sizler için planlı, sistemli, kalıcı adımlar attığınız bir yıl olmasını dilerim.

 

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR

2022 yılına Venüs retrosu ile başlıyorsunuz.  Venüs Oğlak burcunda 5 Kasım- 6 Mart 2022 aralığında transit edecek aynı zamanda 19 aralık -29 Ocak arasında bu alanda retro yapacak.

Bu dönem ana gündeminizde maddi konular yer almakta. Başkasından kaynaklı gelirleriniz yönünde, banka, vergi nafaka gibi konularda yeni adımlarınız söz konusu. Retro yapacağı dönemde maddi konularda eskiden kalan alacaklar alınabilir. Bazıları için büyük finansal risklere girmemeleri gerekiyor.  Bazı kişiler için estetik ameliyatlar, güzelleşme için operasyonlar olabilir. Ancak bunları da retro dönemine getirmemek gerekiyor

Bu yıl gerçekleşecek olan tutulmalar sağlık ve iş dengenizde önemli olacak. Ay düğümleri 6 -12 aksınızda aktif olacak.  Bu dönem için iç dünyanızda önemli değişimlerin olacağını işaret etmekte. Bağımlı olduğunuz konular var ise bunlarla yüzleşme ve bırakış kapanış enerjisi gündeme gelecek.   Özellikle bu dönem ruhsal ve bedensel sağlığınız ile ilgili kendinize iyi bakmanız gerekmekte. Bedensel olarak bir şeyleri bırakmaya mesela zayıflamaya veya sigara gibi alışkanlıkları bırakamaya itilim hissedebilirsiniz. Psikolojik düzeyde yeni farkındalıklarda sağlayacaktır, bazı kayıplar veya para çıkışları gündeme gelebilir Diğer taraftan günlük rutinlerinizde değişimler gündeme gelebilir. İş yapış şekliniz, hizmet etme şekliniz yön değiştirebilir. Bu dönem iş arkadaşları veya yanınızda çalışanlar ile ayrışma görülebilir.

Satürn kova transiti etkisi bu yılda devam etmekte.  Bu dönemin etkilerini değerlendirdiğimizde öncelikle eğitim, öğretim, üniversiteler, yolculuklar, yabancılar alanında daha kuralcı, planlı, sistemli olmanız gerekmekte.  Satürn sizleri bu alanda sınava alarak, sorumluluklarınızı hatırlamak isteyecektir, daha ciddi çalışmalar yapmanız gerekmekte. Ciddiyetle çalışmak, emek vermek, bilgilerinizi güncellemek, yeni eğitimlere dahil olacağınız bir yılda olacaksınız. Bazılarınız için ise uzaklarda yapılan işler, yolculuktan, turizmden kazançlar gündeme gelecektir.  Bazılarınız için ise aşk, ilişkiler cephesinde bazı önemli yapılanmalar gündeme getirecektir.

Yılın şanslı etkilerini değerlendirdiğimizde Jupiter balık transiti sizlere iş fırsatları sağlayacağı etkilerle ilerleyeceksiniz. Jupiter Balık 29 Aralık 2021 -11 Mayıs 2022 ve 28 Ekim -20 Aralık tarih aralığında kariyer alanınızda ilerleme fırsatı sunacak.

Kariyer konularında destekleneceğiniz bu tarih aralığında, işinizde terfiler gündeme gelebilir, ailenizin desteğini alabilirsiniz. Diğer taraftan aile kurma, evlenme, toplumsal olarak statü yükselmesi gündeme gelebilir. Yabancılar, yurtdışı, eğitim, yayıncılık konularından faydalar açığa çıkabilir. Genel olarak desteklendiğiniz bir dönemde olacaksınız.

Jüpiter’in koç burcuna geçmesi ile 11 Mayıs -28 Ekim tarih aralığında sosyal çevrenizin desteğini almaya başlıyorsunuz.  Sosyal gruplar, dernekler, gelecek beklentilerinizle ilgili faydalı etkiler açığa çıkacaktır.

2022 yılında Mars ikizler transiti oldukça önemli olacak. 20 Ağustos 2022- 25 Mart 2023 tarih aralığında Mars ikizler burcunda transit edecek. Retro yapması nedeniyle ortalama 7 ay Mars ikizlerde kalacak

Mars ikizler burcunda transiti sizler için oldukça önemli olacak. Bu dönem kendinizi daha fazla ön plana koyacağınız, hareketli olacağınız durumlar oluşabilir. İlerleme sağlayacağınız bu dönem birçok konuda ilerleme sağlayacaksınız. Diğer taraftan sakarlıklar açısanda dikkatli olmak gerekebilir. Retro yapacağı dönem eski meselelerin tekrar açılması gündeme gelebilir.

2022 yılında iç dünyanızı yapılandırın, korkularınızdan özgürleşin, ruhsal değişiminizi başlatın.

2022 yılının sizler için şans ve fırsatı yakalayacağınız keyifle ilerleyeceğiniz bir dönem olmasını dilerim, sevgiler

Astroloji eğitimi ve doğum haritası danışmanlıklar için nurgul.duzenli@hotmail.com mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR

Yeni yıla başlarken Venüs retrosu ile başlamaktayız. Venüs Oğlak burcunda 5 Kasım- 6 Mart 2022 aralığında transit edecek aynı zamanda 19 aralık -29 Ocak arasında bu alanda retro yapacak. Bu dönem ana gündeminizde evliliğiniz ilişkileriniz ortaklı işleriniz olacak genel olarak etrafımızın takdirini toplayabilirsiniz ancak retro döneminde bazı stresler pürüzler gündeme gelebilir ilişkilerle alakalı kadersel durumlar yaşanabilir eski konular açılabilir

Bu sene tutulma etkilerinden faydalı etkiler alacaksınız. Bu sene gelecek beklentilerinizle ilgili kararlarınızda yön değişimi var. Odağınızda sosyal gruplar, kalabalık arkadaşlar, ekipçe yaptığınız durumlar olabilir. Sorunlu olan arkadaşlıklarla veya aşk ile ilgili yol ayrımı, yön değişimi gerçekleşebilir. Bu dönem çocuk konusu ile ilgili bir odağınız var ise netleşmeye başlayabilirsiniz, bazıları çocuk sahibi olabilir.  Genel olarak yıl genelinde yeni bir aşka başlayabilir, kalıcı kadersel ilişkiler deneyimlenebilir. Eski çürümüş, zorlanmış ilişkilerde yol ayrımı gelebilir.

