ASTROLOJİ HARİTASI İYİLEŞTİRMEA

GÜNEŞ TERAZİ BURCUNDA

22 Eylül Saat 22:21 de Güneş Terazi burcuna geçiş yapıyor ve sonbahar mevsimi başlamış olacak. Tüm Terazi burçlarının doğum günü kutlu olsun.
 
☀️Güneşin Terazi burcuna girdiği gün sonbahar ekinoksu yaşanır.
Kuzey Yarım Kürede sonbahara girişken, Güney Yarım Kürede ilkbahara giriştir. Sonbahar Ekinoksundan sonra günler kısalmaya geceler ise uzamaya başlar.
Astrolojide Güneş’in Koç ve Terazi burcuna geçtiği ekinoks zamanları çıkartılan “İngrees Haritalar” ile, önümüzdeki 6 aylık dönemin nasıl geçeceği yorumlanır.
 
♎️Güneş Terazi burcu döneminde odağımızda, evlilik, ortaklıklar, güzellik, uyum, estetik, moda, hukuk, sanat dünyası, yaratıcılık, danışmanlık ile ilgili işler olacaktır.
 
♎️Güneş Terazi dönemi, ilişkilerimizin ne kadar önemli olduğunu anladığımız dönem olacaktır. Uyumluluk , güzellik , estetik ve sanat bu dönemin desteklenen konuları arasında. Bu süreç evliliğimizle, eşimizle, ilişkilerimizle ilgilenmemiz gereken bir dönemdir. Birlik bilinci ile karşıdaki kişiyi de hesaba katma, adil olma bu dönem önceliklerimiz arasındadır
 
♎️ Bu sürecin gölgesi, başkasına aşırı bağlı olmak ve kendi haklarını savunamamak görülebilir.
Terazi’nin yönetici gezegeni Venüs barışı sembolize eder. Bu nedenle her zaman barışçıl olması gerektiğini düşünerek kendi doğasından taviz vermeye yatkındır.
Bu dönem Terazi döneminin etkisi ile kendi haklarımızı, duyguları karşılarındakinin fikirlerine bağlı olarak sürekli değişir. Savaşmak yerine, sorun çıkmaması için kendimizden ödünler verebiliriz. Diğer kişilere aşırı bel bağlamak, kişisel insiyatifini kullanamamak görülebilir
 
♎️Terazi dönemini verimli geçirmek istiyorsak, etrafımızı, bulunduğumuz alanı, kendimizi güzelleştirelim.
Başkasınında fikirlerine önem verip, iş birliği uzlaşmayı öğrenelim. Ortak çalışmalar yürütmek, diğerinin desteğini almaya gönüllü olmak iyi gelecektir. Sosyal olmak, paylaşımcı davranmak bu dönem fayda sağlar
 
Önümüzdeki 1 ay boyunca burçların ana gündemlerini odak noktalarını, ekranı kaydırıp okuyabilirsiniz, sevgiler
KOÇLAR VE YÜKSELEN KOÇLAR OLANLAR
 
Evlilik, eşle alakalı gündemler ve iş birliği içinde olunan ilişkiler. Karşındaki ile uzlaşmayı önemse, ilişkilerde paylaşıma açık ol.
 
BOĞALAR VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR
 
Başkalarının finansal gündemleri, miras, nafaka, banka, psikoloji, takıntılar. Maddi konularda plan yap, ilişkilerdeki psikolojik blokajlarını tespit et.
 
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR
Odağınızda üniversiteler, yurtdışı konuları, seyahatler ve akademik konular, bilgi paylaşımı, hukuksal konular, reklam olacaktır. Kendini yeni bilgiye aç, bilgeleş, keşfet, tatil yap.
 
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR
 
Odağınızda iş hayatı, toplumsal konular, meslek ve kariyer gündemleri, tanınma olacaktır. Mesleki olarak hedef belirle ve işinle ilgili yeni bir karar al, ilişkinle ilgili netleş. 
 
ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR
 
Odağınızda sosyal gruplar, arkadaşlıklar, uzak çevre ve toplumsal projeler veya faaliyetler olacaktır. Sosyal ol, arkadaşlarınla vakit geçir, işbirliği yap. 
 
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR
 
Odağınızda bilinçaltı, rüyalar, sezgiler ve geri planda konuları, sırlar, içe kapanma, hastaneler olacaktır . Ruhsal ve fiziksel sağlığını yapılandır. Vitaminler kullan, terapiler al.
 
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR
Odağınızda genel dış görünüş, karşı tarafta bırakılan imaj ve hayata bakış açısı, kendin olma, kişiliği ortaya koyma, başlangıç yapma olacaktır. Kendini parlat, ışıltını yükselt, kararsızlığı bırak
 
AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR
 
Odağınızda maddi ve manevi değer algısı, kazançlar ve finansal gündemler olacaktır.
Kazancını artır, maddi blokajlar veya kıtlık bilinci üzerine değişim başlat.
YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR
 
Odağınızda iletişim, ilköğrenim dönemi, kardeşler, yakınlar, arkadaşlıklar, zihinsel faaliyetler olacaktır. Yeni bilgi öğren, bildiklerini aktar, seyahate çık.
 
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLR
 
Odağınızda aile, yuva, aile ilişkileri, gayrimenkuller ve ev değişimleri olacaktır. Evini güzelleştir, aile bağlarını güçlendir. Seni yoran konuları bırak.
 
KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR
Odağınızda aşk, romantik ilişkiler, çocuklar ve keyif alınan etkinlikler, riskli kazançlar olacaktır. Flört et, çocuk sevindir, eğlen.
 
BALIK VE YÜKELEN BALIK OLANLAR
 
Odağınızda çalışma ortamı, günlük rutinler ve sağlıkla alakalı gündemler olacaktır. Hizmet et, sağlıklı ve doğal beslenmeye geç, sorumlulukların için planlı ol
Astrolog Nurgül DÜZENLİ