ASTROLOJİ HARİTASI İYİLEŞTİRMEA

ASTROLOJİ HARİTASI İYİLEŞTİRME

Doğum haritalarımız güçlü olduğumuz yönleri, zayıf olduğumuz alanları da bize gösteren muazzam bir grafiktir.  Doğum haritamızda keşfettiğimiz blokajlar iyileşmek üzere bizleri bekleyen senaryolardır. Astroloji eğitimlerim ve danışmanlıklarımın haricinde Astro koçluk yapmaktayım, astroloji haritası iyileştirme çalışmaları adı altında bireysel seanslar düzenlemekteyim. Bunun ismini Astro Psikoloji, Ruhsal Astroloji veya Astro Koçluk olarakta söyleyebiliriz, uzun yıllardır yaptığım bu çalışmalarla bir çok kişi ile güzel değişimler, dönüşümler sağladık, sağlıyoruz
Çalışmaya başladığımda kişinin doğum haritasına göre takıldığı alanları düzenleme ile,  yeni bir değişim farkındalığı kazandırmayı hedeflerim. Bu bazen geçmişten affetmediği bir kişi , bazen bir aile öfkesi olabiliyor, bazen para sıkıntısı,  bazen de kendi yeteneklerine güvenmeme , astrolojik olarak da belki bir Satürn dersini alamama olabilir.

Birçok detaylı yöntem kullanarak sorunun merkezine inip,  şifalanma,  iyileştirme düzenleme yapmaktayım.  Meditasyon,  Kuantum koçluk, Theta healing , bazen enerji şifası  vb birçok yöntem çalışmaktayım. Kullanacağım yöntem tamamen kişinin ihtiyacına göre belirlenmekte, bilinçaltını düzenlemek üzere ilerlemekteyiz. Geçmişin blokajlarını çözdükten sonra,  girişeceği eylemleri astrolojik takvime göre planlama yaparak hayatını en iyi versiyonuna göre rota oluşturmaktayız. Bir kişi yaşamında takıldığı alanları , zorlandığı kısımları iyileştirdiğinde , doğum haritasını en iyi şekilde yaşamaya başlar.

Astroloji benim için büyük bir rehberlik sistemidir. Gezegen etkilerine göre hayatımızı güncellediğimizde, evren’in enerjileri ile uyumlu hale geliriz.
 
Yüce yaratıcı bizleri bu dünyaya gönderirken çile çekmemiz için göndermiş olamaz değil mi ? Değişim bir yolculuktur, bu yolculuk içinde astroloji tabanlı iyileştirme çalışmaları kişi için bir çok kapıyı açar. 
Zorlandığınız alanlar sadece doğru anahtarı bulamamaktan kaynaklanır, bu keşfettiğinizde yaşamınız daha da iyi durumuna doğru şekillenmeye başlar ve yaşamımızın bir anlamı olur .
Bizler bu yaşamda en iyi yaptığımız şeyi bulup, hayata sunmak üzere geldik . Yaşamda niyetimiz acıları saymak değil, acıları sarmak olmalıdır. Niyetimiz iyi olduktan sonra , evrenin cömertliği bizlerle mutlaka buluşur. 
 
Sizin hikayelerinizde buluşmak üzere , sevgiyle kalın.
 Astrolog Nurgül DÜZENLİ