Satürn kova transiti bu yılda devam etmekte. Maddi konularda önemli adımlar gündeme gelecek.  Krediler, borçlar, miras, nafaka, eşin geliri gibi alanlarda önemli yapılanmalar içerisinde girebilirsiniz. Bu dönem gereksiz borçlanmalar yapmadan, sorumluluk bilinci ile hareket etme dönemi diyebiliriz. Bazılarınız için ise, bilinçaltını yapılandırma, korkularından özgürleşme, içsel olarak olgunlaşma dönemi olarak ilerleyebilirsiniz. Bazılarınız için sağlık konularıyla ilgilenmeler devreye girebilir.

Jupiter balıkta transit edeceği bu yıl destekler alıp ilerleme sağlanacak. Jupiter Balık 29 Aralık 2021 -11 Mayıs 2022 ve 28 Ekim -20 Aralık tarih aralığında ilerleyece ve sizlerin inancunu güçlendirecek.  Bol seyahat, tatil, dışa dönük bir zaman olacak, yurtdışı, yabancılar alanından desteklerde açığa çıkacak. Ayrıca yeni eğitimler alabilir, yayıncılık ile ilgilenebilir, hukuksal süreçlerinizden faydalar görebilirsiniz. Bu geçiş sizlerin maneviyatınıza olumlu etki yaratacak, inançlarınız artacak, daha iyimser etkiler altında olacaksınız.

11 Mayıs -28 Ekim tarih aralığın ise Jupiter Koç burcunda ilerleyecek. Bu durum sizin kariyerinizi güçlendirecek etkileri açığa çıkartmakta. iş teklifleri alabilir iş hayatında yükseliş enerjisi deneyim diyebilirsiniz . Bazılarınız için ev aile yuva konularında yeni adımlar girişimler gündeme gelebilir.

Marsın ikizler de transit edeceği uzun bir süreç olacak.

20 Ağustos 2022- 25 Mart 2023 tarih aralığında Mars ikizler burcunda transit edecek. Retro yapması nedeniyle ortalama 7 ay Mars ikizlerde kalacak

Mars ikizler burcunda sizlerin yalnız kalmak isteyeceğiniz ve yalnızlıktan mutlu olacağınız bir dönemde diyebiliriz. Bazılarınız gizli kapalı konularla ilgilenebilir, geri planda araştırmalar, yardımlar yapabilir. Eskiden kalmış kişiler konular, olaylar odağınızda yer alabilir, görüşebilirsiniz.

Yıl genelinde yapılandırıcı toparlayıcı etkileriniz olacak. Duygusal yaklaşımlardan ziyade mantık çevresinde değerlendirme yapabilmeniz iyi olacaktır.

2022 yılının sağlık mutluluk ve başarı ile geçmesini dilerim.

 

 ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR

2022 yılına Venüs retrosu ile başlıyoruz. Venüs Oğlak burcunda 5 Kasım- 6 Mart 2022 aralığında transit edecek aynı zamanda 19 aralık -29 Ocak arasında bu alanda retro yapacak. Bu dönem ama gündemimizde günlük rutinleriniz iş hayatınız iş arkadaşlarınız yer alacak genel olarak destekleneceğiniz süreçler var ancak retro yaptığı dönemlerde eski iş arkadaşlarla bir araya gelmek iş konularında stresler olabilir aynı zamanda sağlık konuları ile alakalı olarak bazı şeyler istediğimiz gibi ilerlemeyebilir.

2022 yılının tutulmaları sizler için oldukça önemli olacak. Ay düğümleri burç değiştiriyor olması sizler için. Kariyerinizde radikal durumlar, yeni kararlar yön değişimi gündeme gelebilir. Diğer taraftan ev aile gayrimenkul konularında değişim enerjisi çalışmakta. Bazılarınız taşınma gibi gündemlerle ilgilenebilirsiniz. Özellikle eskiden kalmış konularda artık çözüme gidebilirsiniz Güvenli gördüğünüz alanların değiştiği bu zaman dilimlerinde, yeni yön belirleyip ilerlemeniz gerekebilir. Bu süreç sorunlu olan ilişkilere ve iş birliklerinde yol ayrımı getirebilir

Özellikle Marsın Boğa burcunda transit edeceği Haziran Eylül arasında daha net keskin kararlar gündeme gelebilir, harekete geçebilirsiniz, iş konularında artık bir yöne gitme kararı alabilirsiniz.

Satürn Kova transitinden 2021 yılında da önemli değişimler deneyimlediniz bu süreç devam etmekte.   Öncelikle bazı kişiler evlilik alanında bazı pürüzler açığa çıkabilir, bazı kişiler ilişkilerinde işler nedeniyle araya mesafeler girebilir. Bazı Aslan için ise bu dönem evlilik gündemleri açığa çıkabilir. Aslında geçmişten ne getirdiğiniz bu süreçte önemli olacaktır. Sorunlu ilişkiler ayrılma etkisi yaratabilir ancak bazıları için ise kalıcı ilişki anlamı taşıyacaktır.  Mart civarında ikili ilişkilerde fikir ayrılığı, sürtüşme, ortaklı yapılan işlerde tartışma, evlilik konularında fikir ayrılığı gündeme gelebilir.

Genel olarak maddi konularla ilgili Jupiter Balık 29 Aralık 2021 -11 Mayıs 2022 ve  28 Ekim -20 Aralık tarih aralığında şanslı olacağınız etkilerde var.

Jupiter Balık transiti sizler için maddi konularda destekler alacağınız bir dönemi işaret etmekte. Köklü bir yatırım yapabilirsiniz veya beklediğiniz miras, nafaka, kredi konularında gelir artışı gündeme gelebilir. Diğer taraftan var olan maddi sorunlar var ise bunları kolaylıkla çözmek için harekete geçilebilir. Ruhsal gelişim açısından değerlendirdiğimizde, manevi konularda derinleşme, korkularını iyileştirme fırsatıda sağlanabilir.Sizin için yılın şanslı tarihleri 11 Mayıs -28 Ekim  arasında Jupiter Koç transitinde olacaktır.

Bu yaz sizin için eğitim öğretim yurtdışı yabancılar uzaklar hukuksal konulardan şanslar ve fırsatlar devreye girmekte daha çok seyahat edebilir hareket halinde olabilirsiniz.

Marsın ikizler burcunda transit edeceği uzun dönem sizler için oldukça hareketli etkiler açığa çıkacak 20 Ağustos 2022- 25 Mart 2023 tarih aralığında Mars ikizler burcunda transit edecek. Retro yapması nedeniyle ortalama 7 ay Mars ikizlerde kalacak. Mars ikizler burcunda sizlerin sosyal platformlarda daha aktif ve hızlı rol alacağınızı gösteriyor. Dışa dönük hareketli olacağınız bu dönem sosyal gruplar içerisinde daha aktif yer alabilirsiniz.  Retro süresinde ise sosyal hayatta pürüzler gündeme gelebilir, arkadaş ilişkilerinde stresler olabilir.

Yıl genelinde köklü değişimler ve radikal kararlar sizlerle olacak. Hayatınıza yeni bir rota belirleme süresinde olacaksınız.

2022 yılında yapılandırıcı, güçlü seçimler yapacağınız bir dönem olmasını dilerim, sevgiler

Astroloji eğitimi ve doğum haritası danışmanlıklar için nurgul.duzenli@hotmail.com mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR

2022 yılına Venüs retrosu ile başlıyoruz. Venüs Oğlak burcunda 5 Kasım- 6 Mart 2022 aralığında transit edecek aynı zamanda 19 aralık -29 Ocak arasında bu alanda retro yapacak. Bu dönem aşk hayatınızda gelişmeleriniz söz konusu. Bazılarınız için bu dönem yeni bir aşk ilişkisi başlangıcı olabilir. Bazılarınız için çocuklarla ilgili konular söz konusu olabilir. Retro yapılacağı dönemde aşk eğlence sosyal hayatla ilgili pürüzler olabilir. Eski tanıdığınız kişilerden destekler de alabilirsiniz bu dönem çocuk gelişmeleri ile alakalı olarak eski kalan bir mevzuyu çözebilirsiniz

Bu sene tutulmalardan destekler alacağınız etkileriniz var.   Yakın çevre ilişkileriniz, arkadaşlıklarınız, akrabalarla durumlarda radikal değişimler gündeme gelebilir. Eğitimlerle ilgili, anlaşmalarla ilgili bazı huzursuzluklar, yeni kararlar olabilir. Bazılarınız için yakınlarınızın sağlığı odağınızda yer alabilir. İyi bir rotanız planınız var ise bu döngüler sizleri güçlendirecek. Bu tutulma döngüsü sizin için faydalarda açığa çıkaracaktır, ancak istikrarlı ve planlı olmak gerekiyor. Bazıları için yolculuklar, şehir dışı konularıyla ilgili bir kararda oluşabilir. Tutulma döngüsünde sorun çıkaran kişilerle yol ayrımı gerçekleşebilir.

Satürn Kova transiti 2021 yılından buyana iş ilişkilerinde veya sağlık konularında yapılandırıcı veya bazıları için zorlayıcı etkileri açığa çıkartmakta.   Hizmet verdiğiniz alanlarda, işinizde, iş yapış şeklinizde bazı önemli sorumluluklar altına girebilirsiniz. İş arkadaşları, yanınızda çalışanlar açısından planlı olunması gereken bir dönem. Bu dönem emek verenler için iş sağlamlaşmaları da gündeme gelecektir. Ayrıca bazılarınız için bu geçiş sağlık ile ilgili sorumluluk alma , bedene önem vermeniz gerektiğini işaret etmekte.Diğer taraftan sizler için şanslı etkilerde ilerleme olacak gündemleriniz devrede olacak. Jupiter Balık transiti 29 Aralık 2021 -11 Mayıs 2022  ayrıca  28 Ekim -20 Aralık aralığında gerçekleşecek

Jupiter Balık transiti ile şanslı bir dönem başlıyor olacak. Hayatınızın genelinde destekler alacağınız bu dönem, etrafınızdaki kişilerin yardımını ve ilgisini göreceksiniz. Evlilik hayatında olumlu gelişmeler, eşin desteği ve iş yaptığınız kişilerden faydalar açığa çıkabilir. Bu geçiş sizlere iş, kariyer hayatında ve sosyal çevrenizde gelişmelerin ve zenginleşmenin işareti olabilir, fırsatları değerlendirin. Bu geçiş sizlere akışa bırakmayı ve inanmayı öğretecek.11 Mayıs -28 Ekim tarih aralığında ise Jupiter Koç burcunda ilerleyecek ve maddi konularda faydalar açığa çıkacak. Bu yıl sizler için ekonomik koşullarınız düzelmeye başlıyor özellikle eşin geliri, kredi miras nafaka borçlar, kredilerle alakalı fırsatlar yakalamaya başlıyorsunuz.  Uzun süredir var olan sorunlarınızı çözüm üretmeye başlıyorsunuz

Yılın büyük bir bölümü Mars ikizler burcunda ilerleyecek. 20 Ağustos 2022- 25 Mart 2023 tarih aralığında Mars ikizler burcunda transit edecek. Retro yapması nedeniyle ortalama 7 ay Mars ikizlerde kalacak . Mars ikizler burcunda sizlerin işinizde kendinizi daha fazla ön plana koyacağımız bir dönem diyebiliriz iş konularında hareketlilikler, kariyerde harekete geçirici etkiler gündemde olacak. Diğer taraftan aile ve kariyer konularında retro yapacağı dönem uyumsuzluk olabilir

Yıl genelinde şansları yakalamak için, fazla hesap yapmak yerine , hareket halinde olmak daha çok fayda sağlayacaktır

2022 yılında plan programlarınızın geliştiği, ilerleme sağladığınız bir dönem olmasını dilerim

 

 TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR

Venüs Oğlak burcunda 5 Kasım- 6 Mart 2022 aralığında transit edecek aynı zamanda 19 aralık -29 ocak arasında bu alanda retro yapacak. Bu dönemde eviniz, yaşamınızın temelleri yönünde gelişmeleriniz söz konusu. Bazılarınız evliliği ile ilgili gelişmeler içerisinde olabilirler. Ev aile yuva konularında destekler alabilirsiniz ancak retro yaptığı zaman bu konularda stresler olabilir aile içerisinde huzursuzluk ev konularında eski mevzuların açılması geçmişten kalan bir durumun iyileştirilmesi durumu söz konusu olabilir veya evlilik içerisinde iletişim sorunları gündeme gelebilir

Bu yıl tutulmalardan alacağınız etkileri değerlendirdiğimizde iş ve finansal konularda değişimleri beraberinde getiriyor. Gelir gider dengenizde iyi planlama ve değerlendirme yapmanız gerekmekte. Bu durum eşin geliri, ortaklı gelirler, banka, miras, nafaka, faiz, vergi konuları ile stresler gündeme gelebilir. Bu konuda öğrenmeniz gereken alma verme dengenizi düzenlemek, paylaşıma açık olmak, başkaları ile ortak işler yürütmek bu anlamda fayda sağlayacaktır. Diğer taraftan sağlık konuları olanlar için ameliyat gündemleri olabilir. Bu dönem psikolojik olarak içsel bir dönüşümü işaret etmekte. Sizler için sizin yoran bir konuyu geride bırakma enerjisi hâkim.

Satürn Kova transiti son bir yıldır sizler için bazı konularda zorlasa da, sağlamlaşma fırsatıda sağladı. Bu durum sizler için durum aşk, çocuklar ve yaratıcılık ile ilgili alanlarda olacak. Bazı kişiler için ciddi ilişkiler zamanı veya ilişkileri ciddileştirme adımları atılabilir. Bazı kişiler için sorunlu ilişkileri bitirme dönemi olacaktır. Bu dönem bazı kişiler çocuk sahibi olma yönünde girişimlerde gündeme gelebilir.bu yıl iş ve sağlık koşullarında destekler alacağınız dönemlerinizde olacak. Jupiter Balık 29 Aralık 2021 -11 Mayıs 2022 ve 28 Ekim -20 Aralık tarih aralığında hizmet ettiğiniz konularda faydalar alacaksınız

Günlük rutinlerinizde yoğunlaşmalar gündeme gelebilir, iş arkadaşlarınızın da desteğini alabilirsiniz, yapacağınız işlerden faydalar sağlayabilirsiniz. Bu dönem hizmet ettiğiniz alanlarda hareketlilikler var. Diğer taraftan sağlık sorunları olanlar var ise bu dönem şifalanmak, iyileşmek için oldukça etkili bir zaman diliminde olunacak.

Bu yıl sizin için 11 Mayıs -28 Ekim tarih aralığında destekler ve ilerleme etkisi gelece. Jupiter koç transiti ile  şanslı koşullar devreye giriyor ilişkiler cephesinde faydalar görmeye başlıyorsunuz evliliğinizden ortaklı işlerinizden danışmanlık işlerinden ikili ilişkilerden faydalar göreceğinize bu dönem ilerleme ve fayda sağlayacaksın

Mars ikizler transiti yılın büyük bir bölümünde etkili olacak.

20 Ağustos 2022- 25 Mart 2023 tarih aralığında Mars ikizler burcunda transit edecek. Retro yapması nedeniyle ortalama 7 ay Mars ikizlerde kalacak

Mars ikizler burcunda sizlerin sizler için seyahati bol bir dönem başlıyor. Odağınızda uzaklara gitmek, yolculuklar yapmak, yabancı kişilerle bir arada olmak olabilir. Bazılarınız yeni eğitim almak isteyebilir, seminerlere katılabilir, bazılarınız ise inanç yolculuğu yapabilir.  Retro yaptığı dönemler ise fikirlerinizi, bilgilerinizi güncelleme ve eski tanıdıklarla bir araya gelme dönemi olarak ilerleme sağlanabilir.

Yıl genelinde genel olarak ekonomik olarak güçlenme daha karalı duruş sergileme döneminde olacaksınız.

2022 yılının şans bolluk bereketle geçmesini dilerim, sevgiler

 AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR

2022 yılına başlarken Venüs retrosu gündemimizde yer alacak

Venüs Oğlak burcunda 5 Kasım- 6 Mart 2022 aralığında transit edecek aynı zamanda 19 aralık -29 ocak arasında bu alanda retro yapacak.

Bu dönem yakın çevreniz, akrabalarınız ile ilgili yeni adımlarınız söz konusu. Eğitim, sosyal medya, ticaret konularında destekleriniz var. Bazılarınız ilişkilerinde yeni kararlar alabilir. Lütfen yapacağı dönemde yakın çevre sorunları iletişim problemleri kardeşlerle akrabalarla ilgili anlaşmazlıklar veya eskiden gelen bir sorun açığa çıkması olabilir bu dönem teknolojik sorunlar gündeme gelebilir

Bu yıl gerçekleşecek tutulmalardan en çok etkilenecek burçlardan biri de akrep burçları olacak. Yaşamınızda yön değişimleri radikal kararlar gündemde. Bazıları için evlilik, ev alma, yeni bir iş girişimi başlatma anlamına gelebilir. Ancak bu yenilik enerjisi bazıları için zorlu yollardan geçerek gerçekleşebilir. Bazı kişiler için ilişkiler cephesinde yolunda gitmeyen konularda yön belirleme, kapatma, bitirme gündeme gelebilir. Önemli kararlar alabilir, bir konuda sonuç alabilirsiniz. Bu durum ev, aile , emlak konularında da olabilir. Yaşamınızda unutulmaz bir dönem sizleri bekliyor olacak. iyi bir plan yapıp, bir yol belirlemek iyi olacaktır. Özellikle Marsın Boğa  burcunuzda transit edeceği  Temmuz eylül arasında daha net keskin kararlar gündeme gelebilir, harekete geçebilirsiniz. Tepkisellikler yoğun olabilir.

Diğer taraftandan Satürn kova transiti devam etmekte

Haritanızın temellerini etkilediği için , yaşamınızda kökler, aile , ev gibi konularda yapılanmalar gündeme gelecektir. Bazılarınız ev alma girişimi yapabilir, bazılarınız, taşınmalarla ilgilenebilir. Bu dönem kendi korkularınızla yüzleşip sağlamlaşabilmeyi kendinize öğretmenizde fayda var. Uzun süredir süregelen aile sorunları olanlar bu dönem evden ayrılma şeklinde gelişmeler yaşayabilir. Özellikle Mart ayı civarında aile stresleri  yoğun deneyimlenebilir veya en normali ev için harekete geçirici etkiler olabilir.

Yılın şanslı olunan etkilerini değerlendirdiğimizde aşk ve çocuklar konularında destekler alacaksınız
28 Aralık 10 Mayıs arasında ve 28 Ekim -20 Aralık Jupiter balık burcunda transit edecek.

Jupiter Balık burcunda transiti sizler için güzel gelişmeleri beraberinde getiriyor. Bu durum sizler için ilişkiler cephesinde faydalar göreceğiniz durumları işaret etmekte. Yeni bir ilişki başlangıcı olabilir, bazı kişiler için çocuk konularından faydalar göreceği bir dönem olabilir. Ön planda yapılan işlerden, yaratıcılıktan, hobilerden, sanattan, riskli yatırımlardan fayda göreceğiniz durumlar gündeme gelebilir. Kendinizi ruhsal olarak geliştireceksiniz ve şanslı hissedeceksiniz.

10 Mayıs 28 Ekim tarih aralığında ise Jupiter Koç burcunda transit edecek.

Bu yıl sizin için hizmet ettiğiniz alanlardan fırsatlar yakalamaya başlıyorsunuz iş ilişkilerinde desteklendiğini hissedeceksiniz yanınızda çalışanlar tarafından işbirliklerini açık etkileriniz olacak sağlık koşullarında zorlandığınız durumlar var ise destekler görmeye başlayacaksınız in tedavi yöntemlerini başlanabilir

Yılın diğer en önemli gelişmesi Mars İkizler transiti olacak.

20 Ağustos 2022- 25 Mart 2023 tarih aralığında Mars ikizler burcunda transit edecek. Retro yapması nedeniyle ortalama 7 ay Mars ikizlerde kalacak

Mars ikizler burcunda sizlerin geri planda olan konuların önceliğinizde olacağını işaret ediyor. Paylaşımlı gelirler, ortaklı işler kazançları, miras nafaka konuları odağınızda yer alabilir. Bu dönem sizler için hareketli etkiler var. Uzaklar, yabancılar, şehir dışı seyahatler, uzaktan eğitimler devreye girebilir.

Genel olarak sizi zorlayan konularda artık bırakma enerjisinde olacağınız etkilerle ilerleme sağlayacağınız durumlarınız devrede olacak.

2022 yılında değişimlerinizin kolaylıkla olacağı bir yıl olmasını dilerim, sevgiyle kalın

 

YAYLAR VE YÜKSELEN YAY OLANLAR

Yıla Venüs retrosu ile başlıyoruz bu oldukça önemli bir etki sağlamakta. Venüs Oğlak burcunda 5 Kasım- 6 Mart 2022 aralığında transit edecek aynı zamanda 19 aralık -29 Ocak arasında bu alanda retro yapacak. Kasım ayında başlayan bu etki sizleri maddi olarak kazanç sağlayacağı durumlar devrede olacak.  Bu dönem finansal gelişmeler, iş aktiviteleri, kurumsal hedefler açısından önemli adımlarınız söz konusu.  Retro yapacağı dönem maddi konularla alakalı alım satımlar da pürüzler olabilir.  Gerekli olmadığı sürece kalıcı adımlar atmayınız.  Eskiden kalmış alacaklarınız varsa retro döneminde alabilirsiniz

Bu yıl kadersel değişim yaşayacağınız konular iç dünyanızda birçok durumu yapılandıracağınız etkilerle ilerlemekte. Ay düğümleri burç değiştiriyor olması sizler için sorumluluklarınız, günlük rutinleriniz, sağlığınız, evcil hayvanlar odak noktasında yer alacak. Ruhsal ve fiziksel sağlığınızla ilgili bir değişim döngüsüne girdiğinizi bilmek gerekiyor, bu dönem sağlığınıza dikkat edin. Duygu dünyanızda karışan bir takım eski gündemler bu dönem daha çok su yüzüne çıkıyor ancak bu dönem diyet yapmak, bazı şeyleri bırakmak içinde faydalı.   Ayrıca bu dönem rüyalarda artışlar olabilir veya uykusuzluk yaşanabilir. Sokak hayvanlarına destek vermek, evcil hayvan edinmek sizin için fayda sağlayacak etki yaratacaktır. Psikolojik olarak korkularınızla yüzleşme dönemi diyebiliriz.

Satürn transiti son 1 yıldır, fikirlerinizi, eğitim hayatınızı, seyahatlerinizi, yakın çevre ilişkilerinde bir sürü değişimler yarattı ve bu etki devam etmekte. Bu transit etkisi ile gündeminizde yakınlarınız yer almakta. Bu dönem bazılarınızın kardeşleri ile ilgili veya yakın akrabaları ile ilgili gelişmeler gündeme gelebilir, onların hayatı ile ilgili bazı sorumluluklar almanız gerekebilir. Bu dönem bazı kişiler için arkadaş sorunları gündeme gelecektir. Yaşlı veya olgun kişilerin desteğini alabilirsiniz.  Bu dönem bilgi öğrenmek ve bilgiyi öğretmek için değerlendirilebilir.

Jupiter Balık 29 Aralık – 11 Mayıs 2022 ve 28 Ekim -20 Aralık arasında Jupiter balık burcunda ilerleyecek. Bu durum sizler için yaşamınızın köklerini ilgilendiren konularda fırsatların olabileceğini vurgulamakta. Aile, emlak, anne babadan gelen fırsatların olabileceği bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bazı kişiler için evlilikler gündeme gelebilir veya çocuk sahibi olmak gündeme gelebilir. Aile içinde genişlemenin olacağı bu dönem genel olarak güvende hissedeceksiniz.

11 Mayıs -28 Ekim tarih aralığında sizin için aşk ilişkilerle alakalı şanslar ve fırsatlar devreye. Jupiter Koç transiti ile  ikili ilişkilerde flörtlerden destek görmeye başlıyorsunuz diğer taraftan çocuklarla alakalı konular veya eğlence hayatı ilgili yenilik enerjisi gündeminizde olacak

20 Ağustos 2022- 25 Mart 2023 tarih aralığında Mars ikizler burcunda transit edecek. Retro yapması nedeniyle ortalama 7 ay Mars ikizlerde kalacak

Mars ikizler burcunda sizlerin bu durum sizler için hareketli bir dönem başlatıyor. Odağınızda ikili ilişkiler yer alacak. Kendimizden çok karşımızdakini düşüncelerini önemseyeceğiniz bir dönem olacak. Evlilikle ilgili gündemler birlikte iş yapmakla ilgili gündemle odağınızda yer olabilir Bazılarınız için kazançlar, gelirler, giderler, banka, vergi gibi konular odağında yer alabilir

Genel olarak günlük rutinleriniz ve iş yapış şeklinizin değişeceği bir yılda olacaksınız

2022 yılınızın keyifle geçmesini dilerim

OĞLAKLAR VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Venüs Oğlak burcunda 5 Kasım- 6 Mart 2022 aralığında transit edecek aynı zamanda 19 aralık -29 ocak arasında bu alanda retro yapacak. Yaşamınızın genelini ilgilendiren konularda yenilikleriniz söz konusu. İşiniz, sorumluluklarınız, sosyal çevreniz konusunda yenilenme ihtiyacınız artıyor. Retro yapacağı dönemde eski konularınız tekrar açığa çıkabilir geçmişteki görüştüğümüz kişiler eski ilişkiler eski arkadaşlıklar gündeme gelebilir.  Retro döneminde bu dönem güzellik estetik bakım açısından verimli zaman diliminde olunmayacak. Ancak genel olarak Venüs oğlak transiti süresinde evlilik, kalıcı ilişki, iş konularında yükseliş enerjisi gündeme gelme potansiyeli var. Mars Oğlağında senin başında bu alanda transit etmesi ile yılın ilk ayları sizler için hareketli etkiler devrede olacak.

Her yıl gerçekleşen tutulmalar bu yıl sizler için çocuklar, aşk hayatınız, sosyal gruplar, arkadaşlıklar ile ilgili değişimler getirecek bir dönemi işaret etmekte. 5-11 aksında tutulmalar ana gündeminizde yer alacak.  Sorun olan ilişkilerde kapanış, tamamlanma, bitiş enerjisi hakim olacak. Bazı kişiler için kalıcı, kadersel ilişkiler başlaması dönemi olabilir. Uzun süredir çözemediğiniz çocuklarla ilgili sorunlarınız var ise bu dönem karar alabilirsiniz. Bazılarınız çocuk sahibi olabilir veya torun sahibi olabilir.

Bu dönem genel etkileri sert gündemleri barındırsa sizin için güçlü etkiler açığa çıkmakta. Bu dönem bir hobi edinmeniz, eğlenceli aktiviteleri hayatınıza dahil etmek, yeteneklerinizi kullanmak iyi olacaktır. Mayıs veya Kasım civarında hayatınıza keyif ve neşe getirecek gelişmeler gündeme gelebilir.

Satürn kova transiti son dönem sizler için maddi konular ve iş konularında bazı stresler çıkarıp, prüzler yaratmış olabilir. Maddi konularda daha planlı, gerçekçi düşüneceğiniz etkiler bu yılda devam etmekte. Bazı kişiler parasal konularda sınavlara tabi tutulurken bazı kişiler ise finansal olgunluğa erişecektir, kalıcı adımlar atabilir. Bu dönem iş konularında sebat etmeli, yeni planlama yapmalısınız.

Yılın sana getirecek gündemlerine baktığımızda iletişim eğitim yolculuklar konuları olacak. 29 Aralık – 11 Mayıs 2022 ve 28 Ekim -20 Aralık arasında Jupiter balık burcunda ilerleyecek

Yeni bir eğitim alabilirsiniz, bilginize daha çok güvenebilirsiniz. Ticari konulardan faydalar gündeme gelebilir. Genel olarak kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz bir dönemde olacaksınız. Bu durum sizler için çevrenizin genişleyeceğini, yeni arkadaşlardan destek göreceğinizi, yakın çevrenizden akrabalarınızdan fayda göreceğini zamanları işaret etmekte.

Yaz aylarında Jupiter Koç transiti ise sizlere ev emlak aile ile ilgili fırsatlar getirebilir

1 Mayıs -28 Ekim tarih aralığında Jupiter Koç burcunda ilerleyecek 1

Sizin için ev aile yuva emlak işlerinden fayda ve fırsatlar devreye girecek ve ailenizin desteğini alabilirsiniz bazılarınız için evlilikler gündeme gelebilir

Yılın yarısından sonra 20 Ağustos 2022- 25 Mart 2023 tarih aralığında Mars ikizler burcunda transit edecek. Retro yapması nedeniyle ortalama 7 ay Mars ikizlerde kalacak

Mars ikizler burcunda sizlerin günlük işlerinizde hareketlilikler meydana getiriyor. Gün içinde yaptığınız rutin işlerinizde kendinizi daha fazla ön plana koyabileceksiniz. Bazılarınız bu dönem sağlık gündemleri ile de ilgilene bilir. Bu hafta diğer önemli gündem evlilik gündemlerinde hareketliliklerin olması. İş ilişkileri devreye girebilir, ortaklı işler gündeme gelebilir.

Genel olarak güçlendirici, planlarınızı uygulayacağınız bir yıl sizleri bekliyor olacak.
2022 yılında yenilendiğiniz, ilerleme sağladığınız, keyifli bir yıl geçirmenizi dilerim

KOVALAR VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Yeni yıla Venüs retrosu ile başlıyoruz. Venüs Oğlak burcunda 5 Kasım- 6 Mart 2022 aralığında transit edecek aynı zamanda 19 aralık -29 Ocak arasında bu alanda retro yapacak. Bu dönem iç dünyanızda yenilik ihtiyacınız artıyor. Kendinizle ilgili sorun haline getirdiğiniz bir konuyu geçmişte bırakarak yenilenme yaşayabilirsiniz. Ve su yapacağı dönemde bir ilişki ile ilgili evlilik olabilir dostluklar olabilir eskiden kalan bir stres tekrar karşınıza gelebilir sevgi alma verme de problem yaşayabilirsiniz sevilmiyor hissedebilirsiniz maddi konularla alakalı pürüzler olabilirBu sene tutulma etkisini yoğun deneyimleyeceğiniz gündemleriniz var. Ay düğümleri burç değiştiriyor olması sizler için köklü değişimlerin habercisi. Ana gündemleriniz arasında eviniz, konforunuz, yaşadığınız yer, aile konuları emlak konuları yer alacak   Bazıları için yer değişimi, taşınma gerçekleşebilir. Bazı kişiler için evlenme, kendi ev alanı yaratma gündeme gelebilir.  Diğer taraftan aile üyeleri ile ilgili konularla ilgili sorumluluklar almanız gerekebilir.  Sert etkileri barındıran bu tutulmada direndiğiniz konularda değişimler devreye girebilir. Mesleki olarak yön değişimi, sorun olan çalışma hayatında bitişler gündeme gelebilir.  Sizin için güçlü değişim döngüsü diyebiliriz. Mayıs ve Kasım civarında radikal süreçler deneyimleyebilirsiniz.

Sizin burcunuzda ilerleyen Satürn transiti devam etmekte.    Bu dönem sizler için yaşama ciddi bakma zamanı. Satürn sorumlulukları hatırlatarak, sizleri kararlı kişilere dönüştürmek istiyor.  Yaşamınızda yeni planlamalar yön değişimleri için Satürn’ün kuralcı tarafını deneyimleyebilirsiniz. İş birlikleri ve ilişkiler cephesinde sınavlar etkisi yaşanabilir. Özellikle Mart ayı civarında Marsında Kova burcunda olması ile stresler gündeme gelebilir.

Genel olarak değişim döngüsünden geçerken maddi fırsatlarda devreye gireceği dönemleriniz olacak. Jupiter Balık 29 Aralık 2021 -11 Mayıs 2022 ve  28 Ekim -20 Aralık tarih aralığında maddi konularda ilerleme döneminde olacaksınız.

Maddi zorluk yaşayan arkadaşlarım bu dönem yeni bir iş fırsatı yakalayabilir, isteklerini elde edebilirler. Bazı kişiler için maddi destekler yaşanabilir, bolluk bilincinin geliştiği bir dönemde olacaklar. Diğer taraftan yatırımlar yapabilirler, yurtdışı, işlerden eğitim konularından para kazanabilirler.

11 Mayıs -28 Ekim tarih aralığında jupiter koç burcunda ilerliyor olacak  ikili ilişkileriniz yakın çevreniz akrabalarınız kardeşlerinizden destekler görmeye başlıyorsunuz yeni eğitimler alabilirsiniz yeni yolculuklara çıkabilirsiniz.  Yakın çevrenizin geliştiği genişlediği bir dönemde olacaksınız

20 Ağustos 2022- 25 Mart 2023 tarih aralığında Mars ikizler burcunda transit edecek. Retro yapması nedeniyle ortalama 7 ay Mars ikizlerde kalacak

Mars ikizler burcunda sizler için yaratıcılık hobiler ilişkiler odanızda yer alacak. Enerjinizin arttığı bir dönemde diyebiliriz.  Bazılarınız için ikili ilişkiler aşk ile ilgili hareketli bir dönem olacağını söyleyebiliriz.      Retro yapacağı dönemde ise eski ilişkiler karşınıza gelebilir, aşk ilişkilerinde stresler olabilir. Çocuk konularıyla ilgilenmeler açığa çıkabilir.

Genel olarak sağlam kurallar belirleyip, yeni kararlar almanız gereken bir yılda olacaksınız. Oyalanmak yerine kararlı olun.

2022 yılının sizler için planlı, sistemli, kalıcı adımlar attığınız bir yıl olmasını dilerim.

 

BALIK VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Öncelikle Yeni yıla Venüs retrosu ile başlıyoruz. Bu durum sizler için ilişkiler, sosyal hayat, arkadaşlıklar konusunun önemini vurgulamakta.

Venüs Oğlak burcunda 5 Kasım- 6 Mart 2022 aralığında transit edecek aynı zamanda 19 aralık -29 Ocak arasında bu alanda retro yapacak. Bu dönem sosyal dışa dönük ekip çalışmalarını önemseyeceğiniz bir süreçte olacaksınız. Nasıl yaptığı dönemde arkadaş ilişkilerinde krizler olabilir ikili ilişkiler aşk hayatınızda eskiden kalmış sorunlar tekrar açığa çıkabilir bu dönem eskiyi şifalandırmak için de bir fırsat olabilir.

Diğer taraftan Nisan ayında hızlandığınız harekete geçtiğiniz etkiler devrede olacak, duygusal yoğunluklarda gündeme gelebilir.

Yıllık tutulmalar Boğa akrep aksında gerçekleşecek ve sizler için eğitim yolculuklar arkadaşlıklar cephesinde köklü değişimler açığa çıkartmakta. Ay düğümleri burç değiştiriyor olması sizler için ana gündemde bilgi, eğitim, akrabalar, kardeşler, arkadaşlıklar, yolculuklar olacağını vurgulamakta. Bu alanda yoğun değişim döngüsü sizleri beklemekte. Yeni eğitimlere başlayabilir veya bir eğitimi bitirme kararı alınabilir. Kardeşlerinizin yaşamındaki güçlü değişim sizlerin hayatına da yansıyabilir. Yakın çevre ilişkilerinizin testten geçtiği bu dönem, güven duygunuz sarsılabilir. Sorunlu olan arkadaşlıklarla yol ayrımına gelinebilir, arkadaşlıklara bakış açınız değişebilir. Bu dönemin ana konusunda sabit fikirlerinizin değişimi gündeme gelebilir. Bu dönem seyahatlerle ilgili dikkatli olmakta fayda var, sakarlıklar olabilir. Aynı zamanda güçlü köklü bir karar ile bazılarınız için şehir değişimi gündeme gelebilir.

Son bir yıldır Satürn kova burcunda transiti sizler için iç dünyanızda yapılanma fırsatı vermeye başladı. Bir taraftan korkularla yüzleşirken diğer taraftan bırakma bitirme gündemleri açığa çıktı. Ancak şunu bilmek gerekiyor bu durum sizler içsel olarak bazen kaygılı, bazen depresif ruh haline sokabilir. Bu dönem yapılacak en iyi şey sorumlukları hatırlamak duygularımızı anlamak, yapılandırmak olacaktır. Ruhunuzun neye ihtiyacı olduğunu anlamak, içsel özgürlük isteğinizi yapılandırmak sizlere fayda sağlayacaktır. Bu dönem bazılarınız sağlıkla ilgili konularla da ilgilenebilir

2022 yılında şanslı etkilerdin devrede olduğu dönemlerimiz olacak. 29 Aralık 2021 – 11 Mayıs 2022 aralığında ve 28 Ekim 2022 – 20 Aralık 2022 aralığında Jupiter sizin burcunuzda yer alacak.

Daha bereketli olacağınız bu dönem, karmaşık konulara yön belirleyebilirsiniz. İş konularında, ilişki konularında bereketli başlangıçlar yapma dönemi başlayacak. Bu geçiş sizlerin zorluklarını kolaylaştıracak, daha iyimser bakış açısı sağlayacaksınız, etrafınızın desteğini akacaksınız. Kendinize inanıp, güveneceğiniz gelişmeleriniz olabilir.

11 Mayıs 2022 7:22 Jüpiter Koç’a giriyor.  Sizin için maddi koşullarla alakalı şanslı etkiler devlet olacak geliriniz artabilir. Uzun süredir beklediğiniz paraları tahsil edebilirsiniz maddi konularla alakalı veya iş konularıyla alakalı yeni teklifler alabilirsiniz

20 Ağustos 2022- 25 Mart 2023 tarih aralığında Mars ikizler burcunda transit edecek. Retro yapması nedeniyle ortalama 7 ay Mars ikizlerde kalacak

Mars ikizler burcunda sizlerin odağında aileniz yer almakta. Eviniz yaşadığınız yer, aileniz gayrimenkul konuları odağınızda yer alabilir. Daha dışa dönük değil de içedönük olacağınız bir dönem diyebiliriz. Hayatınızın kökleri, aile ilişkileri önemli olacaktır. Retro yapacağı dönemde ise aile evlilik gayrimenkul konularında pürüzler gündeme gelebilir.

Yıl genelinde çoğunlukta destekler alacağımız etkiler olacak. İyi bir plan program yaparak yeni yıla başlamanızı tavsiye ederim.

2022 yılının hayatınıza sağlık, başarı ve mutluluk getirmesini dilerim

Sevgiyle kalın

 

Astroloji eğitimi ve doğum haritası danışmanlıklar için nurgul.duzenli@hotmail.com mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Astrolog Nurgül DÜZENLİ